Film na weekend: "Vaiana. Skarb Oceanu", czyli o poszukiwaniu powołania

Film na weekend: "Vaiana. Skarb Oceanu", czyli o poszukiwaniu powołania
(fot. materiały dystrybutora / fragment plakatu)
Ks. Grzegorz Ogorzałek / youtube.com / mat. dystrybutora / pk

"Vaiana - skarb oceanu" to niezwykle zabawna i świetnie zrealizowana bajka. Jak to już z bajkami bywa, niosą one w sobie  głębokie przesłanie. Jakie można znaleźć w jednej z najnowszych produkcji Disneya? Sprawdźcie sami.

Tytuł: Vaiana. Skarb Oceanu / Moana
Reżyseria: Ron Clements, John Musker, Wojciech Paszkowski (reżyser dubbingu)
Scenariusz: Jared Bush
Muzyka: Lin-Manuel Miranda
Gatunek: Animowany, Przygodowy
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2016
Główne role: Auli'i Cravalho, Dwayne Johnson, Rachel House, Temuera Morrison

O tym, dlaczego warto obejrzeć "Vaianę. Skarb Oceanu", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

DEON.PL POLECA

Przeczytaj opis dystrybutora: Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat - nikt nie wie dlaczego…

Walt Disney Animation Studios prezentuje film "Vaiana: Skarb oceanu". Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Zobacz zwiastun:

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

Ks. Grzegorz Ogorzałek - ojciec duchowny w Metropolitalnym Semianrium Duchownym w Lublinie. Prowadzi filmowy vlog "W koloratce"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Dariusz Piórkowski SJ

Wielu chrześcijan zniechęca się, gdyż myli wypaczoną doskonałość i perfekcjonizm ze świętością. Chcą być we wszystkim bezbłędni, a świętość postrzegają jako rezultat dobrze wykonanej pracy. Jednak prawdziwa świętość jest najpierw darem miłości Boga, a potem...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Vaiana. Skarb Oceanu", czyli o poszukiwaniu powołania
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.