Niezawodna modlitwa do św. Szarbela. Po 9 dniach mogą dziać się cuda

Niezawodna modlitwa do św. Szarbela. Po 9 dniach mogą dziać się cuda
(fot. youtube.com)
2 lata temu
swiecinapomoc.pl / kw

Bóg szczególnie umiłował tego świętego. Wiele osób twierdzi, że jest on niezawodnym oparciem w naszej modlitwie i wyprasza wiele łask. Poznaj nowennę do św. Szarbela.

"Zdjąłem cię z łoża śmierci, a ty wciąż nie wierzysz?" Tak DZIAŁA św. Szarbel >>

DZIEŃ 1

Chwalebny św. Szarbelu, zwierciadło cnót, przyjdź mi na ratunek i uproś u Boga łaskę, której potrzebuję… (wymienić), na chwałę Jego imienia i dla zbawienia duszy mojej. Amen. Święty Szarbelu, módl się za mnie. Panie Jezu, który obdarzyłeś św. Szarbela łaską wiary, błagam, byś udzielił mi za jego wstawiennictwem łaski, o które proszę, abym żył zgodnie z Twoimi przykazaniami i Ewangelią. Amen.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

DZIEŃ 2

Święty Szarbelu, męczenniku życia monastycznego, który doświadczyłeś cierpienia fizycznego i duchowego, zwracam się do Ciebie z ufnością i proszę o łaskę… Święty Szarbelu, wazo niebiańskiej wonności, wstaw się za mną. Boże nieskończenie dobry, który zaszczyciłeś św. Szarbela łaską czynienia cudów, zlituj się nade mną i udziel mi łaski, o którą proszę za jego wstawiennictwem. Tobie chwała na wieki.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

DZIEŃ 3

Umiłowany św. Szarbelu, który jaśniejesz jak jasna gwiazda na niebie Kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Uproś u Chrystusa ukrzyżowanego, którego nieustannie czcisz, łaskę… Święty Szarbelu, wzorze ciszy i cierpliwości, wstaw się za mną. Panie Jezu, który uświęciłeś św. Szarbela, pomagając mu nieść krzyż, daj mi siłę, by naśladować go w trudnościach życia z cierpliwością i całkowitym poddaniem się Twojej Boskiej woli. Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

DZIEŃ 4

Święty Szarbelu, uciekam się do Ciebie z ufnością w Twoje wstawiennictwo. Okaż mi raz jeszcze Twoją miłość i uproś u Boga łaskę… Święty Szarbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną. Boże, pomóż mi wzrastać w cnotach chrześcijańskich na wzór św. Szarbela. Okaż mi miłosierdzie, abym mógł sławić Cię na wieki wieków. Amen.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

DZIEŃ 5

Święty Szarbelu, oświeć mnie i pomóż mi czynić tylko to, co miłe jest Bogu. Dobry Ojcze, uproś łaskę, której bardzo potrzebuję… Święty Szarbelu, przyjacielu krzyża, wstaw się za mną. Boże, wysłuchaj mojej modlitwy za wstawiennictwem św. Szarbela. Pociesz duszę moją i napełnij mnie Twoim pokojem. Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

DZIEŃ 6

Święty Szarbelu, potężny pośredniku, wystarczy jedno Twoje słowo, by Bóg udzielił mi łaski, której bardzo potrzebuję… Święty Szarbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną. Boże, który wybrałeś św. Szarbela za naszego pośrednika, udziel mi dzięki jego modlitwie łaski, o którą proszę. Amen.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

DZIEŃ 7

Umiłowany św. Szarbelu, udziel pomocy wszystkim, którzy się do Ciebie zwracają, uproś u Boga łaskę, o którą żarliwie proszę… Ufam Twojej modlitwie. Święty Szarbelu, przewodniku zagubionych, wstaw się za mną. Boże, pomóż mi w żalu i pokucie za liczne grzechy, które uniemożliwiają otrzymanie Twej łaski. Oceanie Miłosierdzia, oczyść moje serce ze smutku i wysłuchaj mojej modlitwy za wstawiennictwem św. Szarbela. Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

DZIEŃ 8

Święty Szarbelu, moja wiara rośnie, gdy myślę o Twojej modlitwie i Twoich umartwieniach. Proszę, uproś u Boga łaskę, której potrzebuję… Święty Szarbelu, który żyjesz w radości doskonałej, wstaw się za mną. Mój Jezu ukochany, który poprowadziłeś św. Szarbela do ewangelicznej doskonałości, udziel mi za jego wstawiennictwem łaski wierności Tobie do śmierci. Amen.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

DZIEŃ 9

Święty Szarbelu, zbliżam się do końca nowenny. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą proszę za Twoim wstawiennictwem. Żałuję za moje grzechy i obiecuję przeciwstawiać się pokusom. Święty Szarbelu, który żyjesz w chwale, módl się za mną. Boże, Ty słuchasz modlitw św. Szarbela i udzieliłeś mu łaski jedności z Tobą, zlituj się nade mną i udziel mi pomocy w trudnościach, bowiem sam nie potrafię ich udźwignąć. Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze nasz…,

Zdrowaś Maryjo…,

Chwała Ojcu…

* * *

Otrzymałeś łaski za pośrednictwem św. Szarbela? Zostaw świadectwo. Możesz skorzystać z formularza pod tym artykułem >>

Szukasz wsparcia świętych? Kliknij w baner:

Niezawodna modlitwa do św. Szarbela. Po 9 dniach mogą dziać się cuda - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Opracowanie: Katarzyna Stokłosa
14,79 zł
26,90 zł

Szarbel – człowiek, który wyprosił u Boga tysiące cudów

Libański mnich, pustelnik i asceta, który w Polsce pomógł już rzeszom potrzebujących. Współcześni mówili o nim „święty Bogiem upojony”. Jego życie było niezwykle proste, a zarazem...

