Takiego smoka nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Takiego smoka nikt się nie spodziewał [WIDEO]
(fot. Allegro / youtube.com)
Allegro / youtube.com / pk

Rewelacyjne efekty specjalne, świetne zdjęcia i genialna muzyka. To wszystko w najnowszym filmie Tomasza Bagińskiego - adaptacji legendy o Smoku Wawelskim. Na miarę XXI wieku.

Twórca "Katedry" znowu zadziwia świat. Tym razem "Legendami Polskimi" - nowym cyklem filmów, które właśnie zaczęły pojawiać się w sieci. A to dopiero początek.

Gród Kraka i jego mieszkańcy są w niebezpieczeństwie. Miastu zagraża Smok, który jednak nie przypomina wcale legendarnego potwora. To wytatuowany i mocno umięśniony Adolf Kamchatkov oraz jego ogromna latająca maszyna. Wielki amator pięknych Polek, które porywa i przetrzymuje w swojej kryjówce mieszczącej się w jednej z podmiejskich willi. Jedną z porwanych dziewczyn jest Ola, w której podkochuje się młody geniusz i konstruktor robotów, Janek. Władze miasta są bezradne, nikt nie wie jak powstrzymać Smoka. Podobnie jak w baśni, chłopak wpada na pomysł jak przechytrzyć potwora, mając na szczęście dostęp  do technologii zdecydowanie nowocześniejszych od tych, którymi dysponował Szewczyk Dratewka.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Takiego smoka nikt się nie spodziewał [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.