Już dzisiaj szczególne uwielbienie na krakowskim Rynku

Już dzisiaj szczególne uwielbienie na krakowskim Rynku
(fot. youtube.pl/maskacjusz)
ne.diecezja.pl / KAI / sz

Na to wydarzenia zaprasza sam bp Grzegorz Ryś. Modlitwa za Kraków trwała dniem i nocą przez ostatnie 6 dni. Dzisiaj wieczorem, w wigilię Bożego Ciała, będziemy prosić o wylanie Ducha i umocnienie nas wszystkich.

Uwielbienie na Rynku: "Jedno Ciało w jednym Duchu" będzie niecodziennym wydarzeniem modlitewno-muzycznym krakowskiego Kościoła, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Krakowa i okolic.

DEON.PL POLECA
W wigilię Bożego Ciała, 14 czerwca br. o godz. 19:00, scena pod Bazyliką Mariacką zgromadzi profesjonalnych muzyków: zespoły, chór i solistów, obok których wystąpią także tancerze tworzący wspólnie z nimi niezwykłe widowisko.

Transmisja z wydarzenia będzie prowadzona pod tym linkiem:

"Chcemy się modlić o odnowienie i pomnożenie darów Ducha Świętego w Kościele Krakowskim, o umocnienie jego jedności i gorliwości misyjnej" - zaprosił w specjalnym liście wiernych do udziału w 6-dniowej modlitwie bp Grzegorz Ryś.

W modlitwie za Kraków i Kościół poprowadzą nas wspólnoty Odnowy Charyzmatycznej przeżywające swój Złoty Jubileusz, a przewodniczyć jej będzie bp Grzegorz Ryś.

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

Już dzisiaj szczególne uwielbienie na krakowskim Rynku - zdjęcie w treści artykułu

Modlitewne "Jerycho", organizowane przez Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej, nawiązuje do biblijnego zdobycia miasta Jerycha przez Izrael. Najczęściej odbywa się ono w powiązaniu z wielkimi wydarzeniami ewangelizacyjnymi w Krakowie, np. "Jestem w Hucie". Inicjatywę zakończy wspólnotowa modlitwa uwielbienia na krakowskim rynku.

Zapraszamy Cię do wspólnoty, modlitwy i śpiewu!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Już dzisiaj szczególne uwielbienie na krakowskim Rynku
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.