Zaproszenie na Warsztaty dla mężatek chrześcijańskich "Sex ≠ grzech"

Zaproszenie na Warsztaty dla mężatek chrześcijańskich "Sex ≠ grzech"
(fot. depositphotos.com)
Materiały ogranizatora

Pomysłodawczynie warsztatów od wielu lat działają w Komunii Małżeństw - stowarzyszeniu pomagającym małżeństwom budować więź, również poprzez relację seksualną.

Magda jest psychoterapeutą chrześcijańskim; Aneta - coachem. Doświadczenie osobiste i zawodowe, które posiadają, pokazało im, jak wiele kobiet jest zamkniętych na swoją kobiecość i co za tym idzie na swoją seksualność. Cierpią na tym nie tylko kobiety, ale również ich małżeństwa.
Stąd zrodziło się pragnienie, by pomóc kobietom polubić swoje ciało, odnaleźć swoją kobiecość. Autorki chcą również rozprawić się z mitami krążącymi wśród osób wierzących dotyczącymi spraw seksu.
Warsztaty będą urozmaicone wizytą kosmetyczki, która wprowadzi Panie w świat przyjemności ciała. Przeprowadzone będą również elementy pracy z ciałem, które pomogą doświadczyć własnej cielesności, a także medytacje chrześcijańskie ułatwiające nawiązać relację z samym sobą i Bogiem.
Swoją obecnością zaszczyci również małżeństwo prowadzące "Alkowę małżeńską" - popularnie nazywaną "katolicki sexshop". A na koniec doświadczenia Pań wyniesione z warsztatów zostaną wniesione w relację małżeńską poprzez dialog z własnym mężem.
Czas: 27- 29.09.2019 (piątek 17.00 - 20.00; sobota 9.00 - 18.00; niedziela 9.00 - 13.00)
Miejsce: Domus Mater, Kraków, ul. Saska 2c
Koszt: 190 zł
Kontakt: magdalena_poprawa@wp.pl
Zaproszenie na Warsztaty dla mężatek chrześcijańskich
(fot. materiały organizatora)
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Zaproszenie na Warsztaty dla mężatek chrześcijańskich "Sex ≠ grzech"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.