Skomentuj artykuł

Niezawodna modlitwa do św. Szarbela. Po 9 dniach mogą dziać się cuda
Komentarze (318)
EB
Ewelina B
15 stycznia 2021, 21:17
Święty Szarbelu tak bardzo Cię proszę o uzdrowienie mojej mamy Teresy aby miala zdrowe nerki by nie musiala się dializowana. Ty wiesz jak bardzo się o nią boję ile juz w życiu wycierpiała. Uzdrów ją
GK
~Grażyna Klamrowska
15 stycznia 2021, 17:53
Św Szarbelu uzdrów moją chrześnicę. Wierzę w TWOJĄ moc uzdrowienia Proszę wsaw się do Pana Twego i do Matki Bożej z moą prośbą błagalną. Dziękuję
AC
~Agnieszka Chowańska
15 stycznia 2021, 12:54
Św. Charbelu proszę Cię uproś u pana Boga łaskę zdrowia dla mojej córki Katarzyny o uzdrowienie jej z choroby nowotworowej aby jej chłoniaki wchłonęły się i aby znikły. Uproś też u Boga łaskę zdrowia dla mnie,mojego męża synów, synowej i wnucząt o to bardzo Cię proszę i dziękuję Ci za Twoją opiekę.
TT
~Tomek Tomek
14 stycznia 2021, 21:21
Boże wysłuchaj moich próśb za wstawiennictwem św. Charbela. Przyjdź mi ze Swoją cudowną mocą. Amen
JM
~Jadwiga Maciejczuk
14 stycznia 2021, 21:19
Tobie Św.Charbelu oddaję siebie,moja rodzinę i przyjaciół. Proś Jezusa za nami o łaskę uzdrowienia z licznych chorób, o wiarę ,nadzieję i miłość w całym świecie i zatrzymanie choroby.Jezu Najlepszy Lekarzu duszy i ciała,Ty wiesz, tylko Ty możesz nam przyjść z pomocą.Jezu ufamy Tobie ,Ty się Tym zajmij. Św.Charbelu Potężny Pośredniku módl się za nami.
EK
~Ewa Kwiatkowska-Wiech
14 stycznia 2021, 18:12
Święty Szarbelu, tak jak przed czterema laty uzdrowiłeś mego męża z raka tak teraz po badaniach stwierdzono ponownie nowa chorobę nowotworową w innym miejscu jego organizmu z wielką ufnoscia i nadzieją proszę Cię Św. Szarbelu o ponowne cudowne uzdrowienie mojego męża, proszę z wielka wiarą i nadzieją, bo wiem że zawsze te prośby są wysłuchane. Pa Jezus mój Bóg i Pan.
PW
Paweł Wojciechowski
14 stycznia 2021, 00:53
Święty Charbelu. Błagam o wstawiennictwo w uzdrowieniu mnie z pisku w uszach. Paweł
AM
~Alicja Moszek
13 stycznia 2021, 23:12
Święty szarbelu,upros u Boga łaskę uzdrowienia dla mnie i mojego męża,i całej naszej rodziny
AP
~A Płock
12 stycznia 2021, 19:51
Św.Charbelu uproś u Jezusa łaskę , o którą się modlę codziennie dla mojego męża. Daj Nam siłę i wiarę. Amen
IK
~Iga Katowice
12 stycznia 2021, 05:46
Święty Szarbelu dziękuję Ci za wymodlenie zdrowia dla mnie i mojej córki.
MR
~Mama R.
11 stycznia 2021, 05:15
Sw. Szarbelu błogosław małżeństwo corki i zięcia
OP
~Ola Proszącą
10 stycznia 2021, 14:53
Swiety Szarbelu proszę Cie o cud / aby Krzysztof mogl się ze mną ożenić i abym urodziła mu dziecko. Abyśmy mogli być szczęśliwa rodzina. Żebym wreszcie mogła być szczęśliwa ....
JM
~Jadwiga Maciejczuk
9 stycznia 2021, 16:55
Św.Charbelu Potężny Pośredniku wstaw się do Boga za mną i najbliższymi,wyproś nam łaskę uzdrowienia.Wodo z boku Chrystusowego obmyj nas ,o Dobry Jezu wysłuchaj nas,w ranach Twoich Świętych ukryj nas. Jezu umocnij wiarę naszą i nie dopuść nam nigdy odłączyć się od Ciebie.Jezu ufamy Tobie.
EC
~Ewa Czarniecka
8 stycznia 2021, 23:29
Święty Charbelu proszę Cię o zdrowie dla mojej siostry chorej na koronowirusa, o łaskę zdrowie dla rodziców zeby nie zachorowali i dla mojego nie narodzonego dziecka.
AK
~A K
7 stycznia 2021, 22:35
Św.Charbelu uproś u Jezusa łaski, o które modlę się każdego dnia. Przyjdź proszę ze Swoją cudowną mocą. Amen
AK
~Ania K
7 stycznia 2021, 22:32
Św.Charbelu uproś u Jezusa łaski, o które proszę . Przyjdź proszę ze Swoją cudowną mocą. Amen
MP
~Magda P.
3 stycznia 2021, 22:35
Św. Charbelu uproś u Jezusa łaski o które proszę. Bardzo ich potrzebuję. JEZU, Ty wiesz. Ufam Tobie ❤️Amen
EC
~Ewa Czaplicka
3 stycznia 2021, 19:37
Święty Charbelu proszę Cię o uzdrowienie mojego męża, aby nie musiał poddawać się operacji. Amen
IP
~Iwona Piechota
2 stycznia 2021, 15:16
Św. Charbelu błagam pomóż mi w znalezieniu dobrej pracy
AA
~A Ania
1 stycznia 2021, 23:03
Św.Charbelu uproś u Pana Jezusa łaski, które potrzebuję. Dziękuję, że jesteś moim patronem i za Twoim wstawiennictwem wypraszane są łaski. Jezu Ty się tym zajmij. Amen
AA
~Ania Ania
31 grudnia 2020, 23:57
Św.Charbelu uproś u Pana Najwyższego łaski, które potrzebuję. Jezu Ufam Tobie.
AS
~Andrzej Szpak
31 grudnia 2020, 18:20
Święty Charbelu proszę o uzdrowienie Heleny- mojej mamy, która przebywa w szpitalu. Jezu ufam Tobie.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
31 grudnia 2020, 13:52
Św.Charbelu błagam o pomoc Twoją,wstaw się do Jezusa za mną i najbliższymi i uproś łaskę zdrowia.Wodo z Boku Chrystusowego obmyj nas ,o Dobry Jezu wysłuchaj nas.Jezu tylko Ty wszystko wiesz i możesz,Jezu ufam Tobie.
AS
~Anna Sikora
30 grudnia 2020, 20:12
Święty Szarbelu, błagam o pomoc
MM
~Magda Magda
30 grudnia 2020, 15:10
Św Charbelu uproś u Jezusa łaski których potrzebuję. Uwolnij mnie od samotności i trudnej sytuacji. Daj wiarę na lepsze jutro i rozwiązanie moich problemów. Jezu, bądź wola Twoja ❤️
IM
~Ilona MACIEJ
30 grudnia 2020, 01:42
Św Szarbelu Proszę o uzdrowienie mnie z guzów jajników .Dodaj sił do szczęśliwej operacji i daj siłę moim bliskim.JEZU UFAM TOBIE..
BS
~Boguslawa Solan
28 grudnia 2020, 19:35
Sw Szarbelu uwolnij mojego brata od nalogu alkocholowego ufam tobie
AA
~Anna Anna
24 grudnia 2020, 22:51
Św. Charbelu uproś u Jezusa łaski, które potrzebuję. Uwolnij mnie od smutku i daj mi wiarę w lepsze jutro. Przyjdż proszę ze Swoją cudowną mocą . Jezu Ufam Tobie.
AJ
~Anna Jucha
23 grudnia 2020, 06:51
Święty Szarbelu proszę Cię o uzdrowienie mojego przyjaciela
BB
~Beata Beata
22 grudnia 2020, 18:47
Święty Szarbelu za Twoim wstawiennictwem proszę o uzdrowienie i prawidłowe wyniki krwi.
AK
~A K
21 grudnia 2020, 22:01
Boże,Wysłuchaj moich próśb za wstawiennictwem św. Charbela. Amen
MJ
~Monika Jurczak
18 grudnia 2020, 20:57
Święty Szarbelu proszę o uzdrowienie mojego taty ♥️ oraz o pomyślne wyniki badań
AS
~Anna S
17 grudnia 2020, 22:19
Św Szabrelu proszę Cię o uzdrowienie mojej ciężko chorej mamy Krystyny ulżyj jej w cierpieniu Błagam Cię
MM
~Mieczysława Małek
17 grudnia 2020, 21:29
Św Charbelu dziękuje za wstawiennictwo u Boga za łaski które wypraszałam wraz z mężem . Dziękujemy Panu Bogu za życie i zdrowie, za dzieci i wnuki. Aby zawsze być i iść drogą blisko Boga. Św Charbelu módl się za nami .
MM
~Mieczysława Małek
17 grudnia 2020, 21:25
Św Charbelu dziękuje za wstawiennictwo u Boga za łaski które wypraszałam wraz z mężem . Dziękujemy Panu Bogu za życie i zdrowie, za dzieci i wnuki. Aby zawsze być i iść drogą blisko Boga. Św Charbelu módl się za nami
IT
~Iwona T.
16 grudnia 2020, 22:26
Święty Szarbelu, błagam Cię o uzdrowienie bliskiej mi osoby z ciężkiej choroby. Pomóż jej to przetrwać i cieszyć się łaskamj wyproszonymi przez Ciebie u Boga i chwalić Boga każdego dnia. Błagam!
GN
~Grażyna Nowak
16 grudnia 2020, 07:59
Grażyna. Św. Szarbelu proszę wstaw się za moją córkę Katarzyne żeby dostała pracę w swoim zawodzie. Proszę uczyń cud żeby mogła pracować i utrzymać swoją rodzinę.
AW
~Ania W.
15 grudnia 2020, 10:01
Św. Szarbelu pomóż mi w tym aby mój mąż zaczął mnie kochać tak naprawdę a nie był tylko jak mu coś trzeba.
SP
~Sławek P
14 grudnia 2020, 09:20
Boże, Wysłuchaj moich próśb za pośrednictwem Świętego Szarbela. Niech moc Nowenny przyniesie mojej Rodzinie wyzwolenie z matni problemów doczesnych. Niech dobry Bóg pomoże nam nieść Krzyż życia codziennego ponieważ dopada nas zrezygnowanie i zwątpienie. Nie dopuść dobry Ojcze abyśmy przez to oddalili się od siebie. Kocham Cię dobry Ojcze
EM
Ewa Mal
12 grudnia 2020, 00:04
Swiety Szarbelu błagam Cie o pomoc!!! Tak bardzo Ciebie i innych świętych proszę o ten cud . Błagam
JM
~Jadwiga Maciejczuk
10 grudnia 2020, 20:54
Św.Charbelu przyjdź nam ze swą cudowną pomocą.bo trapią nas liczne choroby.Proś Jezusa Najlepszego Lekarza o łaskę zdrowia dla mnie i dla mojej rodziny ,o umocnienie w wierze i zatrzymanie pandemii. Jezu ufam Tobie.
PC
~Piotr Chrzaszcz
10 grudnia 2020, 20:36
Sw.Charbelu prosze wstaw sie za mna u Pana Jezusa i wyjednaj mi laske uzdrowienia ze poudarowych skutkow a co za tym idzie wewnetrznego spokoju i radosci oraz szczescia w mojej rodzinie.Tak bardzo jestem im potrzebny jako maz i ojciec.Nie pozwol poddac mi sie rozpaczy.Blagam Cie o to.
LB
~Leszek Barszczuk
5 grudnia 2020, 22:20
Boże Ojcze nasz. Wysłuchaj proszę naszych próźb za wstawiennictwem św. Szarbela, uczyn cud uzdrowienia mojego ojca . Leszek. B
