Nie żyje Burke Shelley. Wokalista zespołu Budgie przegrał walkę z chorobą

Nie żyje Burke Shelley. Wokalista zespołu Budgie przegrał walkę z chorobą
fot. Horacy67 / Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0
Interia / pk

"Chcę żyć tym, co mi pozostało i nie być kaleką. Mam wiarę w Boga i nie martwię się o to, dokąd pójdę. Pójdę tam, gdzie On zdecyduje się mnie zabrać, a w międzyczasie będę robił to, co chcę robić. To proste" - mówił Burke Shelley jakiś czas przed śmiercią.

Burke Shelley miał 71 lat. Jak poinformował portal Interia, Ela Shalley, córka muzyka, napisała na Facebooku o śmierci ojca.

"Z wielkim smutkiem informuję o śmierci mojego ojca, Johna Burke Shelleya. Odszedł dziś wieczorem we śnie w Heath Hospital w Cardiff, mieście, w którym się urodził. Miał 71 lat. Proszę o szacunek dla rodziny w tym czasie. Z miłością, czwórka jego dzieci: Ela, Osian, Dimitri i Nathaniel" - czytamy na Facebooku Eli Shalley.

Dwa lata temu artysta potwierdził, że ma tętniaka aorty. Wyznał również, że cierpi na zespół Sticklera - zaburzenie genetyczne mogące powodować problemy ze stawami i wzrokiem. Nie poddał się jednak operacji, obawiając się uszkodzenia kręgosłupa - informuje Interia.

"Chcę żyć tym, co mi pozostało i nie być kaleką. Mam wiarę w Boga i nie martwię się o to, dokąd pójdę. Pójdę tam, gdzie On zdecyduje się mnie zabrać, a w międzyczasie będę robił to, co chcę robić. To proste" - mówił artysta, cytowany przez Interię.

 

Źródło: Interia / pk

 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nie żyje Burke Shelley. Wokalista zespołu Budgie przegrał walkę z chorobą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.