XV Międzynarodowe Forum Tato.Net. Tematem przewodnim ojcowska siła i czułość

XV Międzynarodowe Forum Tato.Net. Tematem przewodnim ojcowska siła i czułość
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. depositphotos.com/pl)
KAI/dm

W sobotę 28 października w Katowicach odbędzie się XV Międzynarodowe Forum Tato.Net. Podczas krótkich inspirujących wystąpień ojcowie podpowiedzą, jak budować siłę i czułość w samym sobie oraz w swoich dzieciach.

Ta wyjątkowa inicjatywa gromadzi ojców z różnych zakątków świata, a jej głównym celem jest wsparcie mężczyzn w ich roli rodzicielskiej poprzez dostarczanie praktycznych narzędzi i wiedzy innych ojców - prelegentów i uczestników.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Gregory W. Slayton (USA), Kenny Henao (USA), dr hab. Kazimierz Korab, Andrzej Lampert i Ireneusz Krosny.

Maciej Petela - tato z Zabrza i uczestnik poprzedniej edycji Forum Tato.Net - wybiera się w tym roku do Katowic: - Dlaczego jadę na Forum Tato.Net? To miejsce gromadzi wyjątkowych ojców, których nie spotyka się gdzie indziej: ojców, którzy chcą czegoś więcej. Podczas Forum Tato.Net odkrywam niesamowite pomysły do wykorzystania w domu, a nawet w pracy. Chcę również skierować słowo do żon: dajcie swoim mężom wolną sobotę na Forum Tato.Net - gwarantuję, że wrócą z dużą motywacją do zaangażowania się w swoją rodzinę.

DEON.PL POLECA

Wielowymiarowe podejście do ojcostwa na XV Forum Tato.Net

XV Międzynarodowe Forum Tato.Net stanowi przestrzeń do głębokich i inspirujących rozmów na temat kluczowych aspektów ojcostwa, od roli intymności w małżeństwie, przez wyzwania związane z wychowaniem nastolatków, aż po ważną dyskusję na temat zaangażowania mężczyzn we współczesnym świecie biznesu. Forum w ten sposób podkreśla wagę wielowymiarowości ojca - jako partnera, mentora i profesjonalisty.

„Na Forum spotkamy wielu specjalistów, m.in. od związków małżeńskich, którzy pomogą uczestnikom zrozumieć, jak budować i utrzymywać bliskość w małżeństwie. Przybliżą kluczowe elementy, jakie tworzą trwałe i satysfakcjonujące związki, podważając przy tym szereg obecnych mitów na temat intymności - wyjaśnia Dariusz Cupiał, twórca Tato.Net.

I dodaje: -W kontekście biznesowym Forum stawia pytanie o miejsce ojca w dzisiejszym świecie pracy. Panel ekspercki analizujący strategie CSR i raportowanie ESG ukaże, jak korzyści przynoszą firmy wspierające rodzicielstwo i jak te działania wpływają na wizerunek marki.

Trudności związane z wychowaniem nastolatków poruszą eksperci pracujący z młodzieżą. Wskażą na możliwości rozwiązania problemów najczęściej spotykanych przez ojców w trakcie dorastania pociech.

Z warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak zdobyć praktyczne narzędzia do zarządzania stresującymi wyzwaniami codziennego życia. Istotna będzie tu wiedza na temat funkcjonowania mózgu i najnowsze techniki oparte na neurologii.

Poczuj atmosferę Forum: podcast Tato.Net

Tato.Net zaprasza w okresie przygotowań do Forum do wysłuchania nowej serii podcastów o ojcostwie. Dziennikarz Maciej Kucharek rozmawia w nich z interesującymi osobami, które zajmują się tematyką ojcostwa, więzi i relacji rodzinnych. To pasjonujące rozmowy, dzięki którym każdy może już zasmakować atmosfery Forum. Podcasty dostępne są na platformach streamingowych oraz na platformie YouTube.

Patronat honorowy nad XV Międzynarodowym Forum Tato.Net objął Prezydent RP Andrzej Duda.

KAI/dm

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mika Dunin

Niektórzy będą wkurzeni. Niestety, nie znam lepszego - a przy tym mniej drastycznego od tragedii, wypadku, nieszczęścia - sposobu, żeby zatrzymać się w tym szalonym biegu i zacząć się zastanawiać nad własnymi przekonaniami i poczynaniami....

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

XV Międzynarodowe Forum Tato.Net. Tematem przewodnim ojcowska siła i czułość
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.