Film na weekend: W pogoni za szczęściem

Film na weekend: W pogoni za szczęściem
fot. Fragment plakatu / materiały dystrybutora
Materiały dystrybutora / YouTube / pk

Oparta na faktach historia ojca, którego determinacja i optymizm są w stanie pokonać przeciwności i zapewnić synowi szczęśliwe dzieciństwo. W rolach głównych Will Smith oraz jego syn, Jaden.

Tytuł: W pogoni za szczęściem / The Pursuit of Happyness
Reżyseria: Gabriele Muccino
Scenariusz: Steve Conrad
Muzyka: Andrea Guerra
Gatunek: Biograficzny, Dramat obyczajowy
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2006
Główne role: Will Smith, Jaden Smith, Thandie Newton, Brian Howe

Historia borykającego się z przeciwnościami losu Chrisa Gardnera (w tej roli nominowany do Oscara Will Smith) i jego rodziny. Kiedy Linda (Thandie Newton), matka 5-letniego Christophera (Jaden Smith) ugina się pod ciężarem finansowych trudności i opuszcza rodzinę, mężczyzna musi poradzić sobie ze znalezieniem dobrze płatnej posady oraz zapewnieniem dziecku dachu nad głową. Po wielu próbach Chris otrzymuje propozycję odbycia bezpłatnego stażu w prestiżowej firmie brokerskiej. Zdesperowany, bez środków do życia, Gardner decyduje się skorzystać z propozycji. Dzięki pewności siebie i miłości synka, Chris Gardner przezwycięża trudności, stając się jedną z legendarnych postaci Wall Street. (Opis dystrybutora)

"W pogoni za szczęściem" to wzruszająca opowieść o ojcowskiej miłości i determinacji, która porusza i daje nadzieję. Na uwagę zasługuje fakt, że w rolach głównych zagrał Will Smith oraz jego syn, Jaden; nie często na ekranie możemy zobaczyć role ojca i syna, w które wciela się prawdziwa rodzina.

"W pogoni za szczęściem" to idealny film na weekend.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

 

 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Film na weekend: W pogoni za szczęściem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.