Takiego spotkania dla kobiet jeszcze nie było. Ostatnie wolne miejsca

Takiego spotkania dla kobiet jeszcze nie było. Ostatnie wolne miejsca
ed

"Chcemy zaproponować Wam coś więcej, niż anonimowe spotkanie czy konferencję. Stworzyć wspólnotę, która wspólnie modli się, rozmawia i działa, ale przede wszystkim gromadzi się wokół Jezusa i chce swoje serca upodabniać do Jego Serca" - piszą organizatorki.

O jakie spotkanie chodzi? 

Spotkanie dla kobiet "Spojrzenie serca"

Kiedy?

24.11.2018 (sobota) w godzinach 10:00-19:00

Gdzie?

W Zespole Szkół Jezuitów w Gdyni (ul. Tatrzańska 35)

Jak się zapisać? 

TUTAJ >> znajdziecie niezbędny formularz rejestracyjny

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, w czasie konferencji będziecie mogły dorzucić dowolną kwotę do pokrycia kosztów organizacji oraz wesprzeć potrzebujących z Filipin.

Co wydarzy się w czasie spotkania?  

- prelekcje zaproszonych gości - niżej wam ich przedstawimy

- warsztaty - przeczytacie o nich TUTAJ >>

- będzie czas na rozmowy przy kawie i herbacie - będzie fajnie
- Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu - spotkanie z Jezusem

Jacy prelegenci podzielą się z wami swoimi refleksjami?

Katarzyna Marcinkowska

Takiego spotkania dla kobiet jeszcze nie było. Ostatnie wolne miejsca - zdjęcie w treści artykułu

Żona Mariusza i mama dwóch synów. Z wykształcenia filozof i doradca psychologiczny.  Autorka projektu Serce kobiety | uBOGAcONA, poprzez które stara się pomagać kobietom w formacji serca. Autorka projektu Kalendarza Kobiety (od 2014 r.) i programów formacyjnych. Miłośniczka duchowości karmelitańskiej, teologii ciała i nowego feminizmu inspirowanego myślą Jana Pawła II. Wierzy w geniusz kobiety i w siłę relacji między niewiastami. Marzy o podążaniu szlakami świętych niewiast.

Joanna Orpel RSCJ

Takiego spotkania dla kobiet jeszcze nie było. Ostatnie wolne miejsca - zdjęcie w treści artykułu nr 1

Siostra ze Zgromadzenia Sacre Coeur. Zachwyca się Panem Bogiem, drugim człowiekiem i przyrodą. Obecnie towarzyszy osobom w wierze oraz w rekolekcjach ignacjańskich w Centrum Formacji Duchowej w Gdyni ICFD.

Maja Moller

Takiego spotkania dla kobiet jeszcze nie było. Ostatnie wolne miejsca - zdjęcie w treści artykułu nr 2

Żona, mama dwójki dzieci, psycholog i... dentysta. Od kilkunastu lat zakochana w swoim mężu, górach i duchowości ignacjańskiej. Pisze "od zawsze" - na co dzień prowadzi stronę chrzescijanskamama.pl, jest również współautorką książki "Ile lat ma Twoja dusza". Współpracuje z DEON.pl, Modlitwą w drodze oraz z Internetowym Domem Rekolekcyjnym. W wolnym czasie śpiewa, piecze ciasta i zgłębia tajniki żeglarstwa - to wszystko z nieodłącznym kubkiem kawy w ręku.

Jolanta Glapka RSCJ

Takiego spotkania dla kobiet jeszcze nie było. Ostatnie wolne miejsca - zdjęcie w treści artykułu nr 3

Siostra ze Zgromadzenia Sacre Coeur. Pracowała w Indiach z Matką Teresą i wędrowała po górach Kaszmiru. W Polsce uczestniczyła w tworzeniu od podstaw katolickich mediów elektronicznych. Przez wiele lat pomagała markomanom pokonać uzależnienia i założyła fundację Pasja Życia, która pozwala im wrócić do społeczeństwa przez rozwijanie talentów i pasji. Obecnie kończy budowę domu dla nich w podwarszawskim Legionowe. Jej historię możecie poznać, czytając Siostra na krawędzi i Drogi do szczęścia.

Ewa Bartosiewicz RSCJ

Takiego spotkania dla kobiet jeszcze nie było. Ostatnie wolne miejsca - zdjęcie w treści artykułu nr 4

Siostra Sacre Coeur od 6 lat, zachwycona życiem, zakochana w Jezusie, pasjonatka Afryki. Uwielbia podróże, poznawanie nowych ludzi, loty na paralotniach i zieloną herbatę. Obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie zajmuje się Duszpasterstwem Powołań, czyli towarzyszeniem młodym w rozeznawaniu swojej drogi w życiu. Pisze bloga, na którym próbuje patrzeć na świat Bożymi oczami. Nieprzypadkowo spotkanie zostało nazwane dokładnie tym samym tytułem - Spojrzenie Serca. Nieco z jej doświadczenia duchowego i życiowego znajdziecie w książce "Ile lat ma Twoja dusza" oraz "Habit zamiast szminki".

Mamy przyjemność patronować temu spotkaniu.

Serdecznie polecamy i zapraszamy!! :) 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Kropisz SJ, s. Ewa Bartosiewicz RSCJ, Maja Komasińska-Moller
22,69 zł
34,90 zł

Zamiast liczyć lata kalendarzowe, policz swoje „lata duchowe”!

Daty urodzenia w dowodzie nie zmienisz, ale to, jak szybko starzejesz się psy­chicznie, w dużej mierze zależy od Ciebie. Książka, którą oddajemy w Twoje ręce, jest krokiem...

Skomentuj artykuł

Takiego spotkania dla kobiet jeszcze nie było. Ostatnie wolne miejsca
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.