"BELLA": niezwykła opowieść o miłości do życia

"BELLA": niezwykła opowieść o miłości do życia
(fot. bellamoviesite.com)
KAI / psd

W najbliższym czasie w wybranych polskich kinach pojawi się film produkcji amerykańskiej "BELLA". Jest to wzruszająca opowieść o prostej, ale jednocześnie głębokiej miłości do życia, rodziny i o radości, którą ze sobą przynoszą.

Film ten inspirowany jest prawdziwą historią. Po jego obejrzeniu, na przykład wiele kobiet zmieniło swoją decyzję dotyczącą przerwania ciąży. "BELLA" przemawia również do tych, którzy znajdują się w ich otoczeniu. Pomimo faktu, że istnieje stosunkowo niewiele konkretnych odniesień do Boga, w całym filmie czuje się Jego obecność.

DEON.PL POLECAW życiu prywatnym odtwórcy głównej roli, Eduarda Verásteguia, laureata nagrody "Najlepszy aktor" na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Rzymie w 2010 roku, doszło do radykalnej zmiany. Od popularnego aktora występującego w nowelach telewizyjnych, z wygodnym i bezproblemowym życiem - do gorliwego katolika, który szanuje wartości chrześcijańskie i rodzinne. Te, które teraz przedstawia w swoich filmach.

Film "BELLA" zdobył nagrodę "People's Choice Award” na MFF w Toronto i wiele innych nagród. Zaledwie miesiąc temu - w październiku - był wyświetlany w kinach w Wielkiej Brytanii (patrz: www.bellamoviesite.com.)

"BELLA" będzie pokazywany od 10 grudnia br. w sieci Cinema City w następujących kinach: Warszawa: Mokotów, Sadyba, Arkadia; Kraków: Bonarka; Poznań: Kinepolis; Katowice: Punkt 44; Toruń; Bydgoszcz; Łódź: Manufaktura; Gliwice.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"BELLA": niezwykła opowieść o miłości do życia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.