Koncerty niemaGOtu, TAU i Arkadio w klubie Scala w Londynie organizowane przez Kulturę Życia

Koncerty niemaGOtu, TAU i Arkadio w klubie Scala w Londynie organizowane przez Kulturę Życia
(fot. mat. promocyjne)
Elżbieta Sobolewska-Farbotko / "Kultura Życia"

27 stycznia w klubie muzycznym "Scala" w Londynie wystąpią TAU oraz Arkadio, a 3 lutego zespół "niemaGOtu", twórcy hymnu Światowych Dni Młodzieży 2016. Jako support w oba dni zaśpiewa Iwona Pietrala. Organizatorem koncertów jest "Kultura Życia".

1. "Beats of Mercy vol. 1"

27.01.2019; g. 19:00
Scala, 275 Pentonville Road, Kings Cross, London N1 9NL
Pierwszy z serii festiwali hip-hopowych. W jeden wieczór wystąpi dwóch raperów, którzy są żywym dowodem na potęgę Bożego Miłosierdzia, które On 
nam okazuje również podczas naszej ziemskiej wędrówki. TAU oraz Arkadio - bo o nich mowa - w renomowanym klubie muzycznym, w środku Londynu, podzielą się z Wami swoimi talentami i postrzeganiem otaczającej nas rzeczywistości. Jako support zaśpiewa Iwona Pietrala - coraz jaśniej świecąca iskra muzyki chrześcijańskiej, która żyje w Londynie. Podczas festiwalu wystąpi również dwoje bardzo młodych artystów - Debora "Deb" Siwak z Londynu oraz Łukasz "Wąski" Oleksik z Gdańska.

2. “niemaGOtu na żywo"

03.02.2019; g. 19:00
Scala, 275 Pentonville Road, Kings Cross, London N1 9NL
Twórcy hymnu Światowych Dni Młodzieży 2016 - "Błogosławieni Miłosierni" muzyką i śpiewem będą głosić Dobrą Nowinę w renomowanym klubie muzycznym w środku Londynu. Znakomita okazja, aby wspólnie prawdziwie się rozradować oraz poruszyć serca tych, których na koncert zaprosimy. Podczas tego koncertów również wystąpi Iwona Pietrala z Londynu.
Wstęp dla 16+ (za okazaniem dokumentu)
UWAGA dla rodziców, którzy mają małe dzieci, a chcieliby uczestniczyć w koncercie: W bezpośrednim sąsiedztwie klubu będzie zorganizowane miejsce, gdzie można przyprowadzić dzieci, aby pod profesjonalną opieką w atrakcyjny i pożyteczny sposób spędziły czas. Więcej szczegółów: www.kulturazycia.co.uk
Wpływy z biletów i ewentualnego sponsoringu komercyjnego, po odjęciu kosztów są przeznaczane:
  • 10% zysku na bezpośrednią pomoc samotnym matkom z dziećmi znajdującym się w potrzebie.
  • 10% zysku na rozwój i działanie radia "Bobola".
  • Pozostałe na dalsze działanie i rozwój projektu "Kultura Życia".
Organizatorzy dodają, że pieniądze nie mogą być przeszkodą. "Spróbujemy zaradzić w sytuacjach, kiedy ktoś bardzo chce uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez nas a rzeczywiście go na to nie stać finansowo" - piszą.

O "Kulturze Życia"

Parafia p.w. Św. Andrzeja Boboli w Londynie to duchowa siedziba "Kultury Życia", cieszącej się również patronatem Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii. Kolektyw Kultura Życia, skupia Polaków, których celem jest promowanie Ewangelii w przestrzeni świeckiej.

- Zaczęliśmy musicalem "Życie Maryi", wystawionym w polskim teatrze przez wspólnoty z Lublina oraz pokazami filmu "Dwie Korony" w sieci kin Odeon. Teraz zapraszamy na serię koncertów. 3 lutego wystąpi zespół niemaGotu. Wcześniej, 27 stycznia rozpoczynamy cykliczny projekt "Beats of Mercy". Na początek: TAU i Arkadio. Wszyscy zagrają w legendarnej Scali, gdzie o życiu Słowem Bożym chyba dotąd nie słyszeli - pisze Remigiusz Farbotko, założyciel Kultury Życia.
- Wierzymy, że kulturze śmierci można się skutecznie opierać. Siejemy ziarno Dobrej Nowiny z nadzieją, że umocnimy wierzących i obudzimy do wiary tych, którzy mają nieodkryty depozyt wiary. Organizujemy ludzi z różnych środowisk, pobudzając do działania zgodnego z ich pasjami i talentami - dodaje. Polacy na Wyspach często pracują w niezgodzie ze swoim wykształceniem, talentem i zainteresowaniami. Chodzi więc o to, aby tworzyć okazję wydobycia się również z takiego zniewolenia. Wyławiać ludzi, którzy zaczną realizować swoje prawdziwe powołanie i wypłyną na głębię poprzez zaangażowanie w Kulturę Życia. Jednym z jej głównych celów jest umacnianie rodziny. W ramach koncertów realizowany jest więc projekt "Dzieci nie śmieci", uwrażliwiający je na kulturę inną niż ta, z którą stykają się na co dzień. Proponowane zajęcia służą budowaniu w nich świadomości swoich korzeni. Animatorzy przekazują im wartości chrześcijańskie oraz umacniają poczucie polskości - dodaje Farbotko.
W Kulturę Życia angażują się świeccy i wspólnoty z całego UK. Silna Bogiem Polonia może oddziaływać na lokalne, multikulturowe społeczności i dzięki codziennemu świadectwu systematycznie rozszerzać granice Królestwa Bożego. To wszystko w myśl hasła patrona Kultury Życia, św. Maksymiliana Kolbe: "Co chwila bądź lepszy, teraz czas drogi".

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Koncerty niemaGOtu, TAU i Arkadio w klubie Scala w Londynie organizowane przez Kulturę Życia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.