"Chcę wzmocnić małżeństwo i być kiedyś takim ojcem, jakim sobie wymarzyłem". Bieber zawiesza karierę i składa fanom obietnicę

"Chcę wzmocnić małżeństwo i być kiedyś takim ojcem, jakim sobie wymarzyłem". Bieber zawiesza karierę i składa fanom obietnicę
(fot. shutterstock.com)
tvn24.pl/ justinbieber/instagram.com/ ed

W trakcie jednego z koncertów spontanicznie zmienił słowa piosenki i śpiewał do tłumu: "Zapamiętajcie - Jezus was kocha!". Tym razem przekazuje fanom istotną informację.

To nie pierwszy raz, kiedy Justin Bieber mówi otwarcie o Bogu i prosi o modlitwę. W czerwcu podczas koncertu "One Love Manchester", który honorował ofiary ataku terrorystycznego w Wielkiej Brytanii zwrócił się do widowni i powiedział: "Bóg jest dobry tam, gdzie dzieje się zło. Bóg jest pośród czegokolwiek, co dzieje się w świecie. Bóg cię kocha i chce ci pomóc".
Przyznaje się do relacji z Bogiem
Od kiedy Justin przyjął chrzest w 2014, często wspomina o tym, jak ważna jest dla niego relacja z Bogiem. Na swoich koncertach nieraz dodaje pieśni uwielbienia do repertuaru, zdarza się także, że zaprasza księży do wygłoszenia Słowa. Podczas trasy "Purpose", w trakcie koncertu w Sydney, spontanicznie zmienił słowa swoich piosenek i śpiewał do tłumu: "Zapamiętajcie moje słowa, Jezus was kocha!" Niedawno na Instagramie artysty pojawił się zrzut ekranu z utworem "Falling Into You" z albumu Hillsong Young and Free’s Youth Revival z podpisem "ulubiona piosenka".

Możesz jej posłuchać pod tym linkiem >>

Zawiesza karierę i składa fanom obietnicę 

Jak podaje tvn24 w odpowiedzi na pytania fanów o to, kiedy zamierza wydać nowy album, Justin Bieber opublikował w poniedziałek w swoich mediach społecznościowych nieformalne oświadczenie o zawieszeniu kariery.

We wpisie, który pojawił się na jego Facebooku i Instagramie, piosenkarz poinformował, że muzyka jest dla niego bardzo ważna, ale "nic nie jest ważniejsze niż rodzina i zdrowie".

Przyznaje, że uświadomił sobie, że w czasie ostatniej trasy był bardzo nieszczęśliwy: "Zdałem sobie sprawę, jak pewnie zauważyliście, że byłem nieszczęśliwy i podczas ostatniej trasy koncertowej płaciliście za to, żeby zobaczyć pełen energii i zabawy koncert, a ja nie byłem w stanie wam tego dać".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. ???? but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Chcę być kiedyś takim ojcem, jakim sobie wymarzyłem

Informuje, że aktualnie skupia się na naprawianiu swoich głęboko zakorzenionych problemów i obiecuje się nie załamywać: "Nie załamuję się, bo chcę wzmocnić moje małżeństwo i być kiedyś takim ojcem, jakim sobie wymarzyłem".

Obiecuje fanom, że wróci z nowym albumem tak szybko jak to możliwe i dodaje: "Szczyt to moje miejsce, niezależnie od tego, czy zajmuję się muzyką czy nie".  Wcześniej przyznał się do depresji i poprosił o modlitwę.

Justin Bieber ma nowy tatuaż. Nie tylko miejsce, ale też wytatuowane słowo zaskoczyło jego fanów >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

"Chcę wzmocnić małżeństwo i być kiedyś takim ojcem, jakim sobie wymarzyłem". Bieber zawiesza karierę i składa fanom obietnicę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.