Rzuć wszystko i chodź się z nami spotkać w nasze urodziny

Rzuć wszystko i chodź się z nami spotkać w nasze urodziny
(fot. aj)
Redakcja DEON.pl

Najpierw to co najważniejsze, czyli msza w jezuickim kościele św. Barbary i słowo biskupa Grzegorz Rysia. Później inspirujące do działania spotkanie z Szymonem Hołownią. Czyli zapraszamy na 8. urodziny DEON.pl.

Wielkimi krokami zbliżają się nasze urodziny. Cieszymy się, że od 8 lat jesteście z nami, dlatego chcemy świętować razem z Wami. Chcemy wspólnie ucieszyć się tym, że możemy przybliżać Kościół światu i świat Kościołowi. Chcemy podziękować Bogu, że codziennie hojnie nam wszystkim błogosławi. I po prostu chcemy się też pocieszyć sobą nawzajem.

Co?

8. urodziny DEON.pl

DEON.PL POLECA

Gdzie i kiedy?

14 września 2017 r. (czwartek)

17:00 - Msza Święta pod przewodnictwem biskupa Grzegorza Rysia (kościół św. Barbary na Małym Rynku). Składka zbierana w trakcie Mszy zostanie przekazana na organizację krakowskich wydarzeń związanych z 1. Światowym Dniem Ubogich.

18:30 - spotkanie z Szymonem Hołownią. Prowadzenie: Piotr Żyłka - redaktor naczelny DEON.pl i Błażej Strzelczyk z Tygodnika Powszechnego (klub Pod Jaszczurami na Rynku Głównym)

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

Zapraszamy Was wszystkich z całego serca. Niech to będzie cudowne czwartkowe popołudnie i wieczór.

***

Drugą częścią naszych urodzin będzie projekt, który wystartuje w poniedziałek 18 września. Będzie to pierwsze z cyklu przygotowanych specjalnie dla Was spotkań na żywo z trzema inspirującymi gośćmi w Krakowie. Spotkanie zostanie oczywiście zarejestrowane, żeby później wszyscy czytelnicy DEON.pl mogli je obejrzeć. W najbliższych dniach będzimy zdradzać kolejne szczegóły tego wydarzenia.

Dołącz do wydarzenia i zaproś swoich znajomych:

Rzuć wszystko i chodź się z nami spotkać w nasze urodziny - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Rzuć wszystko i chodź się z nami spotkać w nasze urodziny
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.