"Pnp 1,5 Jesteś piękna". Projekt niosący nadzieję skrzywdzonym

"Pnp 1,5 Jesteś piękna". Projekt niosący nadzieję skrzywdzonym
Fot. Eric Ward / Unsplash
Informacja prasowa

Projekt "Pnp 1,5 Jesteś piękna" skierowany jest szczególnie do tych, którzy nie widzą swojego piękna, ponieważ jako dzieci - zamiast Miłości - doświadczyli wykorzystania w przestrzeni seksualnej.

Inspiracją stał się fragment Pieśni nad Pieśniami 1,5 wg tłumaczenia Passion Translation:

Szulamitka:
Dziewice Jeruzalem! W tej zstępującej ciemności wiem, że jestem tak niegodna - tak potrzebująca...
Pasterz - Król:
Ale jesteś taka urocza, taka piękna!
Szulamitka:
Czuję w sobie taką ciemność i suchość, jak pustynne namioty wędrownych nomadów.
Pasterz - Król:
Ale jesteś taka urocza, taka piękna...
Jak delikatny, lniany gobelin wiszący w Świętym Miejscu.

Jest artystycznym przekazem Bożego Słowa i Jego Prawdy, która niesie wolność i przez zmianę naszego myślenia prowadzi do zmiany życia.

DEON.PL POLECA

Projekt "Pnp 1,5 Jesteś piękna" skierowany jest szczególnie do tych, którzy nie widzą swojego piękna, ponieważ jako dzieci - zamiast Miłości - doświadczyli wykorzystania w przestrzeni seksualnej. Ich granice zostały podstępnie przekroczone, doświadczyli bliskości, która niesie krzywdę, dotyku, który ogałaca, dobroci, która jest manipulacją i zwodzeniem. A teraz, jako dojrzali ludzie zmagają się ze swoją ciemnością, wstydem, poczuciem winy, każdego dnia samotnie dźwigają ciężar samopotępienia, wysłuchując w swoich umysłach głosów, które oskarżają i wytykają to, co było... i każdy dzień przeżywają w lęku, że wszystko się wyda, że wyjdzie na jaw ta ciemna prawda na ich temat i wtedy zostaną odrzuceni. Nie pamiętają, jak to jest nie bać się.

Projekt "Pnp 1,5 Jesteś piękna" powstał, aby inspirować do życia duchową pełnią w Bożej obfitości, już teraz! Bliskość z Jezusem uzdrawia, oczyszcza i leczy. Uzdalnia każdego do życia bez lęku, bez wstydu, a przekleństwo przeszłości przemienia w błogosławieństwo i siłę teraźniejszości. Wierzymy, że takie jest pragnienie Boga, aby każdy, kto cierpi usłyszał Jego głos mówiący bezpośrednio do jego serca: jesteś piękny! Jesteś piękna!

Jest wiele osób, które potrzebują usłyszeć tę prawdę, bo bardziej wierzą kłamstwu, które mówi: jesteś do niczego, nie ma w tobie piękna, jest ciemność i suchość!

Jeśli niesiesz w sercu osoby zmagające się z traumatyczną przeszłością, to zachęcamy Cię do wsparcia tego niezwykłego dzieła. Prace nad teledyskiem trwają i wkrótce zobaczymy efekt finalny - wsparcie możesz przekazać tutaj: KLIK! Strona na Facebooku: KLIK!

Zaangażowani artyści:

Michał Oleksik - aranż, zestaw perkusyjny, nagrania
Aleksandra Jaromin - wizja, muzyka, tekst, wokal żeński - Oblubienica
Adam Chojnacki - wokal męski - Oblubieniec
Agnieszka Brudny - flet
Ania Stankiewicz - altówka
Kamila Bonder – wiolonczela
Mateusz Banasiuk – Miks i mastering
Michał Bernardyn „Soul Seed Media” –  reżyseria, scenariusz, produkcja
Marek Sułecki - wizja, zdjęcia i montaż filmu promocyjnego
Grzegorz Zawistowski - zdjęcia filmu promocyjnego z drona

Inicjatorką projektu jest Aleksandra Jaromin - od 2 lat misjonarka Domu Modlitwy Warszawa 24/7, lider uwielbienia, wcześniej nauczyciel orientacji przestrzennej w OSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Laskach. "Czuję się powołana do głoszenia Bożego Słowa w mediach poprzez sztukę, założyłam grupę Freedom Is Near collective, która niesie tę misję. Projekt «Pnp 1,5 Jesteś piękna» jest pierwszym, który rozpoczyna działalność misyjną w mediach. Jego początek ma miejsce w osobistej, wielogodzinnej modlitwie i rozważaniu Słowa Bożego" - pisze o swoim projekcie.

fot. Michał Bernardyn Soul Seed Media

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Pnp 1,5 Jesteś piękna". Projekt niosący nadzieję skrzywdzonym
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.