Dramat w Indiach? Uwaga na naciągaczy

Dramat w Indiach? Uwaga na naciągaczy
(fot. entirelysubjective / flickr.com / CC BY 2.0)
franciszkanie.pl / pz

- Jest to fałszywa wiadomość. Nie istnieje żadna prowincja Olisabang w Indiach i cała reszta wiadomości jest fałszem. W podobnych przypadkach najlepiej nie otwierać maili, ani nie posyłać dalej podobnych wiadomości przez sms-y - ostrzega redakcja franciszkanie.pl

"Wiadomość od Ojca Prowincjała Misji Franciszkańskiej w Indiach. Przekazując informacje od Prowincjała franciszkanów OFM w Indiach: Módlcie się za Kościół w Indiach. Buddyjscy ekstremiści w Indiach, podpalili zeszłej nocy 20 za kościołów. Popołudniu planowane jest zniszczenie 200 kościołów w prowincji Olisabang kościołów. Zamierzają zabić 200 misjonarzy w ciągu najbliższych 24 godzin. Obecnie wszyscy chrześcijanie ukrywają się w wioskach. Módlcie się za nich i wysyłajcie tę wiadomość do wszystkich chrześcijan, których znacie. Módlcie się do Boga, aby się zmiłował nad naszymi braćmi i siostrami w Indiach. Gdy otrzymacie tę wiadomość,proszę was bardzo o jej pilne wysłanie do wszystkich ludzi dobrej woli. Módlcie za nich, do Pana Naszego Wszechmogącego i Zwycięskiego. Z poważaniem, Gonzalo Duarte G., ss.cc.Biskup Valparaiso"

Ogłoszenie tej treści jest rozpowszechniane poprzez Internet i przede wszystkim przez sms-y.

- Ponieważ wielu zwróciło się do nas z zapytaniem, pragniemy potwierdzić, że jest to fałszywa wiadomość, która krąży od wiosny zeszłego roku - ostrzega redakcja franciszkanie.pl

DEON.PL POLECA

- Podajemy link na misyjny serwis informacyjny Asia News, w którym przełożony prowincji franciszkańskiej w Indiach wyjaśnia że nie istnieje żadna prowincja Olisabang w Indiach i że cała reszta wiadomości jest fałszem - czytamy na franciszkańskim portalu.

Przypominamy wszystkim, że w podobnych przypadkach najlepiej nie otwierać maili, ani nie posyłać dalej podobnych wiadomości przez sms-y.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dramat w Indiach? Uwaga na naciągaczy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.