Modlitwa uwielbienia

Modlitwa uwielbienia
Błażej Mielcarek

Już 22 listopada odbędzie się Uwielbienie z modlitwą o uzdrowienie organizowane przez poznańskich misjonarzy oblatów oraz ewangelizacyjną wspólnotę Niniwa Band. Na uwielbieniu zbierze się kilkusetosobowa grupa młodych ludzi z Poznania i okolic.

"Trwając w uwielbieniu przywracam Bogu właściwe, czyli pierwsze miejsce w moim życiu." - mówi o. Grzegorz Mazur wypowiadając swoją refleksję na temat modlitwy uwielbienia
Nabożeństwo prowadzone przez zespół Niniwa Band oraz środowiska ewangelizacyjne miasta Poznań są zaproszeniem do tego, by stanąć na modlitwie takim jakim się jest - z wszystkimi dobrymi stronami oraz niedoskonałościami ludzkimi. Uczestnicy uwielbienia będą mieli okazję poprzez śpiew, modlitwę adoracji oraz modlitwę wstawienniczą wejść w bezpośrednią relację z Bogiem.

Uczestnicy spotkań uwielbieniowych najczęściej podkreślają, że owocami dobrze przeżytego wieczoru modlitewnego są: ożywienie życia duchowego, sakramentalnego, zdarzają się także uzdrowienia fizyczne i duchowe, uzdalnia do pokochania siebie; do przebaczenia i pojednania, modlitwa uwielbienia otwiera uczestników na życie we wspólnocie.
Najbliższe uwielbienie poprowadzi ks. Adam Pawłowski animator wydarzeń związanych z nową ewangelizacją w Kościoła poznańskiego wraz z zespołem ewangelizacyjnym Niniwa Band oraz wspólnotą św. Jacka.

Modlitwa uwielbienia - zdjęcie w treści artykułu

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Modlitwa uwielbienia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.