JP
Józefa Pikul
4 grudnia 2020, 00:28
Św Charbelu uproś uproś u Boga łaskę zdrowia dla mnie ,mojego męża, naszej przyjaciółki, naszego syna sprowadz go na drogę miłości Pana naszego Jezusa Chrystusa Jezu ufam Tobie
AK
~Ania K
3 grudnia 2020, 21:17
Św.Charbelu uproś u Pana Najwyższego łaski, o które modlę się każdego dnia. Błogosław moim dzieciom i umacniaj moją wiarę. Jezu Ufam Tobie.
KP
~Kasia Przybyla
3 grudnia 2020, 09:31
Święty Charbelu proszę Cie z całego mojego serca o łaske uzdrowienia dla mojego taty,o możliwie jak najszybszy przeszczep płuc i o to by do nas wrócił.Wierze w Ciebie Święty Charbelu
DW
~Daniel Wojtczak
3 grudnia 2020, 05:42
SW.Szarbelu Uwolnij mine od mojej choroby lekowej,nerwicy I wszystkich choroby psychicznych . Uwolnij mine prosze
MK
~Magdalena K.
1 grudnia 2020, 00:04
Św. Szarbelu, tak bardzo pragniemy rodzeństwa dla naszej córki, aby w naszej rodzinie było jeszcze więcej miłości i radości i szczęścia. Św. Szarbelu proszę wstaw się w naszej sprawie u Boga.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
30 listopada 2020, 00:02
Św.Szarbelu błagam o pomoc Twoją,uproś u Jezusa łaskę.Zabierz nagłe skoki ciśnienia,ból nerek,choroby jelit, kręgosłupa i żylaków.Uchroń mnie od operacji guza nadnercza.Czuwaj też nad chorym mężem i synami .Otocz nas swą cudowną opieką.Jezu tylko Ty możesz nam pomóc,Ty się Tym zajmij.Jezu ufamy Tobie. Św.Szarbelu módl się za nami.
BR
~Babcia R.
28 listopada 2020, 06:31
Sw. Szarbelu miej nasze wnuki w opiece i obdarzaj ich dobrym zdrowiem, chron przed chorobami
RS
~Rafał Sz
27 listopada 2020, 23:01
Św. Szarbelu proszę Cię o zdrowie dla wszystkich potrzebujących i dla mej rodziny.Niezapomnij o nich.Amen
EK
~Ewelina Kubik
26 listopada 2020, 08:29
Św.Charbelu uwolnij mnie od choroby.
BG
~Beata G
26 listopada 2020, 06:20
Sw.Charbelu prosze o łaskę zdrowia dla Aleksandry i szczesliwa operacje
MK
~Maria Katarzyna
22 listopada 2020, 01:23
ŚW Charbelu...proszę o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa dla Szymona. Proszę o łaskę uzdrowienia dla Niego. Błagam o cud uzdrowienia dla Szymona....Niech modlitwa nam pomoże. Amen
AM
Agnieszka Majcher
17 listopada 2020, 22:57
Św. Szarbelu wstaw się za mną i moją rodziną do Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Za nasze zdrowie, a szczególnie za moje. Proszę wysłuchaj me prośby i uzdrów mnie. Amen
~Krzysztof żelazko
17 listopada 2020, 00:10
Święty szarbelu. Wspomagają nas w dniu codziennego życia.amen
SW
Sandra Wajda
16 listopada 2020, 22:52
Święty Szarbelu, wysłuchaj mojej modlitwy
AL
~Asia L
15 listopada 2020, 22:13
Święty Szarbelu blagam o pomoc uzdrów Wiktorie.
BR
~Beata Rados
14 listopada 2020, 21:59
Święty Szarbelu wysłuchaj mojej modlitwy
JM
~Jadwiga Maciejczuk
13 listopada 2020, 20:57
Św.Charbelu uproś nam u Boga łaskę zdrowia,czuwaj i chroń od złego. Tobie powierzam siebie,moja rodzinę i przyjaciół. Potężny pośredniku wstaw się za nami i prowadź nas każdego dnia w wierze i miłości.
MR
~Mama R
13 listopada 2020, 11:43
Święty Szarbelu błogosław poród córki i zdrowe dziecko
RJ
Radosław Jan Maxymilian
12 listopada 2020, 00:47
Św Szarbelu mam intencję,zależy mi aby moja znajoma wyszła ze związku lesbijskiego w ciągu np miesiąca. Inni mówią żebym cierpliwie czekał, czekam tyle że pół roku ja nie chcę czekać, zależy mi aby ją i mnie zbawić od tego cierpienia błagam. Błągam cię boże, błagam cię Św Charbelu przyjdz mi z pomocą w tej sytułacji, martwie się o moją znajomą bardzo, chcę aby była ona bezpieczna od zła. Was czytających ten komentarz też błagam o nowennę za tą osobę, aby ją wyciągnąć za jakiś czas z niebezpieczeństwa. gg moje 9270535, niestety imienia nawet nie podałem tej osoby ze względu na anonimowość, dla Boga nie potrzeba danych osobowych, wystarczy w sercu wskazać daną osobę w intencji. Proszę was o pomoc.
EW
~Ewa Wenda
10 listopada 2020, 07:57
Święty Szarbelu dziękuję za otrzymane łaski i proszę pomóż Man przejść tę chorobę lekko
JM
~Jadwiga Maciejczuk
6 listopada 2020, 21:15
Św.Charbelu błagam przyjdź mi na ratunek.
AK
~A K
5 listopada 2020, 21:40
Święty Charbelu uproś u Jezusa łaski, które potrzebuję. Jezu Ty się tym zajmij. Amen
MR
~Mama R
3 listopada 2020, 16:13
Święty Szarbelu wypraszaj potrzebne łaski dla dzieci wnuków. Najważniejsze jest zdrowie. Jezu Ty wiesz
MP
~M P.
2 listopada 2020, 10:59
Święty Szarbelu proszę o szczęśliwy poród i zdrowe dziecko dla córki
MP
~M P
2 listopada 2020, 10:57
Święty Szarbelu miej w opiece wnuki
SJ
Sylwjana Ja
1 listopada 2020, 21:19
Św. Szarbelu uproś łaskę u Pana Naszego Jezusa Chrystusa o zbawienie Dusz w czyśćcu cierpiących.... Jezu ,Ty się tym zajmij..
JM
~Jadwiga Maciejczuk
30 października 2020, 18:37
Wciąż wierzę w moc modlitwy i wstawiennictwo do Boga. Św.Charbelu uproś nam chorym łaskę zdrowia duszy i ciała,udziel pomocy w trudnościach,bo sama już nie potrafię ich udźwignąć.Serce Jezusa w Tobie pokładam nadzieję.
AK
~A K
29 października 2020, 21:54
Św. Charbelu uproś u Jezusa łaski o które proszę każdego dnia. Błogosław moim dzieciom . Jezu Ty się tym zajmij.
WS
~W.S. S.
28 października 2020, 12:47
Św. Szarbelu, wołam do Ciebie krzykiem rozpaczy i bezsilności. Mój mąż wyniszcza mnie psychicznie, a wszechogarniająca mnie samotność dodaje mu pewności siebie. Pozostał mi tylko Jezus i w nim nadzieja. "Jezu, Ty się tym zajmij"
BR
~Barbara Różycka
23 października 2020, 19:16
Św. Szarbelu wstaw się za mną i moją rodziną do Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
MR
~Mama R.
17 października 2020, 18:39
Święty Szarbelu błogosław wnukom
JM
~Jadwiga Maciejczuk
15 października 2020, 14:23
Św.Szarbelu przyjdź nam chorym na ratunek i uproś łaskę zdrowia duszy i ciała.Wodo z boku Chrystusowego obmyj nas ,o Dobry Jezu wysłuchaj nas.
BG
~Beata GAŁUSZKA
12 października 2020, 00:47
Święty Charbelu błagam wstaw się za mną i uproś Dobrego Jezusa o uzdrowienie córki. Tylko w Panu nadzieja.
AK
~Anna Krawczyk
10 października 2020, 21:27
Św. Charbelu wyproś u Pana łaski ,o które się tak bardzo mocno modlę.Jezu Ty się tym zajmij .
JM
~Jadwiga Maciejczuk
9 października 2020, 23:55
Uproś Św.Szarbelu cud uzdrowienia dla syna.O Najlepszy Lekarzu duszy i ciała pomóż nam.
US
~Urszula Słowik
9 października 2020, 23:11
Św.Szarbelu proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla naszego syna Mateusza . Błagamy Cię o pomoc w tej trudnej sprawie .Urszula i Piotr
BC
~Bożena Chlebicka
6 października 2020, 22:14
Św.Szarbelu , błagamCię wstaw się u Boga w Trójcy Jedynego za moją synową Anią,mamą rocznego Henryczka, o cud uzdrowienia. Choroba tak szybko postępuje,a nikt nie potrafi jej pomóc. Całą moją nadzieę pokładam w Bogu i Twoim u nigo pośrednictwie
JM
~Jadwiga Maciejczuk
6 października 2020, 12:11
Św.Szarbelu czuwaj nade mną.Jezu Ty się Tym zajmij.
PP
Przemysław polko
5 października 2020, 06:47
Święty Szarbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego o dar zycia i uzdrowienie mojego szwagra który jest w ciężkim stanie po udarze mózgu.Wysłuchaj nas Panie
AK
Agnieszka Krzemińska
3 października 2020, 20:31
Św. Szarbelu prosimy cię o uzdrowienie naszego kochanego synka Mateuszka, który ma siedem lat z choroby nowotworowej. Błagamy Cię z całego serca. Wierzymy w Ciebie z Całego serca i błagamy Cię o uzdrowienie z tej choroby.
AK
~Anna K
3 października 2020, 13:41
Św.Charbelu uproś u Jezusa i Maryi łaski ,o które tak mocno się modlę codziennie.Dopomóż abym nigdy nie zachwiała się w wierze.W Tobie siła i nadzieja. Jezu Ty się tym zajmij.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
29 września 2020, 22:52
Św.Szarbelu wstaw się za nami.Jezu Ty wiesz.
MP
~Mama P.
26 września 2020, 07:02
Św. Szarbelu wypraszaj potrzebne łaski dla pewnego małżeństwa zgodę miłości i szacunek . Miej ich w opiece
HM
~H. M. S.
20 września 2020, 18:58
Św. Szarbelu proszę wstaw się za nami, u Jezusa i Maryi, uproś nam potrzebne łaski zdrowia , uzdrowienia z poważnych dolegliwości, dopomóż abyśmy nigdy się nie zachwiali w wierze i byli zawsze w łasce uświęcającej. Jezu Ty się tym zajmij.
MP
~Mama P.
18 września 2020, 06:22
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla wnuków chroń ich przed chorobami i wirusami. Jezu ufam Tobie. Święty Szarbelu wypraszaj potrzebne łaski.
GW
~Gosia Wuuu
16 września 2020, 10:32
