Oficjalna strona ŚDM atakowana przez hakerów

Oficjalna strona ŚDM atakowana przez hakerów
Oficjalna strona ŚDM atakowana przez hakerów (fot. Grzegorz Gałązka/ Galazka.DEON.pl)
KAI / ad

Biuro Prasowe 26. Światowego Dnia Młodzieży w Madrycie poinformowało o atakach hakerów na oficjalną stronę internetową tego wydarzenia.

Powoduje to poważne utrudnienia w korzystaniu z portalu nie tylko dla dziennikarzy, ale także tych, którzy nie mogli przyjechać na spotkanie z papieżem do stolicy Hiszpanii, ale chcą śledzić to wydarzenie w internecie.

W specjalnym komunikacie Biuro Prasowe 26. ŚDM w Madrycie poinformowało, że od kilku dni oficjalna strona tego wydarzenia atakowana jest przez hakerów. Poważnie utrudnia to pracę prawie 5 tys. dziennikarzy z całego świata, którzy relacjonują spotkanie młodych z papieżem, oraz tych, którzy śledzą to wydarzenie właśnie w internecie za pomocą oficjalnego portalu.

Biuro Prasowe przeprosiło w komunikacie za wszelkie utrudnienia związane z niewłaściwym działaniem strony internetowej i podziękowało za wyrozumiałość. "Robimy wszystko, aby rozwiązać problem" - zapewniono.

W oświadczeniu podziękowano również za wsparcie okazane organizatorom przez większość społeczeństwa hiszpańskiego i świata. Jednocześnie Biuro Prasowe zachęca, by korzystać z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje związane z ŚDM w Madrycie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Oficjalna strona ŚDM atakowana przez hakerów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.