Skomentuj artykuł

“Szamańskie praktyki” w sercu Watykanu z udziałem Franciszka? [WYJAŚNIAMY]
Komentarze (5)
PK
Piotr Krawiec
10 października 2019, 23:29
Dorzucam jeszcze to :) https://www.lifesitenews.com/news/amazonian-tribal-leader-liberation-theology-poverty-misery Naprawdę wystarczyło posadzić drzewko, ale nie......
AA
~A A
10 października 2019, 20:51
Droga Redakcjo, z uwagą i podziwem dla Waszego poziomu czytam Deon od wielu miesięcy a może i lat. Dziś jednak nie rozumiem, na czym polega "WYJAŚNIAMY". W tekście pojawia się zdanie "Prawda jest bardziej złożona i ciekawsza, niż komentarze krytyków. " Niestety ani nie poznałem komentarzy krytyków, ani tej złożonej i ciekawej prawdy. Co tam się wydarzyło? Co nie podoba się krytykom? Jak brzmi odpowiedź na ich głosy?
TK
~Tadeusz K
10 października 2019, 11:06
Zgodnie z zaleceniem Ewangelii unikac należy nawet pozorów zła!
AJ
~Alina Jan
15 października 2019, 09:23
Tylko, gdzie tu zło?
PK
Piotr Krawiec
10 października 2019, 10:37
Naprawdę chcecie żeby umieścić tu link do angielskojęzycznego portalu katolickiego z artykułem, popartym rozmową z autentycznym człowiekiem, który jest przywódcą jednego z amazońskich plemion, o tym że z pewnością obrzęd ten zawierał więcej elementów pogańskich niż katolickich? Zresztą jak to skomentował dziennikarz na portalu cruxnow w innym artykule a propo's tego ciekawego...można było po prostu posadzić drzewko ;)

Skomentuj artykuł

“Szamańskie praktyki” w sercu Watykanu z udziałem Franciszka? [WYJAŚNIAMY]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.