Św. Szarbelu prosimy Cię o Cud uzdrowienia dla cioci Teresy którego tak bardzo potrzebuje w Tobie siła i nadzieja. Błagamy Cię z całego serca i ze wszystkich sił naszych. Dopomóż jej.
KL
~Karolina Leśniewicz
14 września 2020, 11:00
Święty Szarbelu, błagam Cię o łaskę uzdrowienia dla mojego taty. Leżącego w śpiączce z powodu koronawirusa. Jezu ufam Tobie. Jezu dziękuję za wszystko.
JR
~Julia R
13 września 2020, 15:48
Święty Szarbelu błagam uproś mi u Boga łaskę uzdrowienia, ktorej tak bardzo potzrebuję. Jezu ufam Tobie, Kocham Cię. Amen
JM
~Jadwiga Maciejczuk
10 września 2020, 01:03
Św.Charbelu uproś mi u Boga łaskę zdrowia,którą tak bardzo potrzebuję .Wodo z boku Chrystusowego obmyj mnie . O Dobry Jezu wysłuchaj mnie.
MP
~Mama P.
5 września 2020, 06:09
Błagam bądź z nimi naucz rozmawiać pomóż rozwiązywać trudne sytuacje
MP
~Mama P.
4 września 2020, 21:41
Błagam pomóż w ich małżeństwie przywróć zgodę
NR
~Natalia R
3 września 2020, 12:54
Swiety Charabelu jestem Ci niezmiernie wdzięczna za to ze mnie wysłuchałes i to w 9 dniu zdałam egzamin jesteś Wielki ufam Ci całym sercem
JM
~Jadwiga Maciejczuk
2 września 2020, 16:25
Proszę Św.Charbelu pokieruj moim leczeniem ,rozwiąż węzeł moich chorób trudnych w leczeniu .Proś Serce Jezusa ,aby zachował mnie od operacji.Jezu Ty wszystko możesz,Jezu Ty się Tym zajmij.
PF
~Piotr Fedoruk
1 września 2020, 12:42
Błagam pomóż bo nie daje rady pomóż wyjechać pod koniec września za granicę odrobić straty i zacząć budować nowe życie
UR
~U.T R.
28 sierpnia 2020, 05:15
Święty Szarbelu miej nasze rodziny w opiece, chroń przed chorobami, dla najmłodszych wypraszaj potrzebne łaski zdrowia i bezpieczeństwa. Jezu ufam Tobie
AF
~Andżelika Fafińska
26 sierpnia 2020, 21:35
św Szarbelu , proszę wstaw się do Pana Boga o wyzdrowienie mojego tatusia błagam
SM
~Stefania Masna
24 sierpnia 2020, 09:00
Św. Szarbelu proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojej duszy, jej lęku, depresji która pozbawia mnie chęci do życia, uzdrów moje zmysły węchu, smaku ale przede wszystkim proszę o zdrowie
JM
~Jadwiga Maciejczuk
20 sierpnia 2020, 21:46
Boże Nieskończenie Dobry ,który zaszczyciłeś Św.Charbela łaską czynienia cudów, zlituj się nade mną i udziel mi łaski o którą proszę za Jego wstawiennictwem. Tobie chwała na wieki.
TS
~Teresa Sz.
20 sierpnia 2020, 21:36
Święty Szarbelu, proszę Cię o łaskę zdrowia dla naszej synowej Ani pomyślną operację bez późniejszych komplikacji. Błagam Cię z całego serca. Ty wiesz, jakie mamy problemy. Błagam, daj nam siłę i nadzieję. Dziękuję za wszystkie łaski. Amen.
DT
Dorota T.
18 sierpnia 2020, 23:04
ŚWIĘTY Charbelu błagam aby jutrzejsze wyniki moich badań były dobre, Jezu ufam Tobie
MR
~Mama R.
18 sierpnia 2020, 01:30
O potrzebne łaski dla osoby z rodziny
MR
~Mama R.
18 sierpnia 2020, 01:28
Św. Szarbelu proszę Cię wypraszaj laske pokory i nawrócenia dla osoby z rodziny. Jezu ufam Tobie.
DT
Dorota T.
17 sierpnia 2020, 23:03
Święty Szarbelu, błagam o wysłuchanie mojej prośby i wstawiennictwo , żeby wyniki moich badań wyszły dobre, amen
E.
~Ewelina ....
17 sierpnia 2020, 14:30
Św.Szarbelu proszę Cię o uzdrowienie mojej mamusi żeby żyła jeszcze długie lata... Błagam....
KB
~Klaudia B
16 sierpnia 2020, 13:05
Św. Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla mojej Mamy Grażyny, która leży pod respiratorem w szpitalu i walczy z koronawirusem. Proszę o potrzebne dla niej siły i uzdrowienie.
UR
~U. Rybczyk
12 sierpnia 2020, 06:04
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę w wiadomej sprawie. Jezu Ty wiesz
IK
~Ilona Kaźmirowska
11 sierpnia 2020, 10:03
Święty Charbelu błagam o wstawiennictwo u naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa o cud uzdrowienia mojego męża Ryszarda z obrzęku i uszkodzenia mózgu, zapalenia płuc i wybudzenie ze śpiączki farmakologicznej. Jezu ufam Tobie
DT
Dorota T.
11 sierpnia 2020, 09:13
Święty Charbelu, bardzo proszę o opiekę dla mnie i moich dzieci w tym trudnym dla nas tygodniu, proszę o dobre wyniki badań, amen
JM
~Jadwiga Maciejczuk
10 sierpnia 2020, 23:17
Za wstawiennictwem Św.Charbela proszę o Jezu bądź ze mną podczas pobytu w szpitalu,daj pomoc dobrych lekarzy w badaniach i trafnej diagnozie. Św.Charbelu proś Serce Jezusa za mną i chorymi w rodzinie.
AM
~Artur M
10 sierpnia 2020, 22:38
Św. Szarbelu proszę cię o urodzenie zdrowego dziecka. Dziękuje za otrzyane łaski .
JB
Joanna Bożejewicz
9 sierpnia 2020, 17:47
Św Charbelu proszę wdtaw się w moich intencjach. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłeś i dziękuję za to, że Ciebie poznałam i jesteś w moim życiu.
MM
~Marysia Marysia
9 sierpnia 2020, 00:29
Sw scharbelu proszę wyjednaj mi laske powrotu corki z wnukiem do domu
AK
~Anna Kosiek
8 sierpnia 2020, 16:09
SW SZARBELU PROSZĘ O ŁASKE POWROTU JACKA DO NAS.BADZ WOLA TWOJA. ANIA
DT
Dorota T.
6 sierpnia 2020, 09:10
Święty Szarbelu, błagam wysłuchaj mojej prośby, przyjdź mi z pomocą
DT
Dorota T.
4 sierpnia 2020, 09:56
Św. Szarbelu , błagam o wyproszenie łaski zdrowia dla mnie i mojej córki M.Dziękuję za wszystkie łaski.Dorota
UR
~Urszula Rybczyk
1 sierpnia 2020, 07:03
Jezu ufam Tobie. Jezu Ty wiesz przyjdź z pomocą
IM
~Iwona Mazurek
30 lipca 2020, 07:54
ŚW Szarbelu uproś u Jezusa łaskę zdrowia dla męża Krzysztofa dziękując za wszelkie łaski
TG
~TERESA Grzankowska
28 lipca 2020, 23:28
Św. Charbelu wstawiaj się za Ignasiem moim wnukiem i proś Jezusa Chrystusa o zdrowie dla mojego wnuka.
JW
Joanna Wyroba
26 lipca 2020, 22:54
Św.Szarabelu proszę Cię o zdrowie dla mnie i spokój w mojej rodzinie
MN
~Magda Nowak
21 lipca 2020, 20:07
Proszę aby Ola i Kamil byli razem, aby połączyła ich miłość na całe życie
JM
~Jadwiga Maciejczuk
17 lipca 2020, 23:10
Św.Charbelu proszę pomóż. Miłosierny Jezu Ty wszystko wiesz i możesz ,Najlepszy Lekarzu duszy i ciała zajmij się nami. Jezu ufam Tobie.
KS
~Katarzyna Sz
17 lipca 2020, 13:16
Święty Charbelu proszę wysłuchaj mojej prośby. Dziękuję
JZ
~Jola Zera
16 lipca 2020, 17:15
Św.Charbelu proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego syna, aby po zabiegu nie miał żadnych późniejszych komplikacji. Błagam Cię z całego serca. Ty znasz moje problemy i zmartwienia. Proszę daj mi siłę i nadzieję. Błagam...
UR
~Urszula Rybczyk
10 lipca 2020, 08:36
Jezu Ty wiesz. Jezu ufam Tobie
JM
~Jadwiga Maciejczuk
6 lipca 2020, 18:03
Św.Charbelu podaj mi pomocną dłoń w uzdrowieniu z licznych chorób,proś Serce Jezusa za mną i za chorych w rodzinie.
UR
~Urszula Rybczyk
5 lipca 2020, 21:18
Święty Szarbelu miej w opiece Julie, uzdrow moje kolana.
JG
~Jerzy G.
30 czerwca 2020, 22:19
Św. Ojcze Charbelu uproś u Boga łaskę uzdrowienia dla mojej mamy.
JP
~Jerzy Pukowiec
23 czerwca 2020, 22:43
św.o. Charbelu dziękuje za wstawiennictwo do Pana Boga wszechmogącego ,wspieraj nas dalej w tej trudnej walce o zdrowie,BÓG zapłać.
KJ
~Katarzyna J.
20 czerwca 2020, 07:28
Św. Chsrbelu i Chryste, modlę się do Ciebie o zdrowe dziecko i łaski dla moich bliskich.
JP
~Jerzy Pukowiec
18 czerwca 2020, 22:56
św.o.Charbelu dziękuje że pojawiłeś się w moim życiu.
JP
~Jerzy Pukowiec
18 czerwca 2020, 06:55
Sw.O.Charbelu prosze o cud uzdrowienia mojej zony Gabrieli. Jezu ufam Tobie.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
17 czerwca 2020, 21:12
Św.Charbelu Tobie powierzam siebie,całą rodzinę i przyjaciół . Uproś nam łaskę zdrowia i chroń od zarażenia koronawirusem. Jezu ufamy Tobie.
TZ
~Teresa Znana
16 czerwca 2020, 21:54
Swiety Charbelu dziękuję za łaski otrzymane przez Twoje wstawiennictwo u Boga i proszę serdecznie wstaw się i tym razem u Boga w intencji którą Ci zawierzam w tej nowennie
MA
~Mirosław A
8 czerwca 2020, 18:58
Św Ojcze Szarbelu proszę Cię o uzdrowienie mnie z ciężkiej choroby i proszę o wyproszenie łaski zdrowia u naszego Pana Jezusa Chrystusa za Twoim wstwięnictwem. Dziękuję bardzo za opiekę nadem na i nad moją rodziną ❤
KC
~Krzysztof Chudy
7 czerwca 2020, 20:19
Sw. Ojcze Szarbela proszę Cię o uzdrowienie żebym stanął na nogi
MA
~Mirosław A
7 czerwca 2020, 10:21
Ojcze Szarbelu proszę Cię o zdrowie i wyjście z ciężkiej choroby.
UP
~Urszula P.
4 czerwca 2020, 04:39
Proszę o uzdrowienie moich kolan
UR
~Urszula Rybczyk
4 czerwca 2020, 04:36
Proszę o opiekę nad naszymi Rodzinami, o zdrowie i błogosławieństwo Boże
AS
~Alicja Skwirut
3 czerwca 2020, 08:07
Święty Charbela polecam Ci moje dzieci Szymona i Maksymiliana i proszę w Imię Jezusa Chrystusa o wyproszenie łask dla nich. Amen
KN
~Krysia N
1 czerwca 2020, 23:18
