Telegram do św. Józefa. Prośba o szybki ratunek

Telegram do św. Józefa. Prośba o szybki ratunek
(fot. aj)
3 lata temu
swiecinapomoc.pl / kw

Podane modlitwy należy odmówić trzykrotnie w ciągu dnia: rano, w południe i wieczorem.

Jeśli jest to sprawa pilna, można ją odmówić w kolejnych trzech godzinach.

Pamiętaj tylko o tym, by modlić się tą modlitwą głęboko w sercu. Nie powtarzaj jej bezmyślnie, ale skup się na tym, jak kierujesz słowa do świętego Józefa. Proś go, aby wstawił się u Boga w Twojej intencji.

Oto tekst modlitwy:

Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, którą żywią ku Tobie. Oddaję Ci też hołdy czci, wdzięczności i ofiary składane przez wiernych od wieków aż do tej chwili. Siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece.

Błagam Cię dla miłości Boga i Najświętszej Maryi Panny, racz nam wyjednać łaskę ostateczną zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, a szczególnie tę wielką łaskę… (wymienić intencję). Pospiesz mi na ratunek, święty patriarcho, i pociesz mnie w tym zmartwieniu. O święty Józefie, przyjacielu Serca Jezusowego, wysłuchaj mnie!

Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci przenajświętszą Krew, Serce, Oblicze Twego Jednorodzonego Syna, wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej przeczystego Oblubieńca, świętego Józefa, oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski ostatecznej zbawienia i łask nam potrzebnych, szczególnie tej… (wymienić intencję).

O Józefie, ratuj nas w życiu, w śmierci, w każdy czas.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Elżbieta Polak, Katarzyna Pytlarz
17,43 zł
24,90 zł
Dziękuję Panu za możliwość sprawowania tej Mszy Świętej na początku posługi Piotrowej w uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Maryi Panny i patrona Kościoła Powszechnego.
Papież Franciszek, 19 marca 2013 r.

Książka zawiera pięćdziesiąt autentycznych świadectw...

Skomentuj artykuł

Telegram do św. Józefa. Prośba o szybki ratunek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.