Licealiści z Poznania zrobili remake kultowej sceny z "La La Land"

Licealiści z Poznania zrobili remake kultowej sceny z "La La Land"
(fot. youtube.com)
TVN24.pl / sz

Pamiętacie "Szybkich i wściekłych" w wykonaniu licealistów z Leszna? Ten filmik ma szansę zdetronizować największy viral w polskim Internecie. Usiądźcie wygodnie i pilnujcie własnych nóg, bo to wideo porwie was do tańca.

Uczniowie z poznańskiego III LO bardzo profesjonalnie podeszli do pomysłu odtworzenia kultowej już sceny z "La La Land". Dziesiątki uczniów poświęcało swój czas wolny po lekcjach, by szkolić taniec i choreografię. Efekt jest oszałamiający. Film szturmem zdobywa czołówki list przebojów polskiej sieci.

Uczniowie w wywiadzie udzielonym stacji TVN24 opowiedzieli, jak zrodził się pomysł na tak szalony filmik. Krzysztof Przybylski, tegoroczny absolwent i montażysta filmiku, powiedział, że pomysł narodził się po obejrzeniu w kinie "La La Land". Przyjaciele byli pod wrażeniem, wychodząc z seansu i padło pytanie "a może by tak u nas zrobić coś podobnego?".

<<Najlepszy klip promujący polskie liceum?>>

Szybko znaleźli się uczniowie, którzy poczuli klimat pomysłu. Zainteresowanie w szkole było ogromne. Dyrekcja i nauczyciele wiedzieli o pomyśle, ale uczniowie od początku do końca chcieli wykonać go samodzielnie. Katarzyna Kordus, dyrektorka szkoły, powiedziała dziennikarzom TVN24, że jest bardzo dumna ze swoich uczniów i płakała przez pół godziny po zobaczeniu filmu. - Poświęcali swój wolny czas, nie zwalniali się z lekcji - dodała.

W trakcie pracy nad filmem, uczniowie postanowili, że będzie to najlepsza reklama ich szkoły oraz podziękowanie za lata nauki spędzone w poznańskim III LO. Rodzice i nauczyciele zdecydowanie mogą być dumni ze swoich wychowanków.

Jak wam się podoba filmik? Bo nam bardzo!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Licealiści z Poznania zrobili remake kultowej sceny z "La La Land"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.