Pielgrzymka Dominikańska nie odbędzie się w tym roku w tradycyjnej formie. Jak będzie wyglądać?

Pielgrzymka Dominikańska nie odbędzie się w tym roku w tradycyjnej formie. Jak będzie wyglądać?
(fot. youtube.com)
facebook.com/Dominikanie.Krakow / jb

Czy to znaczy, że pielgrzymka w ogóle się nie odbędzie? Przeczytaj komunikat.

Jesteśmy zmuszeni zakomunikować, że ze względu na charakter naszej pielgrzymki, tradycyjne wędrowanie na Jasną Górę nie będzie w tym roku możliwe. Nie znaczy to jednak, że pielgrzymka w ogóle się nie odbędzie. Na pielgrzymim szlaku reprezentować nas będzie kilku braci dominikanów, którzy zaniosą Maryi nasze intencje. Zapraszamy Was wszystkich do łączności z nimi i wspólnej pielgrzymki duchowej.

We wszystkich pielgrzymkowych intencjach będziemy się modlić w krakowskiej bazylice w czasie codziennej mszy świętej o godz. 19.30. Pielgrzymkę zaś zwieńczy Eucharystia w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze, sprawowana 9 sierpnia o godz. 13.00, na którą już teraz bardzo gorąco Was zapraszamy – oczywiście obowiązkowo w biało-czarnych barwach!

DEON.PL POLECA
W tym roku nasze pielgrzymowanie będzie więc miało charakter bardziej indywidualny niż zazwyczaj, a trasę wędrówki wyznaczą miejsca, w których żyjemy, osoby, które spotkamy i sprawy, którymi będziemy się zajmować. To właśnie w tych konkretach życia chcemy odkrywać, w jaki sposób mamy iść za Chrystusem i podejmować Dominikowe wezwanie, aby głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby.

Informacje dotyczące naszego pielgrzymowania, a także różnego rodzaju materiały oraz konferencje będą regularnie pojawiać się na facebooku pielgrzymkowym.

 

Przeczytaj cały wpis:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maciej Biskup OP

Duchowy przewodnik na czas kryzysu 

Szatańskie kuszenia, których doświadczył Jezus, opisane są w Biblii bardzo wyraźnie. Pierwsze miało miejsce na Pustyni Judzkiej, ostatnie na krzyżu. Obecnie Kościół wciąż poddawany jest podobnej próbie. Przychodzi ona...

Skomentuj artykuł

Pielgrzymka Dominikańska nie odbędzie się w tym roku w tradycyjnej formie. Jak będzie wyglądać?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.