Zwyciężczyni konkursu „Mrs. American” wyraziła zdecydowaną reakcję pro-life

Zwyciężczyni konkursu „Mrs. American” wyraziła zdecydowaną reakcję pro-life
Hannah Neeleman (Fot. instagram.com/ballerinafarm/ depositphotos.com/pl)
CNA/instagram.com/ballerinafarm/dm

Na pytanie, kiedy poczuła się najbardziej silna, tegoroczna zwyciężczyni konkursu „Mrs. America” odpowiedziała, że było to kiedy trzymała w ramionach swoje nowonarodzone dziecko. 

Hannah Neeleman to 33-letnia matka siedmiorga dzieci, która 25 sierpnia w Las Vegas została na Mrs. American. Wraz z mężem Danielem prowadzi w stanie Utah własną farmę o nazwie „Ballerina Farms”.

Jak podaje CNA, Neeleman została doceniona w całym kraju za swoją zdecydowaną reakcję w obronie życia podczas pytania na scenie.

Sędzia konkursu zapytał ją o moment w życiu, kiedy poczuła się najbardziej silna. Kobieta odpowiedziała: „Odczuwałam to uczucie już siedem razy. Kiedy trzymałam w ramionach moje nowonarodzone dziecko było to najbardziej wzmacniające uczucie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

DEON.PL POLECA

Neeleman otrzymał aplauz i owację na stojąco od zgromadzonej publiczności.

Jest byłą Miss Nowego Jorku, a w 2021 roku została Miss Utah. W 2012 roku ukończyła Juilliard School z tytułem licencjata sztuk pięknych w zakresie tańca.

W mediach społecznościowych, znana jako „Ballerina Farms”, Neeleman dzieli się życiem rodzinnym, a także pracą na farmie i promowaniem tradycyjnego rolniczego stylu życia.

Mieszkając przez cztery lata z mężem w Brazylii, para zainspirowała się ogromną społecznością rolniczą w kraju, a pewnego dnia podczas wizyty na ranczu bydła, para zamarzyła o własnej hodowli zwierząt. Kiedy Hannah i jej mąż wrócili do USA, kupili ziemię i założyli własną farmę.

CNA/instagram.com/ballerinafarm/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zwyciężczyni konkursu „Mrs. American” wyraziła zdecydowaną reakcję pro-life
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.