Prosta modlitwa, która może tak wiele. A właściwie - wszystko. Różaniec [WIDEO]

Prosta modlitwa, która może tak wiele. A właściwie - wszystko. Różaniec [WIDEO]
Fundacja Holy Mary Team / kw

Prosta modlitwa, która może tak wiele. A właściwie - wszystko. Poruszyć serce konkretnego człowieka i zmieniać świat. Różaniec.

Dlaczego właśnie ta modlitwa jest tak bardzo ważna dla nas katolików? Dlaczego właśnie poprzez tą modlitwę Matka Boża może przemieniać nasze życie?

Jak odmawiać różaniec?

W pierwszym odcinku nowej produkcji "Siła Różańca" przygotowanej przez Fundację Holy Mary Team, sens i cel modlitwy różańcowej pomogą nam odkrywać Wincenty Łaszewski, o. Stanisław Przepierski OP, br. Grzegorz Filipiuk OFMCap oraz Grzegorz Kasjaniuk - znawcy tematyki różańcowej i świadkowie mocy tej modlitwy.

DEON.PL POLECA

Na czym polega siła różańca?

O. Stanisław Przepierski OP przypomina, jak bardzo Matce Bożej zależy, abyśmy realizowali wezwanie Chrystusa do nieustannej modlitwy. Różaniec to modlitwa, która daje przestrzeń  Bogu, by cały mógł działać w naszym życiu, by według swojej woli zmieniał ludzkie serca i świat - wskazuje Wincenty Łaszewski. To modlitwa prowadząca do trwania w nieustannej obecności Boga. Chcesz lepiej zrozumieć, dlaczego i po co właśnie jest Różaniec? Obejrzyj pierwszy odcinek nowej produkcji i poznaj "Siłę Różańca".

Obejrzyj wideo:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Prosta modlitwa, która może tak wiele. A właściwie - wszystko. Różaniec [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.