Ruszył serwis zbiórek internetowych Caritas Polska uratujecie.pl

Ruszył serwis zbiórek internetowych Caritas Polska uratujecie.pl
(fot. materiały organizatora)
Biuro Prasowe Caritas Polska

Caritas Polska stworzyła program charytatywny Uratuję Cię. W serwisie uratujecie.pl zbieramy pieniądze dla osób chorych i tragicznie dotkniętych przez los. Pieniądze ze zbiórek internetowych ratują życie i zdrowie. Ty też możesz pomóc!

4-letnia Kasia zbiera na operację nóg. Karina ma guza mózgu. Edyta żyje w ciągłym bólu. Uratować ją może przeszczep komórek macierzystych. Wiele osób potrzebują naszego wsparcia.

Teraz wystarczy wejść na stronę uratujecie.pl i przekazać darowiznę na wybraną zbiórkę. Każda, nawet niewielka kwota zmienia życie osób w potrzebie.

Jak pomagać?

Sposobów przekazywania datków jest kilka:

Jak jeszcze możesz pomóc?

Opowiedz o zbiórce rodzinie, znajomym, sąsiadom, kolegom z pracy i z parafii. Udostępnij zbiórkę w mediach społecznościowych. Zaangażuj się w zbiórki jako firma lub organizacja. Zostań wolontariuszem Caritas i włącz się w przygotowanie wydarzeń dotyczących zbiórki. Podziel się wiedzą, kontaktami i czasem. Wspieraj modlitwą.

 

To działa!

Uratujecie.pl buduje społeczność ludzi pomagających. Angażujemy najbliższe otoczenie potrzebujących. Powstają kręgi pomocy, które stopniowo poszerzają zasięg.

Dzięki hojności darczyńców Klaudia zebrała na uratujecie.pl pieniądze na nową protezę. Dla Haliny, która cierpi na stwardnienie zanikowe boczne, udało się kupić kosztowny lek. Dofinansowaliśmy odbudowę domu Edyty i Wojtka, którzy w pożarze stracili wszystko.

 

Bądź na bieżąco

Na uratujecie.pl poznamy historie podopiecznych, ich potrzeby i stan zbiórek. Zespół serwisu jest w stałym kontakcie z podopiecznymi. Informacje o nich regularnie pojawiają się na Facebooku oraz YouTube.

Dołącz do społeczności pomagających. Radość i satysfakcja z pomagania? Bezcenne!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Ruszył serwis zbiórek internetowych Caritas Polska uratujecie.pl
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.