Woody Allen kręci z Carlą Bruni...film

Zobacz galerię
Woody Allen kręci z Carlą Bruni...film
Woody Allen i Carla Bruni na planie najnowszego filmu nowojorskiego reżysera "Midnight in Paris" (fot. EPA/YOAN VALAT)
PAP / drr

We wtorek wieczorem pierwsza dama Francji Carla Bruni-Sarkozy pojawiła się na planie najnowszego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris" - podaje w środę francuski dziennik "Le Parisien". Jest to komedia romantyczna opowiadająca o wakacjach amerykańskiej rodziny w Paryżu.

Zdjęcia były kręcone w pobliżu Panteonu. Carla Bruni uważnie słuchała rad słynnego reżysera, pod okiem którego stawia pierwsze kroki jako aktorka, a później stanęła przed kamerą. Obecność pierwszej damy, piosenkarki i byłej modelki na planie wzbudzała duże zainteresowanie wśród turystów, którzy chętnie uwieczniali ją na zdjęciach.

W produkcji Allena Carla Bruni-Sarkozy gra niewielką rolę dyrektorki muzeum. W filmie występują również Owen Wilson, Adrien Brody i Marion Cotillard.

Budżet filmu wynosi 23 miliony euro. Zobaczymy w nim zarówno ujęcia z dzisiejszego Paryża, jak i sekwencje nakręcone w stolicy Francji w 1920 roku.

Małżonka prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego potwierdziła udział w najnowszym filmie Allena już w listopadzie zeszłego roku. - Nie mogę przepuścić takiej okazji. Kiedy będę babcią, będzie mi miło na myśl, że grałam w filmie Woody'ego Allena - powiedziała.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Woody Allen kręci z Carlą Bruni...film
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.