Przyjdź na spotkanie z Szymonem Hołownią i biskupem Grzegorzem Rysiem w Krakowie

Przyjdź na spotkanie z Szymonem Hołownią i biskupem Grzegorzem Rysiem w Krakowie
(fot. Maskacjusz TV / YouTube.com)
4 lata temu
Redakcja DEON.pl

Najpierw to co najważniejsze, czyli msza w jezuickim kościele św. Barbary i słowo biskupa Grzegorz Rysia. Później inspirujące do działania spotkanie z Szymonem Hołownią. Czyli zapraszamy na 8. urodziny DEON.pl.

Wielkimi krokami zbliżają się nasze urodziny. Cieszymy się, że od 8 lat jesteście z nami, dlatego chcemy świętować razem z Wami. Chcemy wspólnie ucieszyć się tym, że możemy przybliżać Kościół światu i świat Kościołowi. Chcemy podziękować Bogu, że codziennie hojnie nam wszystkim błogosławi. I po prostu chcemy się też pocieszyć sobą nawzajem.

Co?

8. urodziny DEON.pl

Gdzie i kiedy?

14 września 2017 r. (czwartek)

17:00 - Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Grzegorza Rysia (kościół św. Barbary na Małym Rynku). Składka zbierana w trakcie Mszy zostanie przekazana na organizację krakowskich wydarzeń związanych z 1. Światowym Dniem Ubogich.

18:30 - spotkanie z Szymonem Hołownią. Prowadzenie: Piotr Żyłka - redaktor naczelny DEON.pl i Błażej Strzelczyk z Tygodnika Powszechnego (klub Pod Jaszczurami na Rynku Głównym)

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

Zapraszamy Was wszystkich z całego serca. Niech to będzie cudowne czwartkowe popołudnie i wieczór.

***

Drugą częścią naszych urodzin będzie projekt, który wystartuje w poniedziałek 18 września. Będzie to pierwsze z cyklu przygotowanych specjalnie dla Was spotkań na żywo z trzema inspirującymi gośćmi w Krakowie. Spotkanie zostanie oczywiście zarejestrowane, żeby później wszyscy czytelnicy DEON.pl mogli je obejrzeć. W najbliższych dniach będziemy zdradzać kolejne szczegóły tego wydarzenia.

Dołącz do wydarzenia i zaproś swoich znajomych:

Przyjdź na spotkanie z Szymonem Hołownią i biskupem Grzegorzem Rysiem w Krakowie - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Hołownia
19,44 zł
29,90 zł

Odkryj to, co ma sens

Hołownia nie należy do tych, co "patrzą na prawo, patrzą na lewo. A patrząc - widzą wszystko oddzielnie, że dom..., że Stasiek..., że koń..., że drzewo...". Hołownia pisze o bezdomnych,...

Skomentuj artykuł

Przyjdź na spotkanie z Szymonem Hołownią i biskupem Grzegorzem Rysiem w Krakowie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.