Kasia Olubińska o najważniejszej kobiecie w swoim życiu i pokoju, który odnalazła w Medjugorje

Kasia Olubińska o najważniejszej kobiecie w swoim życiu i pokoju, który odnalazła w Medjugorje

Nie boi się mówić o tym, ile dla niej znaczy wiara. Bohaterów swoich książek i reportaży pyta zawsze o rzeczy najważniejsze. Dziś sama na nie odpowie. Jak wygląda jej życie po pandemii? Co planuje w najbliższym czasie? Poznamy kulisy życia i pracy Kasi Olubińskiej.

Swoje pytania do Kasi zadawajcie w komentarzach w trakcie trwania spotkania.

DEON.PL POLECA

TRANSMISJA ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 18:00

Na naszym profilu facebookowym (@portalDEON)...

Znana dziennikarka, żona, córka, kobieta, katoliczka... Nie boi się mówić o tym, ile dla niej znaczy wiara. Bohaterów...

Opublikowany przez DEON.pl Środa, 8 lipca 2020

... oraz na kanale DEON LIVE (YouTube)


DEON Live Stream to cykl spotkań z inspirującymi ludźmi. Nasi goście zasiądą w twoim mieszkaniu, pokoju czy nawet kuchni; nie musisz wychodzić z domu – wystarczy laptop lub telefon. Masz szansę spotkać najciekawszych ludzi mediów, muzyki, sztuki, nauki, Kościoła. Posłuchaj ich niebanalnych życiowych historii, wzrusz się do łez, roześmiej głośno, dowiedz się więcej o świecie, zadaj pytanie (liczymy na Ciebie!). I nie zapomnij subskrybować naszego kanału, aby być na bieżąco z kolejnymi spotkaniami.


Katarzyna Olubińska - dziennikarka, autorka bestsellerowej książki Bóg w wielkim mieście i bloga o tym samym tytule, w najnowszej książce zaprosiła do rozmów niezwykłe kobiety. O swoim kobiecym świecie opowiedziały jej:

  • Agnieszka Amaro
  • Anna Dec
  • Bovska
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Anna Karwan
  • Paulina Krupińska-Karpiel
  • Magdalena Lamparska
  • Marta Żmuda Trzebiatowska

Kobieta w wielkim mieście to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej i cenie sukcesu, o wielkich marzeniach i codziennych problemach, pięknie kobiecości i macierzyństwa oraz o życiowych zakrętach, o nadziei i wierze, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. W każdej z tych historii odnajdziesz cząstkę siebie…

"Każda kobieta to osobna galaktyka. Za każdą z nas kryje się niesamowita historia, również zmagania. Jednak czy w wielkim czy w małym mieście jesteśmy wyjątkowe i bardzo do siebie podobne. Chciałabym, żeby ta książka była dla ciebie bliskim spotkaniem jak z przyjaciółką, z którą jest dobrze pobyć razem, z kubkiem kawy, w wygodnym fotelu, bez pośpiechu, hałasu i ocen. Spotkaniem, które ogrzewa serce i podnosi na duchu" – mówi Katarzyna Olubińska.


Już dziś mamy dla Was wyjątkową niespodziankę. W naszym sklepie czeka specjalna promocja na dwie najnowsze książki Kasi Olubińskiej (szczegóły na banerze):

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Zobacz swoje piękno, odkryj kobiecą moc

Być dla siebie łagodną, cierpliwą i z miłością spojrzeć na swoją przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Odpocząć, w końcu nie biec, nie spieszyć się, zjeść czereśnie zerwane prosto z drzewa,...

Skomentuj artykuł

Kasia Olubińska o najważniejszej kobiecie w swoim życiu i pokoju, który odnalazła w Medjugorje
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.