Film na weekend: "Maverick"

Film na weekend: "Maverick"
(fot. Materiały prasowe)
Mat. prasowe / youtube.com / pk

Słynny szuler i rewolwerowiec (Mel Gibson) postanawia wziąć udział w turnieju pokera i zdobyć serce pięknej Annabelle (Jodie Foster). Zanim jednak stanie do gry o najwyższą stawkę, czekają go przygody rodem z Dzikiego Zachodu.

Tytuł: Maverick
Reżyseria: Richard Donner
Scenariusz: Roy Huggins (serial tv), William Goldman
Muzyka: Randy Newman
Gatunek: Western, Komedia
Produkcja: Stany Zjednoczone
Rok produkcji: 1994
Główne role: Mel Gibson, Jodie Foster, James Garner, Graham Greene, James Coburn, Alfred Molina

DEON.PL POLECA
Bret Maverick (Mel Gibson) gra w pokera jak nikt inny. Ponieważ wygrywa niemal wszystkie pojedynki, nie ma szczęścia do przyjaciół. Mężczyzna postanawia wykorzystać  swoje umiejętności i wziąć udział w turnieju, którego zwycięzca nie tylko zgarnie olbrzymią nagrodę, ale zostanie okrzyknięty pokerowym mistrzem Dzikiego Zachodu. Jest jednak pewien problem: wpisowe w wysokości 25 tys. dolarów, które znacznie przekracza budżet większości kandydatów. Maverick, aby zdobyć pieniądze, postanawia odwiedzić kilku starych "przyjaciół". Nagle u jego boku pojawia się piękna Annabelle (Jodie Foster) oraz towarzyszący jej stróż prawa Zane Cooper (James Garner). Od tej pory Maverick musi stawić czoła wyzwaniu, przy którym Indianie, hazard i rewolwerowcy to pestka.

DEON.PL POLECA

"Maverick" to wyjątkowa obsada, doskonały humor i wspaniałe zdjęcia. Czas poświęcony na obejrzenie tego filmu na pewno nie będzie stracony.

Na >>>tych stronach<<< można legalnie i za darmo oglądać filmy. Jeśli nie znajdziesz tam naszej propozycji, skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google Play, iTunes lub Netflix.

Film na weekend:

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Maverick"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.