Powstała darmowa wyszukiwarka rekolekcji i warsztatów dla małżeństw i rodzin

Powstała darmowa wyszukiwarka rekolekcji i warsztatów dla małżeństw i rodzin
Fot. Kelly Sikkema / unsplash.com
kodr.pl / tk

Będąc w małżeństwie ważne jest, aby stale się rozwijać. Można to robić słuchając konferencji czy uczestnicząc w rekolekcjach bądź warsztatach. Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin wyszedł naprzeciw takim potrzebom i uruchomił bezpłatną "Wyszukiwarkę rekolekcji i warsztatów dla małżeństw i rodzin".

„Wyszukiwarka jest odpowiedzią na potrzeby kobiet i mężczyzn, małżeństw, związków niesakramentalnych oraz małżeństw niepłodnych, które szukają dla siebie wydarzeń oraz miejsc, gdzie będą mogli razem spędzić czas, wzmocnić swoją wiarę oraz nabyć nowych umiejętności w budowaniu relacji małżeńskiej i rodzicielskiej” – czytamy na stronie kodr.pl.

Wyszukiwarka umożliwia nie tylko przeglądanie rekolekcji, ale także wprowadzanie wydarzeń. Można to zrobić klikając w ten link.

Jeżeli małżonkowie zainteresowani są rekolekcjami bądź warsztatami, które odbędą się na terenie danej diecezji, z łatwością mogą takie odnaleźć. Wydarzenia można szukać stosując takie kryteria jak: nazwa, rodzaj, diecezja, miejscowość, termin, uczestnicy. Zachęcamy do zapoznania się z wyszukiwarką klikając tutaj.

Źródło: kodr.pl / tk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości.

Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie...

Skomentuj artykuł

Powstała darmowa wyszukiwarka rekolekcji i warsztatów dla małżeństw i rodzin
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.