"Józef i Maryja" - nowy film na ekranach polskich kin

"Józef i Maryja" - nowy film na ekranach polskich kin
4 lata temu
Informacja prasowa

6 stycznia 2017 r. na ekrany polskich kin trafi kanadyjski film "Józef i Maryja" z Kevinem Sorbo, znanym szerokiej publiczności z serialu "Herkules", w tytułowej roli Józefa. Dystrybutorem filmu jest firma Kondrat-Media.

"Józef i Maryja" to dramat biblijny oparty na losach Eliasza, pobożnego rabina, który po śmierci przyjaciela opiekuje się jego rodziną. Podczas rzezi niewiniątek giną dzieci, nad którymi obiecał sprawować opiekę i od tej chwili pomszczenie ich śmierci, staje się jego życiową misją. 
Przebywanie z Maryją, Józefem i młodym Jezusem, sprawia, że Eliasz zaczyna zastanawiać się nad motywami zemsty i jej sensem. Kiedy przychodzi długo oczekiwany moment zemsty, Eliasz staje przed wyborem morderstwa i pomszczenia śmierci bliskich osób, a podarowania życia i miłosiernego przebaczenia. 
"Józef i Maria" to historia o inspiracji i nadziei oraz o miłosierdziu jako przeciwieństwie zemsty. Ukazuje piękno codziennego życia i wzajemną bliskość członków Świętej Rodziny. Akcja filmu rozgrywa się w czasie dzieciństwa Jezusa, zanim objawił się On, jako Syn Boży i ostatecznie zmienił bieg ludzkości.
Partnerem filmu jest Orszak Trzech Króli organizowany 6 stycznia 2017 roku w ponad 540 miastach w Polsce, w czasie którego będzie można wygrać bilety na film "Józef i Maryja". 
reżyseria: Roger Christian
scenariusz: Julie Kim Kariné Marwood
produkcja: Kanada 2016
czas trwania: 1 godz. 22 min.
premiera: 6 stycznia 2017 (Polska), 5 lipca 2016 (świat)
w rolach tytułowych:
Józef: Kevin Sorbo
Maryja: Lara Jean Chorostecki
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

"Józef i Maryja" - nowy film na ekranach polskich kin
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.