Nie czekajcie z randką do poniedziałku! Nie macie czasu? Ten pomysł to zmieni

Nie czekajcie z randką do poniedziałku! Nie macie czasu? Ten pomysł to zmieni
Marta i Stanisław Jędrzejewscy
DEON.pl / mł

Dobre małżeństwo samo się nie zrobi! Żeby wzmocnić i budować relację, trzeba robić rzeczy. Jakie? O tym w naszym randkowym cyklu mówią Marta i Stanisław Jędrzejewscy.

12 lat po ślubie, trójka dzieci, w sieci znani jako "Ludzie Pełni Życia". Jak sami mówią, troszkę już wędrują małżeńską drogą i wiedzą, że bywa wspaniale, ale bywa też bardzo trudno. Wtedy trzeba sięgać do Źródła - ale także podejmować działania! 

- Jeżeli nie będziemy dbać o ogród, to zarośnie chwastami. Dlatego zachęcamy, żebyście jeszcze przed poniedziałkiem spróbowali porandkować - mówi Marta. 

Nie macie czasu? Osiem minut znajdziecie na pewno

- Zacznijcie dziś, tu i teraz! - zachęcają.

- Codziennie umawiaj się na randkę z mężem - na osiem minut!  Taką inspirację dostaliśmy z okazji naszego ślubu, ale nie potraktowaliśmy jej poważnie, bo przecież ciągle ze sobą rozmawiamy... I po roku okazało się, że nie pamiętamy, kiedy ostatnio mówiliśmy o rzeczach ważnych, nie tylko o zakupach i sprawach do załatwienia. Dlatego wyłączcie telefony dziś, zróbcie kawkę, pobądźcie ze sobą.

- Osiem minut - to wystarczy, żeby spojrzeć sobie w oczy, poprzytulać się, podziękować, docenić to, co robimy dla siebie nawzajem - dodaje Stanisław.

Obejrzyj pierwszy randkowy odcinek: 

DEON.PL POLECA

DEON.pl / mł

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marta Jędrzejewska, Stanisław Jędrzejewski

Czy jesteście gotowi na podróż pełną życia?

Z wejściem w związek małżeński jest jak z kupnem samochodu. Gdy wsiada się do nowego, takiego prosto z salonu, aż chce się ruszyć w drogę. Wszystko działa niezawodnie,...

Skomentuj artykuł

Nie czekajcie z randką do poniedziałku! Nie macie czasu? Ten pomysł to zmieni
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.