Film na weekend: "Siedem dusz"

Film na weekend: "Siedem dusz"
(fot. Materiały prasowe / fragment plakatu)
Mat. prasowe / youtube.com / pk

Mężczyzna podający się za urzędnika podatkowego interesuje się życiem siedmiu, zupełnie obcych osób. Chce im ofiarować niezwykły dar.

Tytuł: Siedem dusz / Seven Pounds
Reżyseria: Gabriele Muccino
Scenariusz: Grant Nieporte
Muzyka: Angelo Milli
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2008
Główne role: Will Smith, Rosario Dawson, Woody Harrelson

Film "Siedem dusz" to pełna tajemnic, zaskakująca historia miłosna, która zadaje prowokacyjne pytania na temat życia i śmierci, żalu i przebaczenia, przyjaźni, miłości i odkupienia. Opowiada o związkach, które w bardzo nieoczekiwany sposób łączą ze sobą ludzkie losy. To poruszająca opowieść o człowieku nękanym pewną tajemnicą, który decyduje się odkupić swoje winy drastycznie zmieniając życie siedmiu zupełnie obcych sobie osób. Kiedy już wprowadza swój plan w czyn, nic nie jest w stanie zmienić jego postanowienia. A może tak mu się tylko wydaje... Ben Thomas (Will Smith) nigdy nie spodziewałby się tego, że zakocha się  w jednej z nieznajomych i to właśnie ona zacznie go zmieniać. (Opis dystrybutora).

DEON.PL POLECA

"Siedem dusz" to wzruszający film o tym, że nigdy nie jest za późno, by szukać odkupienia dla obciążonego sumienia. To obraz, który daje nadzieję i uczy, że bez względu na okoliczności, zawsze warto być dobrym człowiekiem.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Meszuge

Rozwiązanie problemu alkoholizmu

Wielu jest takich, którzy pytają: „i po co to wszystko?”. Są i tacy, którzy twierdzą, a nawet upierać się będą, że przecież to wszystko nie ma sensu. Tym nic, zupełnie nic nie...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Siedem dusz"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.