"Kto wierzący proszę o modlitwę". Finalista "Mam Talent" ma nowotwór serca i przerzuty

"Kto wierzący proszę o modlitwę". Finalista "Mam Talent" ma nowotwór serca i przerzuty
(fot.youtube.com)
chillizet.pl/ ed

Historia Tomasza Kabisa porusza do głębi. Artysta na swoim facebookowym profilu podzielił się przykrą informacją. Dołączamy do modlitwy i życzymy dużo sił oraz wytrwałości!

Tomek po udziale w 6. edycji popularnego programu "Mam talent" założył własną firmę i podróżuje z pokazami iluzjonistycznymi po Polsce. Na Facebooku podzielił się smutną wiadomością o nowotworze serca i poprosił o modlitwę.

DEON.PL POLECA"Niestety w Wigilę okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto. Teraz już tak oficjalnie, bo często chwaliłem się tym, co dobrego u mnie to teraz odwrotnie. Diagnoza jak na zdjęciu, wczoraj jeszcze wykryli przerzuty do wątroby. Kto wierzący proszę o modlitwę, kto nie, niech trzyma kciuki".

Dzisiaj światowy dzień walki z rakiem :) Niestety w Wigilę okazało się, że dzisiejszy dzień to również moje święto :)...

Opublikowany przez Tomek Kabis Poniedziałek, 4 lutego 2019

Fani wspierają go w komentarzach i postach na Facebooku.

Występ Tomka w programie "Mam talent" 

Dołączamy do modlitwy i życzymy dużo sił oraz wytrwałości! 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mark E. Thibodeaux SJ

W każdej sytuacji, czy to zwyczajnego dnia, czy w chwili podejmowania ważnej decyzji, w głowie i sercu słyszysz wiele głosów proponujących ci różne działania lub reakcje. Ignacjańska metoda rozeznawania uczy, jak dostroić swoje duchowe zmysły,...

Skomentuj artykuł

"Kto wierzący proszę o modlitwę". Finalista "Mam Talent" ma nowotwór serca i przerzuty
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.