Św Charbelu, Proszę o wstawiennictwo, błagam
KN
~Krysia N
1 czerwca 2020, 23:15
Proszę o pomoc w pracy ,Błogosławieństwo Boże, zdrowie
KP
~Krysia Przybyła
1 czerwca 2020, 23:11
Św Szarbelu , proszę o pomoc w pracy , a także w trudnej sprawie spadkowej , pomoc dla Mamy , Janusza, Sylwii proszę o ŚW Ducha ŚW Jezu Ty się tym zajmij Proszę o dobrych ludzi wokół siebie Bóg zapłać
DM
~Danuta Majchrzak
30 maja 2020, 20:28
sw.SZARBELU prosze o wstawiennictwo u Boga o dar nowego zycia.Jezu ty sie ty zajmij.
MS
~Mateusz Sandomierz
30 maja 2020, 06:05
Św. Szarbelu proszę o łaskę zdrowia dla mojej Kochanej mamy i wspaniałej córeczki Leny. Za twoim wstawiennictwem ; Jezu Ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij
MC
~Monika Cz
23 maja 2020, 22:35
Święty Chabrelu proszę Cię o cud uzdrowienia mojej Mamy. Uwolnij ją od bólu i cierpienia. Błagam...
KZ
~Karolina Zawadzka
21 maja 2020, 00:38
Święty Charbelu, wstaw się do Boga o łaskę uzdrowienia mojego śmiertelnie chorego dziecka, które noszę pod swoim sercem.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
19 maja 2020, 10:44
Św.Charbelu czuwaj nade mną podczas zabiegu.Jezu ufam Tobie ,Ty się Tym zajmij.
AA
~Aleksandra Anonim
19 maja 2020, 10:43
Święty Szarbelu, błagam o cud uzdrowienia dla mojej Córeczki
MJ
~Matka J.
18 maja 2020, 07:20
Św. Charbelu błagam Cię pomóż mojej córce poprawnie mówić. Proszę o cud uzdrowienia.
BL
~Beata Litwinowicz
13 maja 2020, 15:32
O cud uzdrowienia dla Stasia
JM
~Jadwiga Maciejczuk
12 maja 2020, 19:05
Św.Charbelu przyjdź mi z pomocą w uzdrowieniu z chorób,czuwaj nad chorymi w rodzinie i przyjaciółmi.Uproś nam grzesznym łaskę zatrzymania koronawirusa. Miłosierny Jezu Ty się Tym zajmij.
BC
~Barbara C
12 maja 2020, 15:50
Św szarbel błagam Cię uproś mi u Boga łaske o którą Cię tak bardzo proszę. Nawróć c go i żebyśmy byli razem żeby nie było osób trzecich które popsuły wszystko
AS
~Anna Sulka
9 maja 2020, 18:50
Św. Szarbelu dopomóż mi w tych trudnych chwilach daj zdrowie tacie i siły. Dopomóż mi w moich wynikach i we wtorek błagam.
SW
~Sławomir Wdowski
8 maja 2020, 21:33
ŚWIĘTY SZARBELU PROSZĘ CIĘ SPRAW ABY MOJE PROŚBY ZOSTAŁY SPEŁNIONE CHWAŁA BOGU NASZEMU NA WIEKI MUDLMY SIĘ ZA CAŁY ŚWIAT ZA LUDZI CHORYCH I BIEDNYCH AMEN
MG
~Małgorzata Gendera
6 maja 2020, 23:20
Sw.Szarbelu prosze o Twoje wstawiennictwo u Boga za moim mezem Miekiem aby ustapil bol barku.kregoslupa.nog i aby znalazl prace na wozkach widlowych pokornie prosze wstaw sie w modlitwie
ŁG
~Łukasz G
4 maja 2020, 12:32
Św. Charbelu proszę wstaw się za mną u nasze Pana Jezusa Chrystusa ,by udzielił mi tej łaski o którą Go proszę . Dziękuję , św.Charbelu .
AJ
~Aleksandra Jarzyńska
2 maja 2020, 21:55
Św Szarbelu wstawiaj się za moim mężem Jarosławem, chroń go przed pokusami związanymi z kochanką, łaskę nawrócenia i życie zgodnie z ewangelią. Proszę o modlitwę i wstawiennictwo w celu uratowania sakramentalnego małżeństwa, oddalenie powodztwa rozwodowego, wlanie w serce męża gorącej miłości do mnie oraz łaskę mądrości i sprawiedliwości dla sędziego. Chron nasze dzieci i naszą rodzinę przed rozpadem. Obmyj nasze małżeństwo przenajświętszą krwią Jezusa Chrystusa.
BD
~Barbara Dy
1 maja 2020, 00:23
Św. Charbelu módl się w intencji Berniego, żeby nie wyjeżdżał teraz, bo jest niebezpiecznie i żeby na studiach wszystko się poukładało
JR
~Julka R_
30 kwietnia 2020, 08:12
Św. Szarbelu proszę Cię, wstaw się u Boga z intencją, o którą Cię proszę.
Z.
~Zuzia .
29 kwietnia 2020, 19:08
Św. Charbelu błagam Cię o łaskę uzdrowienia moich oczu, abym przejrzała... Jezu, Synu Dawida, ulituj się nade mną!!!
AS
~Anna Sulka
29 kwietnia 2020, 13:06
Św. Szarbelu, proszę Cię żeby moje obawy zniknęły i żebym była zdrowa. Czuwaj także nad moim tatą.
ES
~Elzbieta Szeligowska
29 kwietnia 2020, 06:56
Św Szarbelu opiekuj się moja rodzina i pomóż nam w pokonaniu epidemii
PZ
~Pawel Zapisek
28 kwietnia 2020, 02:33
Swiety Charbelu. Upros za twoim wstawiennictwem u Boga laski dla mojego umierajacego przyjaciela Lukasza.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
27 kwietnia 2020, 19:03
Wciąż wierzę w moc modlitwy i Twoje Św.Charbelu wstawiennictwo do Boga. Wybłagaj nam łaskę zdrowia i uwolnij cały świat od pandemii.Św.Charbelu módl się za całą moja rodzinę,przyjaciół i za wszystkich potrzebujących Twej modlitwy.
CN
~chory na schizofrenie Piotrek
27 kwietnia 2020, 16:55
Święty Szarbelu wstawiaj się w intencji którą Ci polecam . Blogoslaw nam
MM
~Maciek Maciek
26 kwietnia 2020, 16:17
Sw Charbelu zmiluj sie nad nasza rodzina, pomoz nam uratowac firme taty. Pozwol nam pracowac i splacic kredyty. Blagam Cie o pomoc w ratowaniu miejsc pracy i godnosci mego ojca. Wstaw sie za nami.
UR
~Urszula Rybczyk
26 kwietnia 2020, 06:30
Święty Szarbelu wstawiaj się w intencji którą Ci polecam . Blogoslaw nam
GO
~Grazyna Ogar
23 kwietnia 2020, 21:58
Św. CHARBELU uzdrow moje kolana. Proszę usłysz me wołanie. Nie zostawiaj mnie w moim cierpieniu.
SS
~Sławomira Skromna
23 kwietnia 2020, 00:32
Dziękuję Św. Charbelu, że wstawiasz się za nami. Dzięki Tobie moje zostałam uwolniona z mojej troski. To był cud. Wielkie Dziękuję
MD
~Magdalena Dla Hani
22 kwietnia 2020, 09:25
Proszę za chorą Hanie,by udało zebrać się pieniądze na teraoie w USA.https://www.siepomaga.pl/haneczka
MM
~Magdalena Magdalena
20 kwietnia 2020, 00:29
Św Szarbelu powierzyłam Tobie prośbę, proszę wstaw się w mojej intencji u Boga.
DP
~Dominika Palius
10 kwietnia 2020, 00:34
Św. Charbel dziękuję za wstawienictwo w mojej sprawie i że moja intencja została spełniona. Dziękuję za pomnożenie mi wiary w naprawieniu trudnej sytuacji. Dziękuję za cud. Św. Charbelu, którego grób nadziemskim blaskiem jaśniał przez 40 dni, oreduj za nami w naszych potrzebach i pomnóż nam wiary.
AH
~Andrzej H
8 kwietnia 2020, 22:54
Św Szarbelu bardzo proszę o łaskę zdrowia. Uproś u Boga abym wyleczył się z bóli neuropatycznych. Jezu ufam Tobie.
JS
~Joanna Szpila
7 kwietnia 2020, 22:39
Swietyy Szarbelu proszę o zdrowie dla mojej rodziny w tym ciężkim czasie. Błagam upros Boga aby wirus obecnie panujący skończy się .
AB
~Anetta Banasiak
5 kwietnia 2020, 08:18
Święty Szarbelu uproś łaskę u Boga o uzdrowienie i danie siły mojemu mężowi Andrzejowi . Proszę cię módl się za niego
JZ
~Justyna Zeman
5 kwietnia 2020, 02:08
Święty Charbelu proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny, mojej mamy.Wybłagaj u Boga łaskę zatrzymania wirusa w całym świecie.Miej Nas w Swojej opiece.
KZ
~Katarzyna Zawadzka
3 kwietnia 2020, 19:41
Św. Szarbelu proszę aby mój mąż wrócił do równowagi psychicznej i postanowił wrócić do domu i do naszego małżeństwa .
ET
~Ewa Tryka TRYKA
2 kwietnia 2020, 18:15
Święty Charbelu uproś u Boga łaskę uzdrowienia dla mojego męża TOMASZA Z ciężkiej choroby nowotworowej. Daj mu siłę w walce z tą chorobą. Proszę Cię módl się za niego. Dopomóż mu.
SG
Sławomir Grzebyk
2 kwietnia 2020, 09:52
Św Charbelu proszę Cię u proś u Boga łaski o które Cię w tej nowennie proszę. Wierze i ufam. Sławek
MG
~Monika Garwol
1 kwietnia 2020, 12:00
Św Charbelu proszę o ochronę dla mojej rodziny i mojego partnera przed pandemia... Opiekuj się nami...
TT
~Teresa Teresa
31 marca 2020, 21:43
Šw Charbelu proszę błagaj Boga w Trójcy Jedynego o łaskę uzdrowienia mojej córki Moniki z depresji
MX
~Magda Xyz
30 marca 2020, 22:42
Św Szarbelu błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy Bogusi, taty Stasia dla siostry, mojego chłopaka i dla mnie. Boże miej nas w opiece. Św Szarbelu módl się za nami!
KL
~Karolina L.
29 marca 2020, 04:21
Święty Charbelu błagam o ocalenie i ochronę mojej rodziny i mnie przed szerzącą się epidemią oraz o wyleczenie z mojej tajemniczej choroby nóg i zaburzeń rytmu serca oraz poprawę słuchu mojej Mamy.
DS
~Danuts S
28 marca 2020, 18:11
Św. Szarbelu błagam o nawrócenie syna. Bogu niech będą dzięki.
NB
~Natalia Belka
28 marca 2020, 01:18
święty Szarbelu, błagam cie o zdrowie dla zakażonych koronawirusem, oraz o wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa w intencji mi wiadomej. Jezu Ufam Tobie.
MA
~Miroslaw Auguscik
27 marca 2020, 07:07
Św.Szarbelu miej mnie w opiece podczas mojej operacji , mirek
KN
~Krystyna NAJDZION
25 marca 2020, 20:51
Św.Szarbelu błagam o zdrowie dla całej mojej Rodziny, w tych trudnych czasach prosi Krystyna Z.
AW
~Agata Wal
22 marca 2020, 22:43
Św. Szarbelu błagam o zdrowie, pomóż abym wyleczyła moje serce z zaburzeń rytmu.
