360 sekund o wierze, nadziei i miłości

360 sekund o wierze, nadziei i miłości
(fot. wanja krah / flickr.com)
5 lat temu
KAI / slo

Portal Profeto.pl przygotował kolejną serię video-medytacji. Tym razem rekolekcje z cyklu "360 sekund" poprowadzą małżonkowie, którzy opowiedzą o wierze, nadziei i miłości.

"Tym razem głoszą nie księża, a małżeństwa! O małżeństwie dla małżeństw, ale nie tylko! Każdy z nas jest zaproszony, by przeżyć te wzruszające i głębokie duchowo rekolekcje" - mówi Ewelina Zamojska z portalu Profeto.pl.

Na stronach sercańskiego portalu ewangelizacyjnego pojawiła się już pierwsza część rekolekcji. Przez niecałe sześć minut para małżonków opowiada o nadziei w swoim życiu. Dwie kolejne pary opowiedzą o miłości i wierze. Każdej z cnót poświęcone będą dwa odcinki. Następne części będą systematycznie publikowane w stronach Profeto.pl.

Portal Profeto.pl zadebiutował 6 listopada 2012 r. Swoją misję określa jako bycie amboną w Internecie, dlatego użytkownicy znajdą na nim oprócz rekolekcji online także komentarze do Ewangelii, homilie, lectio divina czy reportaże opowiadające o różnych inicjatywach ewangelizacyjnych. Na stronie można codziennie obejrzeć Mszę św. online czy skorzystać z e-kaplicy, gdzie wpisuje się swoje intencje bądź deklaruje modlitewne wsparcie. Portal ma także wersję mobilną a także prowadzi radio internetowe. Jego wydawcą jest Fundacja Profeto.pl - Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

360 sekund o wierze, nadziei i miłości
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

360 sekund o wierze, nadziei i miłości
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.