Szukasz miłości? Przyjdź na Mszę świętą o dobrego męża i dobrą żonę w walentynki

Szukasz miłości? Przyjdź na Mszę świętą o dobrego męża i dobrą żonę w walentynki
(fot. depositphotos.com)
Redakcja DEON.pl

To propozycja dla par i singli.  Jeśli jesteś w związku, zaproś swoją dziewczynę, swojego chłopaka. Jeśli jesteś singlem, bądź gotowy na zmiany i miej oczy szeroko otwarte.

W tym dniu pomódlmy się wspólnie o miłość. Spotykamy się 14 lutego o godzinie 18 na Mszy świętej w kościele św. Barbary na Małym Rynku. Homilię wygłosi ksiądz Radosław Rakowski z Poznania, którego Msze gromadzą setki młodych szukających swojej drugiej połówki.

Po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie z Zuzanną i Michałem PAX Bukowskim, którzy poznali dzięki takiej mszy. Opowiedzą nam o tym, jak odkryć jedność w różnorodności.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych.

DEON.PL POLECA


Zuzanna i Michał PAX Bukowski: kim są?

Sami o sobie mówią tak: "ja jestem katolem a moja żona protolem (protestanką - przyp. red.). Wierzymy w Jezusa Chrystusa, który jest naszym Panem i zbawicielem, razem modlimy się i uwielbiamy, a w niedziele jak tylko pozwala na to sytuacja ( w ramach wzajemnego szacunku i budowania więzi między nami ) śmigamy na poranne nabożeństwo do kościoła Zuzi a potem na Msze Świętą! ( Zuzia lubi szczególnie te u Dominikanów, gdzie o 13.30 razem z organami śpiewa chór, a mądre słowo powie poczciwy stary brader, który swoje przeszedł i dobrze gada!"

Dodają: "Jezus jest ponad podziałami. On nie ocenia , nie osądza, nie wytyka palcem. Wiemy, że są rzeczy, które nas dzielą, a momentami są to różnice fundamentalne! Szanując się wzajemnie, rozmawiając i modląc się dajemy radę!"

Michał PAX Bukowski  jest raperem, liderem zespołu Muode Koty i gospodarzem programu Studio Raban. Zuzanna Bukowska jest wokalistką jazzową i soulową, frontmenka zespołu Gsus Project, świeżo upieczona mama. Poznali się dzięki Mszy świętej o dobrego męża i dobrą żonę.

(fot. Serwus)(fot. Serwus)

Chcesz już dzisiaj pomodlić się o dobrego męża, dobrą żonę?

Skorzystaj z poniższych modlitw, które możesz odmawiać każdego dnia.

Modlitwa o dobrą żonę

Święty Józefie, przeczysty Oblubieńcze Bogarodzicy Maryi! Bóg uczynił Cię najszczęśliwszym małżonkiem, dając Ci za towarzyszkę życia Najświętszą i Niepokalaną Dziewicę, Matkę samego Boga. Przez piękno i świętość Twojego życia stałeś się Patronem wszystkich małżonków. Proszę Cię o szczęśliwy wybór i łaskę dobrej, wiernej, roztropnej i świętej żony, której mógłbym powierzyć moje serce i złączyć się z nią mocą łaski sakramentu małżeństwa. Uproś jej mądrość życia, szerokość serca, pobożność, aby promieniowała dobrocią i kształtowała życie rodziny według zamysłów Przedwiecznego. Amen.

Modlitwa o dobrego męża

Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy! Na progu dojrzałego i samodzielnego życia zwracam się do Ciebie o pomoc w podjęciu trudnej decyzji małżeństwa i wyboru odpowiedniego męża. Świadomość, że sama Najświętsza Maryja Panna - Matka Boża, znalazła w Tobie najlepszego towarzysza życia i wiernego Oblubieńca, sprowadza mnie dziś w tej sprawie do Ciebie. Proszę Cię o łaskę dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym związać się węzłami sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu się oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii. Amen.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP

Akrobatyka małżeńska to konferencje Adama Szustaka OP, oparte na Słowie Bożym oraz setkach spotkań z małżeństwami i narzeczonymi.

Co w środku? Mnóstwo praktycznych porad dotyczących natury miłości, umiejętności budowania więzi, komunikacji małżeńskiej, seksualności, a także...

Skomentuj artykuł

Szukasz miłości? Przyjdź na Mszę świętą o dobrego męża i dobrą żonę w walentynki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.