Niniwa Band zaprasza na modlitwę uwielbienia

Niniwa Band zaprasza na modlitwę uwielbienia
Błażej Mielcarek OMI
Błażej Mielcarek OMI

Mówią o nich, że są szaleni - według tego świata, są szalonymi ludźmi, którzy swój wolny czas spędzają w kościele. Mówią o nich "kwiat polskiej młodzieży" - ale też popełniają błędy. Mówią o nich, że są radośni - rzeczywiście, radują się Duchem Świętym. Mówią o nich bezinteresowni, bo dzielą się tym, co dostali od Boga.

Mowa o młodzieży z poznańskiego zespołu Niniwa Band, który zajmuje się od kilku lat niecodzienną formą ewangelizacji poprzez modlitwę uwielbienia.

Zespół muzyczny stworzony z gimnazjalistów, licealistów i studentów co kilka tygodni przygotowuje wieczory uwielbienia, na które przychodzi blisko pół tysiąca osób. Jest dużo śpiewu i radości, ciszy i modlitwy, spotkania z bliskimi, jak osobistej relacji z Bogiem.

Tak, chcemy dać to co mamy w życiu najcenniejszego! Pana Boga. Chcemy pokazać Ci go w innym, może ciekawszym świetle. W dźwiękach muzyki, śpiewie na Jego cześć, wolności jaką możesz poczuć przy Nim - mówi wokalistka zespołu Sandra Sękowska.

Naszym celem jest to, by dać człowiekowi czas do spotkania z Jezusem. Sobie i innym. Spotykamy się, by modlić się o uzdrowienie dla tych, którzy chorują na duszy lub na ciele. - wspomina o. Błażej Mielcarek, oblat z Poznania.

Najbliższe uwielbienie, pełne radości i Ducha, będzie miało miejsce 20 września 2014 r. o godz. 19.30 na ul. Ostatniej w Poznaniu.

Zespół Niniwa Band to grupa muzyków inspirująca się Jezusem, Pismem Świętym, świadectwami i krzyżami innych ludzi. Od 3 lat głoszą Ewangelię poprzez prowadzenie uwielbień. W sierpniu tego roku zespół animował rekolekcje z Johnem Bashoborą.

Niniwa Band zaprasza na modlitwę uwielbienia - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Niniwa Band zaprasza na modlitwę uwielbienia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.