Weekendowy przegląd filmowy

Weekendowy przegląd filmowy
Kadr z filmu Wszystkie odloty CHeyenne'a
inf. prasowe / drr

Wielki powrót na ekrany agenta J-23, czyli Hansa Klossa. Do tego Sean Penn w roli podstarzałego rockmana, Julia Roberts jako zła Królowa Śniegu oraz Matt Damon i Scarlett Johansson ratujący upadające zoo. Można wybierać.

Wszystkie odloty Cheyenne’a

Na pewno film warto obejrzeć dla Seana Penna, który koncertowo (nomen omen) zagrał główną rolę. Fajne są zdjęcia i muzyka, autorstwa Davida Byrne’a z Talking Heads. By jednak w pełni docenić ten film, trzeba wejść trochę w ten dziwaczny świat, w przeciwnym razie "Wszystkie odloty…" mogą się wydać dość pretensjonalne i w gruncie rzeczy nudne.

Sporo zastrzeżeń może jednak budzić fabuła. Na pewno nie jest to pełnokrwiste kino szpiegowskie w stylu "Szpiega". Bardzo słabo i plastikowo wypadają na ekranie także efekty specjalne. Film broni się jak o pastisz kina przygodowego, ale czy o to jego twórcom chodziło?

DEON.PL POLECA

Królewna Śnieżka

Film wart polecenie, bo jest pięknie opowiedziany i zrobiony.  Nie bez znaczenia jest fakt, że w rolę złej królowej wcieliła się Julia Roberts, a film został przygotowany głównie z myślą o najmłodszych widzach (co takie oczywiste wcale nie jest). Ciekawostką jest to, że Śnieżkę zagrała Lily Collins - córka Phila - wiecie którego.

Kupiliśmy zoo

Dobra familijna propozycja na weekendowy wypad do kina.

Happy, Happy

W tym tygodniu na ekrany wchodzi także horror "Demony". Film nie miał w Polsce pokazu prasowego, a w Stanach Zjednoczonych zebrał fatalne recenzję.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Weekendowy przegląd filmowy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.