"Petardy księdza Kaczkowskiego" - niezwykły projekt i specjalna piosenka [POSŁUCHAJ]

"Petardy księdza Kaczkowskiego" - niezwykły projekt i specjalna piosenka [POSŁUCHAJ]
(fot. youtube.com)
ed, pk

Gwiazdy polskiej muzyki zaangażowały się w niecodzienną inicjatywę, która wesprze Puckie Hospicjum. Z tej okazji powstał również wyjątkowy singiel, który dzięki waszym głosom, może znaleźć się na Liście Przebojów Trójki. Słuchajcie i głosujcie.

"Jak płomyk zapałki" - to tytuł poruszającego uwtoru, zapowiadającego koncert "Petardy Księdza Kaczkowskiego". Niżej możecie posłuchać tej piosenki, a TUTAJ zagłosować, żeby znalazła się na Liście Przebojów Trójki:

DEON.PL POLECA

Jak wam się podoba? 

Jeśli chcecie oddać swój głos (do czego zapraszamy), możecie to zrobić TU. Aby zagłosować trzeba kliknąć na różowy przycisk z napisem GŁOSUJ, a jakbyście nie mogli znaleźć utworu na liście, podpowiadamy:

W tym hospicjum można czuć się jak w SPA i zamieszkać z kotem >>

Natomiast koncert odbędzie się 17 maja, o godz. 18.00, w warszawskiej Proximie. Ponad 80 muzyków na scenie, 6 godzin muzyki na żywo - specjalnie dla Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio i księdza Jana Kaczkowskiego. Koncert poprowadzą:  Aleksandra Kutz, Adam Dobrzyński, Olek Ostrowski oraz Jacek Wroński.

Na scenie wystąpią m.in.: De Mono, Golden Life, Mech, Turbo, NeuOberschlesien, RSC, Harlem, Chevy, Wild Pig, Limit Dźwięku, The Skrzat oraz Marek Piekarczyk, Maciej Balcar, Wanda Kwietniewska, Danuta Błażejczyk i wielu innych muzyków, którzy nie tylko żyją, ale też śpiewają na pełnej petardzie.

Na Facebooku znajdziecie szczegóły dotyczące koncertu, na który już dzisiaj serdecznie was zapraszamy!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Petardy księdza Kaczkowskiego" - niezwykły projekt i specjalna piosenka [POSŁUCHAJ]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.