Tak modlą się dzieci na Filipinach [WIDEO]

(fot. Abi Lopez / youtube.com)
Abi Lopez / youtube.com / pk

Jeśli myślicie, że modlitwa uwielbienia jest tylko dla dorosłych, jesteście w błędzie. Zobaczcie, jak słowami jednej z najpiękniejszych pieśni uwielbienia modlą się dzieci z Filipin.

Łzy radości, wzniesione ręce i śpiew dla Jezusa. Trudno te dzieci posądzać o udawanie...

Czy podobnie będzie wyglądało Niebo?

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Tak modlą się dzieci na Filipinach [WIDEO]
Komentarze (3)
19 sierpnia 2016, 23:58
Może się mylę, ale śpiew tych dzieci to modlitwa jednej z sekt ewangelickich (nie zauważyłem u dzieci żadnych medalików czy różańców), rozpoznaję ten styl i formę, bo miałem z nią do czynienia na co dzień "przez ścianę", przyjaźniąc się zresztą z dwoma pastorami. (Chociaż, oczywiście, sam utwór jest śpiewany również przez protestantów i katolików). Widok tych dzieci rzeczywiście może robić wrażenie, ale żeby od razu tak miałoby wyglądać niebo?
AA
a a
20 sierpnia 2016, 09:27
Widzę, że ten miesiąc będzie o mocno napiętym grafiku moich wystapień sądowych. Witam Pana ''Simon Martin'' Proszę sprecyzować, którą to grupę ewangelicką nazywa Pan SEKTĄ?
20 sierpnia 2016, 12:45
"Sekta (od łac. secta – kierunek, droga, postępowanie, zasady, stronnictwo, nauka, od sequi – iść za kimś, postępować, towarzyszyć lub łac. seco, secare – odcinać, odrąbywać, odcinać się od czegoś) – pierwotnie grupa społeczna powstała na skutek rozłamu (schizmy) wśród wyznawców jakiejś ideologii lub grupa kultowa powołana po doświadczeniu religijnym jej założyciela[1]. Jeden z trzech typów organizacji religijnej (obok kościoła i denominacji religijnej)[2]. Współcześnie termin sekta ma pejoratywne konotacje w języku potocznym. Dlatego socjologowie religii wypracowali równoznaczne a neutralne określenie nowy ruch religijny. Ustawodawstwo polskie posługuje się natomiast pojęciem związek wyznaniowy, pojęcie sekta w nim nie występuje." (za wikipedia). Sekta, ma konotacje pejoratywne, ale samo w sobie nie jest pejoratywnym określeniem. Sekta jest właściewie równoważna związkowi wyznaniowemu.