Telegram do św. Józefa. Modlitwa z prośbą o szybki ratunek

Telegram do św. Józefa. Modlitwa z prośbą o szybki ratunek
(fot. aj)
4 lata temu
swiecinapomoc.pl / kw

Masz pilną sprawę, którą trzeba szybko załatwić? Warto zapoznać się z tą modlitwą do świętego Józefa. Pamiętaj, że należy odmówić ją trzykrotnie w ciągu dnia. Poznaj szczegóły telegramu - modlitwy do świętego Józefa - prośby o szybki ratunek.

Jeśli jest to sprawa pilna, można ją odmówić w kolejnych trzech godzinach.

W jaki sposób odmawiać modlitwę - telegram do świętego Józefa?

Pamiętaj tylko o tym, by modlić się tą modlitwą głęboko w sercu. Nie powtarzaj jej bezmyślnie, ale skup się na tym, jak kierujesz słowa modlitwy do świętego Józefa. Proś go, aby wstawił się u Boga w Twojej intencji.

Oto tekst modlitwy - telegramu do świętego Józefa:

Święty Józefie, ofiaruję Ci miłość Jezusa i Maryi, którą żywią ku Tobie. Oddaję Ci też hołdy czci, wdzięczności i ofiary składane przez wiernych od wieków aż do tej chwili. Siebie i wszystkich drogich memu sercu oddaję na zawsze Twej świętej opiece.

Błagam Cię dla miłości Boga i Najświętszej Maryi Panny, racz nam wyjednać łaskę ostateczną zbawienia i wszystkie łaski nam potrzebne, a szczególnie tę wielką łaskę… (wymienić intencję). Pospiesz mi na ratunek, święty patriarcho, i pociesz mnie w tym zmartwieniu. O święty Józefie, przyjacielu Serca Jezusowego, wysłuchaj mnie!

Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci przenajświętszą Krew, Serce, Oblicze Twego Jednorodzonego Syna, wszystkie cnoty i zasługi Matki Najświętszej i Jej przeczystego Oblubieńca, świętego Józefa, oraz wszystkie skarby Kościoła świętego na wyjednanie łaski ostatecznej zbawienia i łask nam potrzebnych, szczególnie tej… (wymienić intencję).

O Józefie, ratuj nas w życiu, w śmierci, w każdy czas.

Litania do św. Józefa

Poznaj modlitwy do świętego Józefa i świadectwa jego działania

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Elżbieta Polak, Katarzyna Pytlarz
18,13 zł
25,90 zł

Dziękuję Panu za możliwość sprawowania tej Mszy Świętej na początku posługi Piotrowej w uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Maryi Panny i patrona Kościoła Powszechnego.
Papież Franciszek, 19 marca 2013 r.

Książka zawiera pięćdziesiąt autentycznych świadectw...

Skomentuj artykuł

Telegram do św. Józefa. Modlitwa z prośbą o szybki ratunek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.