Poznaj fundamenty chrześcijańskiego przywództwa

Poznaj fundamenty chrześcijańskiego przywództwa
(fot. depositphotos.com)
Informacja prasowa

Zapraszamy wszystkich, którzy prowadzą męskie grupy lub mają pragnienie wspierania mężczyzn w Kościele na kolejne spotkanie liderów grup męskich.

Weekend gromadzi liderów różnych męskich grup i środowisk. Nie jest sprofilowany pod konkretną formację - za to ukazuje różnorodność metod i materiałów dostępnych dla nas.

Pozwala też zbudować relacje, któych owocem może być współpraca różnych środowisk z pełnym poszanowaniem dla różnorodności Kościoła.

Gościem weekendu ponownie będzie Bill Moyer. Pozwoli nam to na kontynuację treści rozpoczętych w styczniu 2017 roku.

Bill Moyer jest założycielem SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej liderów zmiany. Wcześniej posługiwał jako dyrektor operacyjny National Fellowship of Catholic Men. Bill nauczał liderów w 36 krajach świata i 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Przez 14 lat pracował z młodzieżą w parafii św. Hieronima w Waco oraz był doradcą rodzinnym w Diecezjalnym Biurze Życia Rodzinnego.

Doceniony przez diecezję Austin nagrodą "Przyjaciel młodych" oraz (wspólnie z żoną Różą nagrodą "Lumen Gentium". Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych wspólnie ze swym synem Billym. Wspólnie z synem napisali też książkę "Ziarno sukcesu: Podróż od sukcesu do znaczenia" i "Powrót do sukcesu: Żyj życiem świadomym celu".

Ojciec 4 dorosłych dzieci i 7 wnuków. Wspólnie z żoną mieszkają w Waco w Texasie.

***

Często się mówi, że młodzi są przyszłością Kościoła, jednak aby to mogło się zdarzyć, potrzebują starszych by pokazali im przyszłość. Ludzie stają się jak ich przewodnicy, więc kiedy (jako dorosły) stajesz się przewodnikiem życia dla młodych, zaczynasz je zmieniać. To od ciebie zależy, czy zmiana jest pozytywna, czy negatywna. Podczas tego weekendu otrzymasz narzędzia by stać się liderem tworzącym różnicę!

Poznasz fundamenty Chrześcijańskiego przywództwa. Te pomysły i inspiracje będziesz mógł wykorzystać zarówno w Kościele, w domu, jak i w życiu zawodowym.

Jeśli masz w sercu temat pracy z mężczyznami, chciałbyś czymś się podzielić, czegoś nauczyć lub zainspirować - zapraszamy!

Nauczanie będzie tylko jednym z elementów spotkania. Będzie to dla nas czas modlitwy, dzielenia (inspiracji) oraz wspólnego doświadczenia. Tak więc pamiętajcie o tym terminie planując swój kalendarz. Spotkanie skonstruowane będzie tak, by główny ciężar skumulować w sobotę, by ci z Was, którzy nie będą w stanie być na z całości - również mogli skorzystać.

Data: 22-24 marca 2019

Kontakt: msj@mezczyzni.net; tel: 783 377 733

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Poznaj fundamenty chrześcijańskiego przywództwa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.