Modlitwa do Matki Bożej od spraw niemożliwych. Odmawiaj ją, gdy wszystko idzie źle

Modlitwa do Matki Bożej od spraw niemożliwych. Odmawiaj ją, gdy wszystko idzie źle
Fot. Depositphotos.com
modlitwacodzienna / mł

Każdy ma w życiu taki moment, w którym sprawy wymykają się spod kontroli i wydaje się, że wszystko idzie źle. Tracimy wtedy wytrwałość, spokój ducha, nadzieję i ogarnia nas zniechęcenie. Jeśli tak się właśnie czujesz - módl się modlitwą do Matki Bożej od spraw niemożliwych.

Modlitwa do Matki Bożej od spraw niemożliwych 

Matko Boża, opiekunko wszystkich, którzy się źle mają, bardzo dziś potrzebuję Twojego wstawiennictwa. Nie ma nikogo bardziej pewnego od Ciebie, że Bóg jest wszechmocny i że nie ma dla Niego nic niemożliwego. Nie ma też nikogo wśród ludzi, kto bardziej kochałby każdego człowieka i chciał jego dobra, niż Ty. 

To Ty, kiedy moje sprawy idą nie tak, wstawiasz się za mną, gdy tylko Cię o to poproszę. Mam w sobie pewność, że możesz mi pomóc także w tym problemie, który dziś niemal mnie zwycięża. Ty widzisz cały smutek, ból, złość i rozgoryczenie, które mam w sercu, i zniechęcenie, które mnie ogarnia w moim kryzysie.

Błagam Cię, wyproś mi łaskę, by Bóg wyrwał mnie z mojego trudnego położenia. Podpowiedz mi, jak zmienić siebie i moje nastawienie do problemów. Wstaw się za mną, by ten kryzys, przez który przechodzę i który mi się wydaje niemożliwy do pokonania, stał się dla mnie otwierającym momentem życia. Pomóż mi rozwiązać ten życiowy węzeł, który wygląda teraz na niemożliwy do rozwiązania.

Maryjo, Ty uważnie słuchasz wszystkich słów, które ludzie do Ciebie wypowiadają. Dziękuję, że przyjmujesz także słowa mojej modlitwy. Wiem, że dla mojego dobra zaczniesz działac, wypraszając mi taką łaskę, która teraz jest najbardziej mi potrzebna. I że przypilnujesz mnie, by ta łaska się nie zmarnowała.

Proszę, prowadź mnie swoją mądrością i miłością do rozwiązania tego, co mnie przerasta, zgodnie z Bożą wolą. Przedstaw Jezusowi moją gorącą prośbę, którą do Ciebie przynoszę z przekonaniem, że Twój Syn niczego Ci nie odmówi, co ma przynieść dobro w moim życiu. Wyproś mi jasność myśli, pocieszenie i mądrość rozwiązań, które wyprowadzą mnie wreszcie na prostą.

Razem z Tobą chcę uwielbiać Boga za to,  że dla Niego nie ma nic niemożliwego i czyni wielkie rzeczy dla wierzących w Niego ludzi.
Amen! 

DEON.PL POLECA 

modlitwacodzienna / mł

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Modlitwa do Matki Bożej od spraw niemożliwych. Odmawiaj ją, gdy wszystko idzie źle
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.