Takiego tańca maturzystów jeszcze nie widzieliście. Stał się hitem internetu

Takiego tańca maturzystów jeszcze nie widzieliście. Stał się hitem internetu
Maturzyści z I LO w Olsztynie wykonali taniec do piosenki "Hold My Hand" Lady Gagi (fot. lo1olsztyn / YouTube.com)
YouTube.com / tk

Maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie do tańca rozpoczynającego studniówkę podeszli w wyjątkowy sposób. Oprócz poloneza wykonali również układ do piosenki Lady Gagi „Hold My Hand”. Obejrzyjcie ich niesamowity taniec!

Taniec maturzystów z I LO w Olsztynie do piosenki „Hold My Hand” z filmu „Top Gun: Maverick” stał się hitem internetu. Ich popisy w niecałe dwa tygodnie obejrzało ponad milion osób. Niezwykłą choreografię tańca przygotował Krzysztof Wasilewski, który sam jest absolwentem tego olsztyńskiego liceum.

Obejrzyj taniec maturzystów I LO w Olsztynie

Pod filmem ukazującym taniec pojawiło się wiele komentarzy internautów. Nie kryli oni zachwytu nad występem maturzystów.

„Jestem pod wielkim wrażeniem. To wyjątkowy i piękny taniec... Brawa dla Krzysztofa, zrobił cudowna choreografię... I brawa dla młodzieży, która sprawdziła się na 10... Jeśli tak tańczycie, to się nie martwię o Waszą maturę. Będzie bardzo dobrze... Brawa” – pisze Iwona Pavlovic.

„Młodzi piękni ludzie z odwagą. Cudownie, że chcieli, że się odważyli, że nie mówili, że im nie wypada tańczyć, że panowie chcieli (!!). Kocham Was za to. Taniec czyni cuda a Wy macie wspomnienia na lata. Fantastyczni!” – pisze inny z użytkowników.

„Przepięknie. Ambitna młodzież co udowodniła tym tańcem bo na pewno nie było to dla nich pod wieloma względami łatwe doświadczenie. Szacunek i brawa. Możecie być z siebie dumni a Wasi nauczyciele z Was. Dla nich też ogromne gratulacje” – czytamy w komentarzach.

Źródło: YouTube.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Jordan Śliwiński OFMCap

Daj się Bogu pokochać

Pokuta kojarzy nam się z dużym poświęceniem, wyrzeczeniami, a nawet z czymś strasznym i nieludzkim. Często nosimy w sobie obraz pokutujących ludzi, którzy są skoncentrowani na sobie i swoim cierpieniu, samotni,...

Skomentuj artykuł

Takiego tańca maturzystów jeszcze nie widzieliście. Stał się hitem internetu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.