DD
~DOnia Donia
21 marca 2020, 22:00
Św Szarbelu błagam Cię o zdrowie dla mnie i moich dzieci rodziców i całej rodziny aby wszyscy byli zdrowi i żeby nikt nie zachorował na koronawirusa błagam cię opiekuj się nami, pomóż mi w finansach abym miała na przyjęcie komunijne młodszego syna i wszystkie inne opłaty i na budowę własnego domu błagam pomóż chroń nas dziękuje za wzzystko
AS
~Agnieszka Skalska
20 marca 2020, 15:25
Święty Szarbelu uproś u Boga łaskę uzdrowienia na duszy i ciele mojego kochanego synka
AS
~Aga Skal
20 marca 2020, 15:23
Świety Szarbelu proszę wybłagaj łaskę uzdrowienia na duszy i ciele mojego kochanego synka
KB
~Kasia B
20 marca 2020, 04:59
Św.Szarbelu, błagam o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia mojego kochanego tatusia z choroby nowotworowej i wszelkich jej przerzutów. Jezu ufam Tobie
KZ
~Katarzyna Zawadzka
19 marca 2020, 09:12
Św. Szarbelu uproś dla mnie łaskę jak najszybszego powrotu mojego męża do mnie i do naszego domu i łaskę odbudowania naszego małżeństwa.
AZ
~Aneta Zagorska
17 marca 2020, 23:35
Święty Szarbelu czuwaj nad chorymi na koronawirus, wymagają u Boga dla nich zdrowie. Miej mnie i rodziną moja w swojej opiece. Amen.
IT
~Iza TL
17 marca 2020, 20:53
Święty Szarbelu proszę by mój tata przeżył i wrócił do zdrowia.
MB
~Małgorzata B
14 marca 2020, 23:33
Święty Szarbelu. Proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa za zdrowe dla mojego kochanego taty. Jezu ufam Tobie
BK
~Beata K
14 marca 2020, 22:34
Św. Szarbelu proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny oraz wszystkich chorych na koronawirusa na całym świecie. Błagam, wstaw się za nami u Boga i pomóż zatrzymać tą ciężką chorobę.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
12 marca 2020, 23:39
Św.Charbelu udziel pomocy wszystkim,którzy się do Ciebie zwracają. Wyproś nam chorym zdrowie duszy i ciała,wybłagaj u Boga łaskę zatrzymania wirusa w całym świecie. Św.Charbelu módl się za nami. O Dobry Jezu okaz litość nad nami grzesznymi . Jezu ufamy Tobie.
AN
Ania Nowak
11 marca 2020, 22:10
Święty Szarbelu wstaw sie u Boga Ojca za życie mojej corki Julci która walczy o zycie ze sepsa noworodkowa pozwól jej żyć, i również wstaw sie za zdrowie mojej drugiej córki Kingi
JR
~JOLANTA Romanowska
9 marca 2020, 20:01
Święty Szarbelu proszę z całego serca o wstawiennictwo u Pana Jezusa za zdrowie mojej mamy i moje abym mogĺa się nią opiekować oraz za zbawienie mojego tatusia który zmarł 24 grudnia 2019 roku
KK
~Kasia K
8 marca 2020, 05:42
Św. Szarbelu, błagam o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa w intencji uzdrowienia z raka pęcherza i wszelkich przerzutów, dla mojego kochanego tatusia. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo, Jezu ufam Tobie
SF
~Sylwia Fior
6 marca 2020, 10:03
Święty Szarbelu proszę z całego serca o cud uzdrowienia wzroku mojej córeczki Marysi
ER
~Ewa Roz
4 marca 2020, 22:31
Święty Szarbelu chroń nas i nasz kraj przed wirusem który opanowuje cały świat. Módlmy się za chorych i cierpiących przez koronawirus. Aby modlitwy i wstawiennictwo do Pana Naszego i Najświętszej Panienki odsunely od nas tą zarazę. Bóg zapłać za wstawiennictwo.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
4 marca 2020, 00:06
Boże Wszechmogący,który ukazałeś nam moc wstawiennictwa Św.Charbela przez liczne cuda i łaski,udziel i nam łaski zdrowia przez Jego wstawiennictwo. Św.Charbelu módl się za nami.
AK
~Anna Ka
1 marca 2020, 08:09
Św.Charbelu proszę o pomoc i wstawiennictwo w intencji mojego syna.Spraw proszę aby okazał się zdrowy i nie musiał przechodzić przez te wszystkie badania.Oby ta sprawa okazała się po naszej myśli.Proszę pomóż.
28 lutego 2020, 22:03
Św. Charbelu z całego serca proszę abyś wstawił się o łaskę uzdrowienia z nowotworu trzustki mojego kochanego Taty.
28 lutego 2020, 22:02
Św. Charbelu z całego serca proszę abyś wstawił się o łaskę uzdrowienia z nowotworu trzustki mojego kochanego Taty.
AM
~Agnieszka Maj
28 lutego 2020, 21:40
Święty Szarbelu i Panie Jezu Wy wiecie
KK
~Katarzyna Kowalczyk
24 lutego 2020, 23:04
Dzś ostatni dzień kolejnej nowenny do Świetego Szarbela. Święty Szarblu uproś u Boga łaskę wyzdrowienia dla mojego syna Macieja. Jezu ufam Tobie. Tylko Ty możesz go uratować. Tak bardzo wierzę, że mnie nie opuścisz i pozwolisz mojemu synowi cieszyc się zdrowiem.
AA
~Ana Ana
24 lutego 2020, 02:50
Sw Charbelu udziel mi łaski o którą Cię proszę
MR
~Marzena R.
21 lutego 2020, 05:53
Święty Charbelu pomóż mi w mojej trudnej pracy ulżyj, a złym ludziom wokół nie pozwól mnie krzywdzić. Amen. Marzena
JM
~Janina Mączka
21 lutego 2020, 04:21
Święty prosze cie chce przestac pic i jechac do meza i medzugorjie i curka niech do pracy idzie
JM
~Joanna Michalczyk
19 lutego 2020, 22:25
Św.Charbelu To dziś ostatni dzień Nowenny,tak bardzo czekam na ten dzień o który prosiłam, serce boli z tęsknoty,tak trudno żyć matce dla której dzieci są całym światem a ono sprawia ból. Jestem pełna nadziei że św.Charbel mi pomoże i nadal będę się modlić i błagam Cię o wstawiennictwo do Boga.Dziękuję za wszystko co otrzymuję.
KB
~Kasia B
19 lutego 2020, 05:59
Aleksandro Pielecka, dziękuje z głębi serca za dobre rady i receptury dla mojego tatusia. Dziękuję również Asi Madej za słowa wsparcia i otuchy. Bóg zapłać za wasze dobre serca ❤️
ML
~Mariusz Lichoń
18 lutego 2020, 20:52
Św Charabel wyciągnął mnie z choroby nowotworowej dalej odmawiam nowennę do Niego Jezu ufam Tobie
AP
~Aleksandra Pilecka
18 lutego 2020, 20:42
Kasiu B. bardzo chciałabym ci pomóc. Spróbuj robić tacie herbaty z imbiru, świeżej ekologicznej kurkumy i bio miodu.
JM
~Jadwiga Maciejczuk
18 lutego 2020, 00:34
Św.Charbelu proś Serce Jezusa za mną i chorymi w rodzinie.Jezu ufamy Tobie.
JK
~Janina Korcz
17 lutego 2020, 22:50
Św Szarbelu dziś ostatni dzień nowenny . Proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o szczęśliwą operację i zdrowie. Bóg zapłać.
KB
~Kasia B
17 lutego 2020, 05:28
Św. Szarbelu, proszę wstaw się w intencji mojego tatusia o uzdrowienie z raka pęcherza , Jezu ufam Tobie
AM
~Asia Madej
17 lutego 2020, 19:57
Trzymaj się cieplutko,będzie dobrze,musi być dobrze,niech Bóg trzyma w opiece Twojego tatę i pozwoli mu wyzdrowieć.Pozdrawiam
JK
~Justyna Kapa
16 lutego 2020, 21:45
Święty Szarbelu proszę o wstawiennictwo i powrót do zdrowia.
MS
~Maria Sieg
16 lutego 2020, 21:25
Proszę Święty Charbelu, aby mój brat Marek został uzdrowiony.Jest w krytycznej sytuacji ale ufam, że Pan wysłucha Twoją modlitwę. Wstawiaj się za Nim i ratuj. Amen.
AA
~Aga A
16 lutego 2020, 03:31
Św Szarbelu proszę Cię o to, aby ustały wszelkie dolegliwości i bóle głowy mojemu mężowi.
EO
~Edyta Owczarek
15 lutego 2020, 22:47
Św. Szarbelu proszę Cię o uzdrowienie mojego taty z ciężkiej choroby nowotworowej mózgu.Amen
WZ
~Wokciech Z
14 lutego 2020, 04:32
Święty Szarbelu prosze Cię, daj zdrowie, siłę i pozwól żyć mojemu synkowi Filipkowi. Aby mogl cieszyc sie swoim zyciem, dziecinstwem i mogl spelniac w przyszlosci swoje marzenia. Proszę o pomyślny przebieg operacji. Tobie chwalą, na wieki. Amen.
MH
~M H
11 lutego 2020, 13:07
Sw Szarbelu. Dzis ostatni dzien nowenny. Prosze Ciebie o to aby udalo sie przez wyciszyc problemy z moim zyciowym partnerem I wszystko poukladac, mimo zwatpienia ... aby to 8 wspolnych lat nie bylo stracone... a prZede wszystkim prosze Ciebie wrescie o upragnione dziecko, bo jego brak powoduje u nas zgorzknialosc
AM
~Anna Markiewicz
11 lutego 2020, 06:37
Święty Szarbelu, proszę Cię udziel mi łaski o którą proszę.
MM
~Maciej Maciej
10 lutego 2020, 22:04
Święty Charbelu, proszę Cię o zdrowie dla mojej ukochanej Mamy. Maciej
EP
~Ewa Pelińska
9 lutego 2020, 18:37
Święty Charbelu proszę o uzdrowienie mojego brata ks.Tadeusza o łaskę cudu oraz o rozwiązanie trudnej sprawy.
EK
~Ewelina K
7 lutego 2020, 23:36
Św charbelu dzisiaj ostatni dzień mojej nowenny proszę o łaskę i uzdrowienie dla mojego taty wysłuchaj moich modlitw. Jezu ufam Tobie ❤️
JM
~Joanna Michalczyk
7 lutego 2020, 22:47
Św.Charbelu błagam o nawrócenie się mojego syna Jacka który zapominiał że ma kochających go Rodziców i Brata,proszę Cię pomóż nam tak bardzo go kochamy,proszę o zdrowie którego już nam brakuje,tak bardzo przeżywamy tą sytuację.Ufam Tobie Panie Boże.
BD
~Bożena Dolata
7 lutego 2020, 22:05
Św Szarbelu bardzo proszę o zdrowie dla Artura ,Bartka i Norberta którzy zmagają się z chorobą ... proszę o dobrze przebyty zabieg dla mnie ... Bóg zapłać
