To wydarzenie odmieniło moje życie [WIDEO]

To wydarzenie odmieniło moje życie [WIDEO]
Janina Ochojska / DEON.pl

Miała być astronomem. Wszystko było poukładane. I wtedy wydarzyło się coś, co wywróciło jej życie do góry nogami. Janka dzieli się tym doświadczeniem i zachęca do otwartości na zaskakujące zmiany.

Zobacz też film dokumentalny "Ciężarówki nadzei"

Przypomnienie okoliczności narodzin w latach 80. XX wieku Stowarzyszenia "Equilibre", francusko-polskiej inicjatywy , łączącej ludzi o odmiennych językach i zawodach, której celem było nie tylko niesienie materialnej pomocy Polakom, w formie transportów żywności czy lekarstw , lecz także utrzymanie łączności z zachodem Europy i przekazywanie informacji poza oficjalnym obiegiem. Swoistym kontynuatorem "Equilibre" jest Polska Akcja Humanitarna kierowana przez Janinę Ochojską.

Kryzys humanitarny w Somalii i Sudanie Południowym wciąż trwa. Głodem zagrożonych jest łącznie 12 milionów osób. PAH w obydwu krajach dociera do ponad 100 tysięcy osób. Potrzeby są wciąż ogromne - apelujemy o pomoc!

To wydarzenie odmieniło moje życie [WIDEO] - zdjęcie w treści artykułu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
s. Małgorzata Chmielewska, Błażej Strzelczyk, Piotr Żyłka
14,95 zł
29,90 zł

Idź i zrób!

Nie znajdziesz tu gładkich słów i okrągłych zdań, które niczego w tobie nie zmienią. Siostra Małgorzata Chmielewska wprost i bez patosu mówi o miłosierdziu w praktyce i prawdziwym życiu chrześcijańskim:

→ pieniądze,...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

To wydarzenie odmieniło moje życie [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.