Światło i sól - rekolekcje dla artystów

Światło i sól - rekolekcje dla artystów
DEON.pl / VERA ICON / sz

"Światło i sól" - rekolekcje dla artystów i organizatorów kultury

Czas: 15-17 grudnia 2017 r.

DEON.PL POLECA
Miejsce: Porszewice k. Łodzi

Koszt: szczegóły i zapisy tutaj

DEON.PL POLECA

***

W imieniu Wspólnoty Twórców Chrześcijańskich VERA ICON oraz DEON.pl chcemy serdecznie zaprosić artystów i organizatorów kultury na weekendowe rekolekcje adwentowe "Światło i sól", które odbędą się w Porszewicach k. Łodzi 15-17grudnia 2017.

“Wy jesteście światłem świata i solą ziemi" (Mt 5, 13-16). Dwa obrazy ewangeliczne - światło i sól - jako podstawa chrześcijańskiej tożsamości i misji, a tym samym misji i tożsamości artysty. Rekolekcje poprowadzi o. Tomasz Biłka OP wraz z gośćmi.

Codzienne konferencje, wykłady i warsztaty oparte są na temacie przewodnim. W planie przewidziany jest czas na osobistą modlitwę, Mszę Świętą i integrację, a wieczorami, dla wzajemnej inspiracji i radości, odbywa się pokaz prac ze świadectwem życia dizajnera/artysty.

Więcej informacji uzyskasz na stronie wydarzenia KLIK>>

o VERA ICON:

Jesteśmy grupą młodych katolików pochodzących ze środowisk artystycznych różnych miast, stanowimy razem Wspólnotę Twórców Chrześcijańskich Vera Icon. Nazwa ta wyraża nasze pragnienie wpatrywania się w jedyny Prawdziwy Obraz, jakim jest Jezus Chrystus. Jednoczy nas przekonanie, że Sztuka jest narzędziem, przez które możemy odkrywać Boga i doprowadzać innych do spotkania z Nim. Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby nasza twórczość miała taki potencjał, potrzebna nam jest głęboka formacja.

Nasze realizacje KLIK>>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Światło i sól - rekolekcje dla artystów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.