EA
~Edyta Anna
7 lutego 2020, 20:27
Święty Charbelu , dziękuje Ci za CUD którego dałeś mi doświadczyć , miej nas pod swoją opieką , Tobie Chwała na Wieki
WK
Wioletta Korościk
5 lutego 2020, 03:10
Św. Charbelu, bardzo proszę Cię o zdrowie dla mojego męża Mariusza, który choruje na nowotwór. Jezu ufam Tobie❤️
AA
~Agnieszka Aleksandra
4 lutego 2020, 20:02
Sw.Charbelu proszę Cię o zdrowie mojej córki , aby mogła dobrze widzieć ,oby skolioza się zmniejszyła i z sercem już nie miała problemów.Wstaw się za nią .
KS
~Katarzyna Serocka
2 lutego 2020, 22:23
Św. Charbelu za Twoim wstawiennictwem proszę o łaskę uzdrowienia mojej siostry Asi z choroby nowotworowej ❤️
MW
~Magdalena Weyer
30 stycznia 2020, 14:54
Swiety Szarbelu, dzis ostatni dzien mojej nowenny. Prosze wstaw sie u Jezusa i wypros zdrowie i uwolnienie z depresji dla Franka. Amen
JM
~Jadwiga Maciejczuk
28 stycznia 2020, 17:49
Św.Charbelu proszę przyjdź nam chorym z pomocą.Jezu Ty wszystko możesz,Jezu ufamy Tobie.
AW
Anna Wiśniewska
28 stycznia 2020, 00:59
Sw. Szarbela. Proszę Cię, upros u Boga uzdrowienie mojego męża Andrzeja z guza na brodawce Vatera. Bądź blogoslawiony sw. Sharbelu...
PP
~Piotr Pilarz
27 stycznia 2020, 23:27
Święty Szarbelu wstaw się za mną do Pana Boga i Matki Świętej i uproś uzdrowienie dla mojego synka i abyśmy całą rodziną byli godnymi wyznawcami naszej wiary. Jezu ufam Tobie. Św. Szarbelu módl się za nami.
EK
~Ewelina Kula
27 stycznia 2020, 22:17
Św. Charbelu proszę Cię o łaskę dla mojego taty który jest bardzo ciężko chory na glejaka mózgu prosze Cię o uzdrowienie dla niego Jezu ufam Tobie ❤️
KD
~kazimierz dec
26 stycznia 2020, 17:52
Święty Charbelu wstaw się za mną u Pana Boga by oddalił ode mnie raka płuca z którym się zmagam od kilku lat i by oszczędził moje jedyne pozostałe płuco. Przeszedłszy 5 operacji i 2 chemioterapie jestem ukresu sił. Proszę Cię.
JK
janina Kopala
25 stycznia 2020, 20:43
Swiety Charbelu błagam cię o zdrowie dla mojego wnuczka Kamilka.Jest po operacji ale nie jest dobrze .Jest młodym człowiekiem studiuje.Błagam o zdrowie dla niego. Bóg zapłać.
HK
~Hanna Kapalska
25 stycznia 2020, 12:03
Proszę św. Szarbelu o uzdrowienie mojego męża z raka trzuski. Jezu ufam Tobie.
KB
~Kasia B
25 stycznia 2020, 06:02
Proszę Cię Św. Szarbelu o uzdrowienie dla mojego tatusia z raka pęcherza. Jezu ufam Tobie❤️
KK
~Kasik Kasik
23 stycznia 2020, 11:06
Pomoz mi Sw.Szarbelu. Prosze Cie❤️ Spraw zeby Moja mama byla zdrowa. Zeby wyniki byly dobre a zmiany okazaly sie lagodne. Prosze❤️
EK
~Ela Kisiel
21 stycznia 2020, 19:09
Cudowna Nowenna. Pomaga budować wiarę i cierpliwość oraz zaufanie. Po 16 dniach strasznej biegunki, na którą nic nie pomagało - w 9 dniu ustąpiła. Dziękuję Ci Charbelu.
KK
~Kasia Kasia
21 stycznia 2020, 11:29
Prosze Sw Szarbelu spraw zeby Moja mama byla zdrowa zeby wyniki byly dobre. Prosze Cie z calego serca.
OM
Owczarek Monika
20 stycznia 2020, 22:34
Święty Szarbelu proszę o uzdrowienie moich Rodziców I najbliższych wierzę,w Ciebie I że pomożesz nam w trudnych sytuacjach w których jesteśmy . Ufam Tobie
JN
~Jolanta Nowak
20 stycznia 2020, 18:41
Św.Szarbelu bardzo Cię prosimy o zdrowie dla naszego taty modlimy się razem .Siostra moja ,mama i ja .
MZ
~Mateusz Z.
20 stycznia 2020, 06:11
Święty Szarbelu za twoim wstawiennictwem proszę o łaskę uzdrowienia mojej córeczki Lenki oraz o siłę i Błogosławieństwo Boże
JM
~Jadwiga Maciejczuk
18 stycznia 2020, 23:38
Tobie Św.Charbelu powierzam siebie ,moja rodzinę i przyjaciół.Wstaw się za nami i uproś łaskę uzdrowienia z nadciśnienia,jaskry,guza nadnercza,tarczycy,nerwiaka słuchu,chorób kręgosłupa,biodra i kolan,kamicy nerkowej i żylaków.Jezu Najlepszy Lekarzu przyjdź mi z pomocą w sprawnym chodzeniu bez zawrotów i utraty równowagi.Jezu Ufamy Tobie Ty się Tym zajmij.
JZ
~JOANNA Z ŁODZI
15 stycznia 2020, 21:33
ŚWIĘTY SZARBELU PROSZĘ BŁAGAM O ŁASKĘ ZDANIA EGZAMINU PRAWA JAZDY.PROSZĘ POMÓŻ MI .WSTAW SIĘ ZA MNĄ. WIERZĘ ŻE JESTEŚ PRZY TYCH KTÓRZY CIEBIE PROSZĄ I BŁAGAJĄ .UFAM TOBIE
AW
Anna Wiśniewska
15 stycznia 2020, 07:51
Św. Charbelu. Proszę Cię o łaskę zdrowia, uzdrowienia mojego męża Andrzeja z choroby nowotworowej. Wdzięczna żona Anna
SS
~Sylwia Sylwia
10 stycznia 2020, 12:24
Święty Charbelu, wstaw się za mna i za moją rodziną u Boga. Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji. Nie umiem sobie wyobrazić przyszłości. Ciągle płaczę. Ciąża powinna być radością, a w naszej sytuacji ja nie wiem jak to będzie. Jestem załamana. Pomóż mi zaakceptować wolę Bożą i pomóż nam z czasem poukładać to czego sobie nie wyobrażamy. Módl się za nami święty Charbelu.
SP
~Sławek P.
6 stycznia 2020, 23:05
Święty Charbelu, dziēkuje że mi pomagasz. Wierzę mocno w twoje wstawiennictwo. Pomóż mi proszę, niech dobry Bóg się zlituje nade mną i moją rodziną, pomóz nam....
JB
Joanna Bożejewicz
6 stycznia 2020, 22:20
Św. Charbelu dziękuję za łaskę zdrowia i powrotu do życia po czerniaku. Za wszystko co dla mnie uczyniłeś. Proszę opiekuj się mną i moją Rodziną.
KG
~Krzysztof Gulcz
3 stycznia 2020, 23:20
Św. Szarbelu w Tobie ostatnia nadzieja na moje szczęśliwe życie uczuciowe, wstaw się za mną i daj mi jakiś znak jak mam postąpić.. bo Ty wiesz o co i o kogo mi chodzi, walczyć dalej czy odpuścić, bo Paulina jest kimś kogo nigdy nie miałem, sam ją odtrąciłem i cierpię z tego powodu..
ZK
~Zofia Krzykowska
2 stycznia 2020, 18:13
Święty Charbelu dziękuję za wstawiennictwo u Pana Boga. Ja tylko odmawiałam nowenny o uzdrowienie mojego brata Kazika z raka czerniaka. I dzisiaj 02.01.2020 r. dostałam wiadomość, że przyszły wyniki brata. Jaka jest radość w moim sercu bo nie ma przerzutów. Jeszcze będę się modlić o szybkie zagojenie rany pooperacyjnej i szybkiego powrotu do zdrowia.
RC
~Renata Cichanowicz
2 stycznia 2020, 00:48
Święty Charbelu dziękuję, że pojawiłeś się w moim życiu.
EN
~Edyta N.
1 stycznia 2020, 22:24
Święty Szarbelu, błagam, wyproś nam u Boga łaskę pojednania w małżeństwie, rodzinie i trwałość tej rodziny. Proszę o nawrócenie mojego męża i jego wewnętrzną przemianę. Pomóz moim Córkom przetrwać ten trudny czas. Błaga kochająca je matka.
KK
~Katarzyna K
1 stycznia 2020, 14:09
Święty Charbelu proszę Cię wstaw się u Boga za moim synem Dominikiem aby został uzdrowiony z łysienia plackowatego.Błaga matka
RD
~Renata D.
1 stycznia 2020, 01:11
Święty Charbelu, proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga i łaskę uzdrowienia z ogromnej torbieli. Proszę aby znikła i aby operacja i dalsze leczenie nie były konieczne. Błagam o uzdrowienie
AT
~Anka T
28 grudnia 2019, 12:31
Święty Charbelu bardzo proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Boga i o uzdrowienie mnie z raka piersi i wszystkich przerzutów. Bardzo proszę
AT
~Agnieszka T
27 grudnia 2019, 07:36
Św. Szarbelu proszę o łaskę uzdrowienia dla moich dzieci proszę czuwaj nad nimi daj im zdrowie i chroń ich przed złem...
AW
~Agnieszka Wasicka
24 grudnia 2019, 14:15
Kilka dni temu zaczęłam nowennę do Św. Charbela i postanowiłam zamówić sobie medalik z jego wizerunkiem. Była to sobota 21 grudnia po południu a przesyłka była międzynarodowa także małe sznase żeby otrzymać ją przed Świętami na czym mi zależało. Dzisiaj przyszła pocztą już od rana....
KD
~Karolina Drążek
20 grudnia 2019, 21:14
Św. Szarbelu, błagam Cię o łaskę i uzdrowienie dla mojej mamy. Żeby choroba, którą podejrzewają lekarze, okazała się być pomyłka lub jeśli to niemożliwe błagam o uzdrowienie.
PW
Piotr Wójciak
18 grudnia 2019, 14:31
Nie mam nic przeciwko św. Charbelowi czy jak mu tam. Szanuje go i ciesze sie, ze jest zbawiony i ze zył święcie. Ale robienie ze swietuch specjalistow od jakichs spraw, albo okreslanie ich jako "szczegolnie skutecznych", to jest dla mnie jakies totalne nieporozumienie, to robienie jakiegoś panteonu bozkow od konkretnych spraw. Nie robcie Kosciolowi takiej krzywdy.
AK
~Anna Karolinska
22 grudnia 2019, 00:09
Trochę szacunku to raz, a dwa - szczególna skutecznosc swietych w wymodleniu niektorych spraw jest faktem, a nie 'nieporozumieniem'. Nie znasz historii kosciola, nie znasz zywotow swietych, nie wiesz nic o poczatkach chrzescijanstwa - twoja opinia robi kosciolowi krzywdę, bo jest po prostu protestancka.
JF
~Jadwiga F
16 grudnia 2019, 23:50
Św.Charbelu przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę zdrowia dla mojego syna. W Tobie Matko Boga pokładam nadzieję.
