Wielkopostna katecheza o liturgii w Krakowie. "Człowiek ukształtowany przez liturgię"

Wielkopostna katecheza o liturgii w Krakowie. "Człowiek ukształtowany przez liturgię"
(fot. shutterstock.com)

Dominikański Ośrodek Liturgiczny i Wydawnictwo WAM organizują wielkopostną katechezę ks. Krzysztofa Porosły, połączoną z promocją jego nowej książki "Święta codzienność". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22.02.2018 o 19:45 w Krakowie.

Czwartkowa katecheza odbędzie się w Kapitularzu krakowskiego Klasztoru oo. Dominikanów przy ul. Stolarskiej 12. Będzie ona zatytułowana "Człowiek ukształtowany przez liturgię" i będzie połączona z promocją najnowszej książki autorstwa ks. Krzysztofa Porosły pt. "Święta codzienność", która ukazała się 20 lutego nakładem Wydawnictwa WAM.
Podczas spotkania będzie można zakupić książkę w promocyjnej cenie.
Ks. Krzysztof Porosło jest prezbiterem archidiecezji krakowskiej (święcenia 2013 r.). Animator liturgiczny Ruchu Światło-Życie, inicjator i współorganizator rekolekcji liturgicznych "Mysterium fascinans". Interesuje się teologią liturgii, a szczególnie teologią symbolu oraz trynitarnym wymiarem liturgii. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Navarra w Pampelunie (Hiszpania). Jest stałym współpracownikiem Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego, prowadzi bloga w serwisie Liturgia.pl, a także autorską stronę Baptysterium.pl.
Serwis Liturgia.pl jest patronem medialnym książki.
Szczegóły wydarzenia poniżej [KLIKNIJ W OBRAZEK]
Wielkopostna katecheza o liturgii w Krakowie.
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Porosło

Odkryj tajemnicę, która przemienia świat

Kluczowym pytaniem, które stawiam sobie od wielu lat, a które stało się źródłem powstania tej książki, jest kwestia relacji, jaka zachodzi między liturgią a życiem konkretnego człowieka, między świętymi celebracjami...

Skomentuj artykuł

Wielkopostna katecheza o liturgii w Krakowie. "Człowiek ukształtowany przez liturgię"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.