Co byś zrobił, gdybyś otrzymał takiego SMS-a? [WIDEO]

(fot. IgniterMedia / youtube.com / shutterstock.com / pk)
IgniterMedia / youtube.com / pk
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Co byś zrobił, gdybyś otrzymał takiego SMS-a? [WIDEO]
Komentarze (2)
MR
Maciej Roszkowski
27 marca 2016, 20:46
Boże Narodzenie uznajemy za Dobrą Nowinę i słusznie. pojawił się Ktoś, kto wypełni Prawo, wskaże nowe przykazanie o miłości bliźniego. I ostatnio  przez dwie doby myśleliśmy, że przegrał ze złem , nienawiścią, zawiścią.  Ten SMS to DOBRA NOWINA. Nie ma śmierci. Życie nasze nie kończy się tylko zmienia. Obyśmy nie byli jak ci którzy posnęli.
Agamemnon Agamemnon
27 marca 2016, 16:04
Panta rhei . Zawsze tak było. Po Zmartwychwstaniu jednak jest jeszcze bardziej inaczej.