EK
~Ewa K.
13 grudnia 2019, 08:41
Zrozpaczona matka kochajaca bardzo swoje dziecko. Św.Szableru prosze Cie o uzdrowienie mojego syna z powaznej choroby.Bogu wiadomej.Bym jeszcze mogla do ujrzeć i cieszyć sie ze moj syn jest szczęśliwy.
EK
~Ewa Kuchnia
13 grudnia 2019, 00:13
Św. Charbelu proszę o uproszenie łaski wyjścia z długów. Nie pozwól bym oddalił się od Boga
BK
~Barbara Kaniova
13 grudnia 2019, 00:07
Sw.Charbelu Proszę o uzdrowienie syna i błogosławieństwo Boże w szkole, a także o przemianę trudnej sytuacji dla Maksa,Marii,brata .Proszę też o uzdrowienie dla Oli,Joli,Łucji,Kamili,oraz potrzebne laski dla rodziny, przyjaciół, znajomych, oraz o dobrego i kochającego męża dla Marii.Prosi czcicielka
HW
Hanna Wiara
12 grudnia 2019, 13:09
Święty Szarberu proszę Cię o wstawiennictwo łaski abym mogła wyjść z długów bo spadam w dół proszę o pomocną dłoń dla mnie i moich dzieci z wielkim szacunkiem i miłością proszę Hania
HS
~Hania Smutna
12 grudnia 2019, 12:53
Święty Szarberu bardzo proszę Cię o wstawiennictwo łaski abym mogła wyjść z moich długów które ciągną mnie w przepaść uratuj mnie i moje dzieci proszę z całego serca Hania
KT
Krzysztof Tokarski
8 grudnia 2019, 00:33
Święty Szarbelu, proszę o łaskę, cud uzdrowienia dla taty Wiesława z guza mózgu. Proszę o łaskę wiary, nadziei i miłości dla rodziny.
~Justyna Łyszcz
5 grudnia 2019, 22:35
Święty Charbelu uproś łaskę zdrowia dla syna oraz potrzebne Dary Ducha Świętego,dziękuję za wszelkie wstawiennictwo
MS
~Magdalena S.
3 grudnia 2019, 00:52
Święty Szarbelu, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego kochanego synka i całej naszej rodziny. Miej nas w swojej opiece.
SP
~Sławek P.
30 listopada 2019, 08:40
Święty Szarbelu, wybłagaj u Dobrego Boga, którego tak wielbiłeś za swego życia łaski dla mojej rodziny, abyśmy w jedności pokonali trudne chwile, oraz aby kryzys finansowy w który wpadliśmy nas nie rozdzielił, abyśmy wspólnie z niego wyszli.
GJ
~Grażyna Jaros
29 listopada 2019, 20:55
Święty Ojcze Charbelu, proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojej siostry Alicji z nowotworu płuc i mózgu. Błagam Cię o modlitwę , wstaw się do Boga o zdrowie dla niej I mojej mamusi Leokadii po przebytym wylewie krwi do mózgu.
KP
~Karolina Popiak
26 listopada 2019, 23:08
Święty Szarbelu, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie i dla całej mojej rodziny. Spraw aby mój wspaniały mąż wyszedł z kłopotów finansowych.Soraw aby nasze dzieci były szczęśliwe i zdrowe. Zdejmij klątwę nienawiś ci, która wisi nad naszą rodziną. Dziękuję
ES
~Ewa Stanisławska
26 listopada 2019, 21:10
Św Ojcze Charbelu proszę Cię z całego serca o wyproszenie łaski uzdrowienia u Boga dla mojego brata Roberta z choroby nowotworowej -guza mózgu -glejaka 4 stopnia.
AA
~Agnieszka A
24 listopada 2019, 09:55
Święty Szarbelu proszę Cie o wyproszenie uzdrowienia u Boga dla Jacka, zeby ponownie zaczął odczuwać uczucia i żeby mi okazał miłość. Tak mocno go kocham i trwam przy nim
JO
~Jerzy Osinski
22 listopada 2019, 23:46
Święty Charbelu dziękuję za uzdrowienie mnie z raka.
AK
~Alicja Kowalska
21 listopada 2019, 11:50
Św. Szarbelu proszę cię o miłość w rodzinie zdrowie w rodzinni i dużo łask dla mojego dziecka żeby moja firma się rozwijała ,abym doznała uczucia miłości, bogactwa .Dziękuję
AS
~Agnieszka Stefaniszyn
21 listopada 2019, 02:51
Dzięki Św. Charbelu za wstawiennictwo...I ie opuszczaj nas...
KW
~Karolina Wój
19 listopada 2019, 23:52
Święty Szarbelu błagam Cię o uzdrowienie mojego brata Adriana, szczególnie urazu głowy którego doznał, w wyniku czego powstał obrzęk mózgu.
MP
M. P.
18 listopada 2019, 14:27
Św Szarbelu proszę Cię o łaskę całkowitego uzdrowienia, przede wszystkim o łaskę uzdrowienia stanu zapalnego ucha lewego, by zabieg który miałam wykonany przyniósł oczekiwany efekt.
MC
~M C
17 listopada 2019, 13:58
św szarbelu spraw by Wiesław powrócił do zdrowia
ED
~ewa duda
16 listopada 2019, 19:04
SW SZARBELU pomoż mojej siostrze LUCYNIE. PROSZĘ o dobrego męza
MC
~maria czaj
16 listopada 2019, 18:39
św SZARBELU proszę pomóż odzyskac mi zdrowie Proszę o prawdziwych przyjaciolmaria
AK
~Aleksandra Krause
14 listopada 2019, 18:08
Św Szarbelu prosze Cię o łaskę uzdrowienia mojej mamy Jolanty którą kocham najbardziej na świecie
EP
~Edyta Pyda
14 listopada 2019, 08:30
Św. Szarbelu, proszę Cię o łaskę uzdrowienia z raka piersi
BB
~Bbbbb Bbbbb
12 listopada 2019, 23:42
Św szarbelu daj mi zdrowie i siły ulecz moje guzy w gardle i proszę cię aby mój tata przestał pić i palić i był dla nas i dla mamy dobry i aby sie nawrócił i zaczął chodzić do kościoła
MK
~Maria Kowalska
12 listopada 2019, 23:02
Święty Charbelu,proszę Cię w intencjach Panu Bogu wiadomych.
ZG
~Zbyszek Gołda
12 listopada 2019, 09:02
Święty Szarbelu, błagam Cię pomóż mi...
MR
~Małgorzata Rawłuszewicz
12 listopada 2019, 00:55
Św. Szarbelu proszę o zdrowie dla mojego syna.
DB
~Dorota B
11 listopada 2019, 20:34
Św. Szarbel proszę pomóż mi i uproś u Pana Boga zmianę w moim mężu który tak źle mnie traktuje
AJ
~Ania Jaw
7 listopada 2019, 12:07
Św Szarbelu proszę o łaskę potomstwa na którą tak długo czekamy
KN
~katarzyna napierała
7 listopada 2019, 08:47
ŚWIĘTY SZARBELU PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA MOJEJ CÓRKI LAURY ORAZM MAMY HELENY I ZDROWIE DLA MNIE.
EK
~Ewelina Kkk
4 listopada 2019, 12:46
Św. Szarbelu pomoz mojemu bratu Michałowi. Proszę o potrzebne łaski dla niego, Ty Boże Wiesz czego on potrzebuje.
AW
~Agnieszka Walaszek
30 października 2019, 20:58
Mój Syn niawno trafił do szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc. Był to piąty dzień nowenny, modlilam się nieustannie do Swiętego Szarbela i.. Pozostałe badania nie wykazały zapalenia płuc, na dodatek w jedną noc przeszedł mu katar. Dziękuję święty Szarbelu za okazania łaskę
WK
~Wojciech kotek
28 października 2019, 21:13
Święty Szarbdlu, pomóż mi. Wojtek
MC
~Małgorzata Chorzempa
28 października 2019, 18:04
Błagam z całego serca i ze wszystkich moich sił o łaskę uzdrowienia dla Marcina. Święty Szarbelu wstaw się za moimi błaganiami u Boga.
WA
~Wioleta Andrzejewska
28 października 2019, 12:39
Święty Szarbelu proszę Cię o łaskę uzdrowienie duszy i ciała taty, który jest chory na raka. Wstaw się za nim do Boga Ojca.
EZ
~Elwira Z.
28 października 2019, 06:37
Św. Szarbelu błagam Cię z calego serca wstaw się za mna i moją rodziną i uproś mi łaski o które tak bardzo proszę abym mogla się czuć piękna i pewniej siebie i bardzo Cię proszę o zdrowie dla calej rodziny. Proszę i dziękuję za wszystko. Przez Chrystusa Pana Naszego Amen
PB
~Piotr Baila
27 października 2019, 23:37
Chyba jednak zawodna. Kilka razy odmawiana nowenna i nic. Żadnej odpowiedzi.
MK
~Maria Kubuś
25 października 2019, 18:56
Święty Szarbelu Proszę Cię o uzdrowienie mojego wnusia Kubusia z choroby padaczkowej oraz uzdrowienia moich oczu po wylewie żeby widziały tak dobrze jak kiedyś a szczególnie oko lewe.
AG
~Anna Gofziszewska
20 października 2019, 15:39
Święty Szarbelu błagam Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Ania
AL
~Ania Lesz
15 października 2019, 23:32
Św. Szarbelu proszę o to aby dzieciątko rozwijające się u mojej córki w brzuszku urodziło się zdrowe . Bóg zapłać za wszystkie otrzymane łaski . Ania
HW
~Hanna Wójcik
11 października 2019, 16:34
Św. Szabrelu spraw aby moje małżeństwo było uratowanie, bardzo kocham swojego męża. Ania
MP
~Marek Podgórski
9 października 2019, 12:27
Święty szabrelu proszę o uzdrowienie mojego tatusia z choroby nowotworowej z przerzutami do kości aby znowu mógł chodzić na własnych nogach.
KS
~Kasia Sarenka
3 października 2019, 04:56
Niech Bog Cie wspiera Anna Kowalska. Zycze duzo wytrwalosci. Ja swoja stracilam.
AK
~Ania Kowalska
29 września 2019, 17:14
Święty szabrelu uproś mi u pana Boga o uwolnienie syna darka od nałogu narkotykowego i ankocholu i jego brata od nałogu hazardu proszę o uwolnienie ich od złych duchów
AA
~Anna Abramczyk
17 września 2019, 21:30
Dziękuję Ci Św Charbelu za wstawiennictwo w mojej intencji. Dziekuje Ci Panie Jezu że wysłuchaleś mojej prośby. Prosilam o zdrowie dla mojego syna, miał tiki nerwowe już po 4 dniu modlitwy do Św Charbela widac bylo ze syn sie uspokaja. Dzisiaj juz jest dobrze.

Skomentuj artykuł

Niezawodna modlitwa do św. Szarbela. Po 9 dniach mogą dziać się cuda
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.