Aktorka grała chorującą na raka pielęgniarkę. Teraz sama zmaga się z nowotworem

Aktorka grała chorującą na raka pielęgniarkę. Teraz sama zmaga się z nowotworem
Fot. Chicago Official / YouTube.com / barrettmarlyne / Instagram.com
hellozdrowie.pl / tk

Amerykańska aktorka Marlyne Barret kilka lat temu wzięła udział w serialu „Chicago Med”. Zagrała w nim pielęgniarkę, która zmaga się z rakiem piersi. W lipcu tego roku okazało się, że nowotwór postaci stał się rzeczywistością. U 44-letniej aktorki wykryto dwa nowotwory ginekologiczne.

Pielęgniarka, jedna z bohaterek serialu „Chicago Med” walczyła z rakiem piersi. W tą postać wcieliła się Marlyne Barret, która sama zmaga się obecnie z chorobą. W lipcu tego roku u aktorki zdiagnozowano dwa nowotwory ginekologiczne, w tym raka jajnika.

Aktorka choruje na raka

44-latka nie ukrywała zdziwienia, gdy usłyszała tą diagnozę, gdyż nikt w jej rodzinie nie chorował wcześniej na nowotwory. - To było szokiem, szokiem dla mojej kobiecości – przyznała kobieta.

Dbająca o prywatność aktorka postanowiła podzielić się publicznie swoją historią. - Jestem osobą dbającą o prywatność, ale czułam się odpowiedzialna za opowiedzenie swojej historii – powiedziała Barret.

DEON.PL POLECA

„Wszystko dlatego, że gdy grająca przez nią postać pielęgniarki zmagała się z rakiem piersi, do aktorki odzywało się sporo osób, które dzieliły się swoimi doświadczeniami” – czytamy na portalu hellozdrowie.pl.

Walka z nowotworem

Aby wygrać walkę z nowotworami aktorka musi poddać się poważnemu zabiegowi usunięcia macicy oraz przejść agresywną chemioterapię. Kobieta się nie poddaje i chce przezwyciężyć chorobę. - Odnalazłam w sobie tę odwagę, po prostu przykucnęłam i powiedziałam: zmierzę się z tym – wyznała aktorka.

- Jako istoty ludzkie tak bardzo boimy się stawić czoła śmiertelności życia, a nawet wymówić słowo „rak”. Ale mamy w sobie o wiele więcej siły, niż nam się wydaje – dodała Marlyne Barret.

Źródło: hellozdrowie.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Teresa Szpytma

Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno

Rak rzuca wyzwanie każdemu z nas. Ty lub ktoś z Twoich bliskich usłyszeliście niepokojącą lub złą diagnozę? Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka? A może...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Aktorka grała chorującą na raka pielęgniarkę. Teraz sama zmaga się z nowotworem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.