Charytatywny Koncert Kolęd-"Rodacy-Bohaterom"

Charytatywny Koncert Kolęd-"Rodacy-Bohaterom"
Akademia Ignatianum, Stowarzyszenie Odra-Niemen

Dobiega końca bożonarodzeniowa edycja Akcji Rodacy - Bohaterom organizowana przez studentów Akademii Ignatianum w Krakowie i Stowarzyszenie Odra - Niemen.

Dzięki życzliwości wielu ludzi dobrej woli - uczniów krakowskich szkół, studentów, młodszych i starszych mieszkańców Krakowa - przed świętami udało się przygotować ponad 200 paczek, z czego już ponad 150 trafiło do byłych polskich Kombatantów na Kresach oraz ich rodzin.

Z pozostałych darów wolontariusze przygotują następne paczki, które z początkiem stycznia trafią do naszych Rodaków na Kresach. Wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia zbiórki z serca dziękujemy.

Ostatnim akcentem Akcji jest charytatywny Koncert Kolęd, który odbędzie się 11 stycznia 2015 roku o godz. 19.00 w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa oo. Jezuitów w Krakowie przy ul. Kopernika 26. Wystąpi Chór i Orkiestra Kameralna Bazyliki OO. Cystersów w Mogile pod dyrekcją Stanisława Kowalczyka.

Podczas  koncertu odbędzie się kwesta na rzecz polskich Kombatantów na Kresach.

Patronat honorowy nad Koncertem objęli: Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz - Arcybiskup Metropolita Krakowski; ks. prof. Ign. dr hab. Józef Bremer SJ - Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie; ks. Jakub Kołacz SJ -Prowincjał Jezuitów.

Charytatywny Koncert Kolęd-

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Charytatywny Koncert Kolęd-"Rodacy-Bohaterom"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.