Jubileusz "Rozmów o wierze" w Radiu Kraków

Jubileusz "Rozmów o wierze" w Radiu Kraków
(źr. fot. radiokrakow.pl)
Radio Kraków

W niedziele 4 grudnia 2011 r. o godz. 11.05 zostanie wyemitowana w Radiu Kraków setna, jubileuszowa audycja z cyklu "Rozmowy o wierze".

Od września 2009 roku co tydzień w prowadzonym przez redaktor Annę Łoś i ks. Leszka Gęsiaka SJ programie spotykają się przed mikrofonem zaproszeni goście.

Pośród trzystu dwunastu zaproszonych do tej pory osób byli m.in. biskupi, profesorowie, ludzie nauki i kultury, wyznawcy różnych religii i wyznań chrześcijańskich, przedstawiciele wielu zawodów, świeccy i duchowni, ludzie o różnych poglądach na życie, wiarę i religię.

Audycje podejmują szerokie spektrum tematów z zakresu wiary, duchowości, Kościoła, aktualnych problemów społecznych, dialogu ekumenicznego i międzyreligijnego czy relacji między religią a codziennym życiem i na stałe wpisały się już w panoramę medialną Krakowa. Są też ważnym forum wymiany myśli i dyskusji ze słuchaczami, gdyż przez cały tydzień dostępny jest dla nich specjalny numer telefonu i adres mailowy, gdzie można pozostawić swój komentarz, pytanie lub opinie na dyskutowany temat.

Audycja słuchana jest również przez Internet w środowiskach Polonii wielu krajów, część audycji retransmituje m.in. Polskie Społeczne Radio 3ZZZ w Melbourne w Australii. Więcej informacji można znaleźć na specjalnej stronie internetowej audycji www.radiokrakow.pl/wiara gdzie znajdują się również audycje archiwalne.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jubileusz "Rozmów o wierze" w Radiu Kraków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.