Basia Turek: to pytanie możecie sobie zadawać codziennie [WIDEO]

Basia Turek: to pytanie możecie sobie zadawać codziennie [WIDEO]
(fot. Andrzej Kozioł)
Logo źródła: DEON LIVE Redakcja DEON.pl

Jeden z pierwszych kapłanów, który stanął na mojej drodze, powiedział coś bardzo trudnego i jednocześnie najpiękniejszego, co mogłam usłyszeć. Potem zadał mi ważne pytanie.

 

Basia opowiadając o swojej wyprowadzce z domu, podkreśla, że "miała poczucie, że to jest najgorszy pomysł". Dlaczego jednak to zrobiła? Wszystko zawdzięcza jednemu z pierwszych księży, z którym szczerze porozmawiała. Przyznaje, że wówczas się na niego zdenerwowała, a kiedy usłyszała zadane przez niego pytanie, było tylko gorzej. Posłuchajcie sami:

Barbara Turek w projekcie "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ"

85% niepełnosprawności Basi Turek oznacza 100% zależności od drugiego człowieka. Czy można tak żyć? I to jak! Na spotkaniu opowiedziała nam, o jakie "więcej" chodzi w jej życiu. Kolejne odcinki już niebawem na DEON.pl.

Pozostałe odcinki znajdziesz TUTAJ.

*  *  *

#COŚWIĘCEJ czyli co?

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.

W czasie naszych wcześniejszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik, siostra Eliza i siostra Tymoteusza.

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

Poniżej publikujemy nagranie z całej rozmowy:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Barbara Turek, Dominika Frydrych

85% niepełnosprawności Basi Turek oznacza 100% zależności od drugiego człowieka. Czy tak można żyć? Można! I to jak!

Dla swoich rodziców okazała się wielkim zaskoczeniem – po jej narodzinach lekarze postawili diagnozę: córka nie będzie...

Skomentuj artykuł

Basia Turek: to pytanie możecie sobie zadawać codziennie [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.